איפה חברי הפורום האבודים היום

itaikadosi

New member
שלחתי לאריק הודעה בפייסבוק נקווה שהוא יצטרף לחגיגה...

היי לכולם!

יאיר פנה אליי בפייסבוק והפנה אותי לשרשור הזה. באמת עברו הרבה שנים מאז הפעם האחרונה שכתבתי כאן, הסיבה לכך היא שאת חמשת השנים האחרונות (וואו, זה הרבה זמן) הקדשתי ללימודים ובסופו של דבר הפכתי ל... (מתכונן לקריאות בוז מקיר לקיר) עורך דין במשרה מלאה. אני עדיין עוקב אחרי רסלינג, ומעודכן עד לתוכנית האחרונה כאשר את NOC ראיתי ביום שני האחרון יחד עם עוד שני חברי פורום ותיקים מאוד אלון לוין ודרור חכימי. לפורום לא נכנסתי המון זמן, משום שבתקופת הלימודים לא יצא לי לראות רסלינג ולא רציתי לחטוף ספוילרים. את החומר שהחסרתי בתקופה הזו לא הצלחתי להשלים כך שהשנים 2008-2009 מחוקות אצלי, ושנת 2010 ברובה גם. 10 שנים הן באמת המון זמן, ורק השרשורים האלה פה הזכירו לי שעברה כזאת תקופה ארוכה - תמשיכו לעשות חיים, אני עדיין עוקב כאן מפעם לפעם אחרי הפורום.

orendx

New member
למרות שזה באיחור

למרות שזה באיחור (בימים האחרונים לא הייתי בפורום\פייסבוק מחשש לספויילרים), רציתי לאחל לפורום הרבה מזל טוב, אין ספק שהקהילה פה היא משהו שמלווה אותי (בהרכבים שונים לאורך השנים כמובן), הן בפנאי (הכרתי הרבה חברים דרך הפורום\קהילה), והן בכתבות שלי על משחקי האבקות (לקראת החג אני מקווה לכתוב כתבה על הסמקדאון החדש). למרות שלא דיברתי שנים עם חברים כמו ראול, יעקוב (ג'יי), דניאל, אלון גולן (לא שמעתי ממנו כבר למעלה מעשר שנים את האמת, אבל תמיד אזכור אותו לטובה), ממוקה (היה פחות פעיל בפורומים, יותר בפגישות), גרי (בפורום שממנו הגעתי לתפוז, גרי נתן לי את הבמה לכתוב על משחקי האבקות), ועוד הרבה חברים טובים שתמיד מעלים אצלי חיוך. אני בהחלט חושב שיהיה נחמד להעלות גם חומרי נוסטלגיה לנושא, מי שביננו שהיה בפגישות בדיזינגוף זוכר את הפארודיות הנהדרות של גיא ודרור (הפארודיה שהכי אהבתי הייתה על טורי החדשות של אלון גולן...), הפגישות בעזריאלי (גורדון לא ישכח לי את הטרוויה שבו שאלתי אותו מי מנגן את מוזיקת הפתיחה של טריפל אייץ'), והטורנירים של הסמקדאון (עוד מימי הפלייסטיישן הראשון היינו עושים טורנירים). נכון שלאורך השנים, התרומה שלי לפורום התמקדה בעיקר בתחום המשחקים, ופחות בכתיבה רציפה אבל במשך רוב התקופה, הייתי כאן, ואני מקווה להיות כאן גם בשנים הבאות. נתראה בקרוב, אורן.

גם אני הייתי פה :)

10 שנים לפורום, וואו, אני זוכר אותו מימיו הראשונים, כשהייתי רק קורא, ואז פתחתי חשבון בתפוז והתחלתי להיות חלק פעיל בפורום, הכרתי אנשים עם אותה "שריטה" שיש לי, את חלקם הכרתי גם באופן אישי בפגישות שארגנו, ועם חלקם אני בקשר אפילו עד היום. לצערי, בשנים האחרונות אין לי הרבה זמן פנוי ורסלינג זה אחד הדברים שהורדתי לגמרי מסדר היום, לכן גם הנוכחות שלי בפורום ירדה בהדרגה. לשמחתי, אין לי שום עניין במוצר שמשדרים היום, כך שאני לא מרגיש בחסרונו. כן, אני נקי כבר 5 שנים. לגמרי. ממש נחמד לראות פה כמה חברה וותיקים, מי שאבד לי הקשר איתו, אני זמין במייל/פייסבוק: [email protected]

YellowAce

New member
מה עם טייקרסאקס?

Evil ***(שכחתי את ההמשך) עידו שמו האמיתי נדמה לי עידנוביצקי

ramoni

New member
OMG!!! אוברמרס!!!!!

האלן, מי שלא זכר אותי, אני אסלח לו... ואקרע לו לתיגר בחדר המירק עד לאובדן חושים כתוצאה מבאנים :p כרגע את תקופת הצינון שלי מהפורום אפשר לציין בגלל סיבה אחת: אילת עברתי לאילת ממחוז חפצי בצפון כדי לעבוד וללמוד מסודר הרבה מים חלפו מאז שכתבתי לאחרונה, בעיקר בפן האישי, נכון לרגע זה אני מציל\ מלצר וכשצריך גם מדריך שחיה בבית מלון את הכמיהה לעסק לא אבדתי, ובחודש האחרון עם סאגת CM PUNK אני משלים כיוצא לערך. אני מאוד מתגעגע, הופתעתי שביין שייד לא כותב פה, חבר הפורום האהוב עלי, שני אנשים איתם אני בקשר אפרת של נאור, ואורון רוקבוטום, אני נוהג לסמפט עד עצם היום הזה, והם חברי הפורום האהובים עלי. בעוד חודש אני חוזר למושב בצפון, עם מצפן חדש , ואז נראה אם היה זמן לעקוב באופן רציף לא דרך אירועים אוהב את כולכם

MysteriOfir

New member
ואם כבר אז נעלה עוד כמה שמות באוב

ישי (יושב ראש הוועדה) The Bubble Boy (נדמה לי שזה היה הניק) גלעד (G2) ליאור (iwc4life) הרצל (rdg4life)

Nurd4Life

New member
וואי ליאור והסיכום האלטרנטיבי!

היו לו פוסטים חופרים ומשעשעים במיוחד! וממה שאני זוכר, כמעט כל ההודעות שלו היו או לגבי המועדון בעודו יורד על גרי ומקס, או לגבי כך שהוא לא מצליח להסתדר עם ההורדות ב-IRC

pufpuf

New member
איפה

קולט קאבנה? CW אנדרסון? מי עוד התארח בפורום?
שרשור נדיר!

למעלה