סערה סביב אגדת WWE! כל אזכור שלו מהאתר ומהחברה הוסר!

סערה סביב אגדת WWE! כל אזכור שלו מהאתר ומהחברה הוסר!

בצעד כמעט חסר תקדים, כל מה שקשור להאלק הוגאן הוסר מהאתר של הWWE.
בנוסף, כל מרצ'נדייז שלו מהחנות של הWWE הוסר באופן מיידי.
כמו כן - הפרופיל של קרטיס אקסל שונה לפרופיל המקורי שלו ואין שום זכר לאקסלמאניה, שהיה כאמור פארודיה על האלק הוגאן.
גם בעמוד של טאף אינאף, אין זכר להוגאן בתור שופט וכרגע יש שם רק את דניאל בריאן ואת פייג'!

אומרים שזה קשור לאיזה ראיון של הוגאן, שבו הוא נשמע אומר הערות גזעניות מאוד.
זה רציני, brother!

kendog keds

New member
או...קיי

זה יהיה קצת יותר קשה להסתרה מאשר כריס בנואה...
אני מעריך שאם מדובר על הערות מטופשות, שזה יגמר באיזושהי התנצלות והורדת פרופיל בכל הקשר לשת"פ איתו, אבל אין מצב שהוא יירד מכל הארכיון שלהם, כי זה אומר למחוק שליש מההיסטוריה שלהם בערך

Turkisher

New member
נו שויין...

אני בטוח ששניהם יחזרו אחד לשני בקרוב. וינס לא יכול להיות רחוק מהוגאן להרבה זמן.

אין סיכוי שזה בגלל הראיון הזה

https://www.youtube.com/watch?v=f20Z-iGVoP0
&nbsp
מעבר לזה שהוא משתמש בN-word פה, אין שום קונטקסט משפיל או מעליב- הוא סה"כ מתאר סיטואציה כלשהי ואת העובדה שאנשים היו קוראים לו ניגה במיאמי, וכשהוא היה משתמש בזה הוא היה מקבל היט... הוא לא אומר שזה לא בסדר שכועסים עליו, הוא לא אומר שכל השחורים הם ניגרס עצלנים, הוא לא אומר למעשה שום דבר- לדעתי זה סתם הדבר הראשון שאנשים מצאו בעקבות השיטסטורם המטורף שזה מחולל.
&nbsp
אם, איכשהו, זה כן קשור לזה- אז משהו סיריוסלי דפוק בארגון הזה ובפרופורציה של התגובות שלו.

Aberforth

New member
עדיף להיות בטוחים מאשר להצטער.

דבר חיובי אחד בכל הסיפור הזה הוא שלא נראה את הוגאן במניה הבאה.

dannygoosh

New member
זה מסוג ה"שערוריות"

שבכלל לא אמורות לעניין אוהדי רסלינג, אלא דווקא את אלה שלא צופים במוצר.
&nbsp
על האוהדים זה בכלל לא משפיע; הוגאן גם ככה תפקד כשלט פרסומת מהלך ומשעמם בשנה ומשהו מאז שחזר לWWE. לא יודע מה הוא באמת עושה מאחורי הקלעים - אם בכלל, אבל זו יותר שערורייה למדורי רכילות ואין טעם לקשר אותה לWWE בכלל.

dannygoosh

New member
והערה לפותח השרשור

לא חושב שיש טעם ב"מלכודות קליקים" בפורום. גם אם היית כותב "הולק הוגאן" בכותרת במקום "אגדת WWE" - השרשור היה זוכה לאותה חשיפה ואותה כמות תגובות.

אסף Day

New member
מה קליקבייט בזה אם הוגאן היה מושך את אותן תגובות וצפיות?

כי אם היה רשום הולק הוגאן בכותרת אנשים לא היו נכנסים להודעה?
גם אם הכותרת הייתה אומרת הכל עדיין היו פותחים את ההודעה בשביל עוד פרטים.
אם כבר "אגדה" אמורה לעניין פחות, כי אם זה סרג'נט סלוטר או רודי פייפר או איירון שיק למישהו היה אכפת בכלל?

dannygoosh

New member
בתכלס אתה צודק

פשוט נראה לי קצת מוזר לא לכתוב את השם שלו בכותרת, במיוחד אחרי שבכל פרסום אחר של האייטם ראיתי שפרסמו את השם או לפחות תמונה. סתם הציק לי בעין. אני גם די בטוח שהכותרת נכתבה בתמימות.

tal19hit

New member
המהלך של הWWE היה מיועד

כדי להראות לוול סטריט ולמשקיעים שלהם שהם לא מעודדים גזענות ובכלל נועד אך ורק כדי לצמצם פגיעה במניה

שי מילר

New member
מנהל
או טרי טרי...

מה יהיה הסוף, כמה עוד נמוך אתה מתכוון להוריד את המורשת שלך.

אסף Day

New member
איזה ארגון מגוחך

כן תמחקו אותו מההיסטוריה כאילו אף אחד לא יזכור מי זה.
אני מבין את המהלך של הפיטורים אבל השטות הזאת של "מחיקה מההיסטוריה" צריכה להפסיק.
אף אחד לא שכח מי זה בנואה אז שישכחו מהאלק הוגאן?

אסף Day

New member
ואם הם רוצים בכלל להכניס לו שיביאו במקומו את איירון שיק...

זהו שפחתי כבר הודעה שלישית ועוד לההודעות של עצמי.
כבר יש לי בטן מלאה על השטויות של הארגון הזה.

kendog keds

New member
מה הקשר
הבעיה פה היא בכלל לא במילה הזאת

אנשים פה נצמדים למילה ניגר כאילו זה של הפשע שלו, כאילו למילים אחרות אין משמעות בעולם.
הוגאן אמר על הבת שלו שאם כבר היא יוצאת עם "פאקין ניגר", אז לפחות שיהיה מולטי מיליונר ולא סתם אחד.
הבן אדם מבטא השקפת עולם לפיה אדם לבן הוא עליון מעל השחור אלא אם השחור הוא כוכב גדול, וזה האמא של הגזענות.
&nbsp
זה לא שאם הוא היה אומר את אותו משפט אבל במקום את המילה האסורה היה אומר "אדם שחור" אז הכול היה בסדר, זאת סתם הטביעה של האנושות בפוליטיקלי קורקט

למעלה