איפה חברי הפורום האבודים היום

Cry to the Sky

New member
ברור שבאת מהמירק

אם לא לא היית כזה מתנשא ומעפן,אני זוכר שנכנסת פעם לצ'אט שהיינו יושבים שם דאז ואמרת שכל מי ששם לא מבין ברסלינג כי תרגיל כמו סוונטון לא יכול להיות פינישר(
),ועצבנת אנשים עם כל מיני יציאות של טמבלים ואז התחילו לרדת עליך ועפת

Frostey

New member
איפה kendog keds,רצח בהבנה ומילקשייקית?../images/Emo13.gif

הוא לא הסתובב הרבה בפורום,אבל מישהו זוכר אחד שקראו לו גיא לנץ?(היה מוכר קלטות וידאו לקהילה פה לפני איזה 100 שנה)

yauli747

New member
ניק קנדוג כותב פה כל הזמן

לא כמו פעם אבל הוא כותב מדי פעם ואני בטוח שהוא עוקב על בסיס קבוע גיא לנץ היה מהמקימים הראשונים של האתר המקורי עם ג'רי יפה וגרי רויף ואחד ממנהלי הפנטזי רסלינג הראשונים בעברית, היום שלחתי גם לו שיכתוב פהוהוא אמר שהוא קורא באופן קבוע בפורום אבל לא כותב... ימי הקלטות בדיזנגוף סנטר באמת זה אגדה עתיקה, אני זוכר שבתור חייל קרבי יצא לי להגיע לשם פעם בשנה בערך והיתי מצטייד בכמה קלטות טובות (עדין יש לי כמה ארגזים של קלטת וידאו

Frostey

New member
ימי המפגשים והקלטות בדיזנגוף סנטר...../images/Emo7.gif

לקחת 2 אוטובוסים הלוך-חזור בשביל לשלם 30 ש"ח עבור קלטת וידאו של 3 שעות עם איכות כזאת ירודה,שהייתה עושה לך בעיות בעיניים אחרי צפייה אחת...
מי שהיה רוצה לראות אירועים של ECW בכלל היה מסכן. בקושי ראית משהו ממה שהיה על המסך בזמנו. אני זוכר שגיא,אורון ועוד אחד בשם אלון גולן היו בעסק הזה. אחח הנוסטלגיה...

RoieS316

New member
אתה מדבר על קלטות אדומות?

הסתובבתי פעם באזור של הסנטר וראיתי חנות שמוכרת קלטות וידאו ישנות, עשיתי שם פעם חתיכת קניה של קלטות

Frostey

New member
לא.אלו היו קלטות שהWWF הוציאו ב93-92.

אני דיברתי על העתקים של העתקים של העתקים של העתקים של אירועים של 99.(ומכאן האיכות הירודה)

RoieS316

New member
אה זה מסביר חלק

מהאיכות הירודה של מה שיש אצל הדודים היום.

Israeli Hero

New member
זו התקופה שבה הכי נהניתי מרסלינג

היתה הרגשה כאילו ככל שהאירוע היה באיכות גרועה יותר הארוע היה טוב יותר. התחושה של העילוי שהצלחת להשיג משהו נדיר שהעתיקו לך מאיזה מדינה אירופאית גרם לך לרצות להריץ להתחלה ולראות את הקלטת שוב ושוב.

RoieS316

New member
חסר לי מישהו

MCMG מזמן לא כתב פה
האמת שהכי בולט בחסרונו זה אלכס - Dead man walking שכבר כתב פה! היה גם את Jerichohollic שהיה כותב פה, בן שייד.

למעלה