איפה חברי הפורום האבודים היום

C B 4 Real

New member
רוז התחתנה

קצת חזרה בתשובה לפי מה שאני יודע, הפכה לאמא בפעם השניה ודי מחוץ לכל מה שקשור להיאבקות...

MysteriOfir

New member
מצחיק, היום נפגשתי איתה

העניין שלה ברסלינג קצת ירד, אבל מתעניינת מידי פעם.

yauli747

New member
עוד כמה מהזכרון הגרוע שלי

יש את צחי FAVOR שהיום מנהל את פורום MMA היה בחור בשם יואב או משהו בסגנון עם שם כמו WAOO לא זור בדיוק אבל היה בחור שעוקב אחר ROH והרבה אינדיז היה את פז הג'ינגי שהיום חייל

elotan

Member
איפה איצין ימין ושימי בן מויאל מומחה לכל

עניין? וגם אני מתגעגע לרועי.

הטרולים של היום סתם מעפנים

איפה הימים של MR MITB? אפשר לציין גם את עומרי Fat Man Walking, אבל זה בעיקר כדי להרגיש שיש לי יותר פז"מ ממנו במקום כלשהו

milkshakit

New member
היי פורום 13 ../images/Emo9.gif

לכבוד הוא לי להיות מוזכרת בשרשור הזה.. זה באמת מגניב ואני מרגישה חשובה!
. ובנימה קצת רצינית יותר - אני מאוד אוהבת את הפורום הזה ופשוט בשנת 2010 היאבקות לא עניינה אותי יותר (כן, גם לא טנא שהייתי רואה קבוע). ואז מדי פעם הרגשתי קצת לא בעניינים והתגעגעתי, אז ראיתי תוכניות. מה שכן, עכשיו אני מנסה לעקוב באופן קבוע למרות שלא הכל מעניין וזו לא התקופה הכי טובה של ה-WWE, בואו נגיד ככה. הרבה FFים. אבל מה זה משנה? בחודש האחרון נכנסתי הרבה לפורום וקראתי בעיקר חדשות, אבל גם שרשורים אחרים ונשארתי מעודכנת בזכות החדשות והדרך שבה הן מוגשות, אז כל הכבוד. הרבה בטח זוכרים אותי בתור "המעריצה של ג'ף הארדי", אז זהו, שלא. אמנם באותה תקופה (2008-2009) מאוד מאוד אהבתי את ג'ף, הייתי עוקבת אחרי כל מה שקורה לו באופן קבוע והוא פשוט הכי עניין אותי. אבל זה היה אז. עכשיו הוא לא מעניין אותי כבר, ואני סולדת מהמעשים שלו ושל אח שלו ויש גבול. באמת שיש. המתאבק הכי אהוב עליי כרגע זה CM פאנק, לא צריך להסביר למה :) אז זהו, רק שתדעו שאני כן קוראת כאן ומדי פעם אני גם אכתוב, למה לא.

Frostey

New member
אוווו...../images/Emo268.gif

דווקא היית נראית די נלהבת בהופעה של IPWA.
ד"ש לאחות.

LOVEtheMcMAHONS

New member
עדיין זוכר את הסיסמא לתפוז !

ערב טוב ושלום. הגעתי כי אתם חוגגים עשור. הישג ענק. יש פה כל כך הרבה אנשים שבזכותם הפורום זכה להגיע למספר המכובד הזה ואני מצטרף להורדת הכובע הממלכתית. לא קל להישאר כאן 10 אנשים - גם בגלל שהעניין ברסלינג יציב בערך כמו מגדל קלפים שנבנה על ראשו של אדם שנוסע על סגוויי בעודו מסמס לקווין נאש. וגם בגלל ריבוי הטרולים או סתם אנשים לא תרבותיים שמגיעים לפה מדי פעם והורסים את החשק לעשות ריפרש לעמוד. אז אני מודה שאצלי הסיבה להיעדרות מהפורום התחילה דווקא מהסיבה השנייה , ורק לאחרונה איבדתי לגמרי עניין ואני כבר לא צופה. אני רוצה להגיד לכל אלו שלא יצא לי להכיר והיום עושים רבות למען הפורום - תמשיכו ותהיו אופטימיים. תשמרו על הרמה הגבוהה של הפורום כמה שאפשר ותהיו פתוחים לביקורות ותיקונים שמגיעים מאחרים שהמטרה שלהם לא לצאת גדולים עליכם אלא לגרום למידע שקיים פה (מידע עצום למתעניין המתחיל וגם לא המתחיל) להיות מידע אמין שאפשר לסמוך עליו במאה אחוז. תאמינו שאפשר להתעלם מהטרולים בפורום וזה יקרה - זה יותר קל מלהוציא מאות אלפים להפגין בחודשי הקיץ החמים. אז רק אסיים בתקווה שתזכו להגיע לעוד 10 שנים לפחות, שהאנשים שעושים ימשיכו לעשות , שהאנשים שהורסים יקבלו גוד לאק און ד'ר פיוצ'ר אנדוורס מפה ושיהיה לכולכם שנה טובה. אני מודה שגם לי היה נחמד להיזכר באנשים שפעם היו עושים לי הרבה טוב כאן בפורום והיום נשארו מהם בודדים. תודה ליאיר שהפנה את תשומת ליבי למאורע המשמח. מה שכן , אם לא יהיו הפתעות אני אגיע גם למפגשמניה 28. מהצ'יינ-גנג לא משתחררים גם עם צו 8. מילה חיים.

למעלה