איפה חברי הפורום האבודים היום

Brockster

New member
Thanks for the kind words, Nir!

Doing my best, eh? ;) Do have to appologize about all my statuses being in Norwegian, but you know, after over 6 years here, 90% of my FB friends are norwegian, so... yeah ;)

Nurd4Life

New member
נראה לי שג'יי

מזמן מתכחש לשורשיו ולכל דבר אשר קשור לתקופה זו בחייו..

Frostey

New member
מה קרה לאלכס\דד מן ווקינג?

גם: אפרת של נאור. Actress(מיכל) טל T-Man פיפלס קרמבו 88888888888888(כן כן זה היה השם שלו!) אורון רוק בוטום בן מהפורום של גרי אני זוכר את יוני פאק ויענק'לה. ועוד אחד שקרא לעצמו D-X שהיה רושם דיווחים על התוכניות ששודרו בזמנו.(נראה לי שקראו לו אלון) יכול להיות שאני במיעוט אבל אני נהניתי לקרוא הודעות של RKO 12345.

KOBEMANIA

New member
וואלה יוני פאק

אני זוכר את ליגות הפנטזי ההזויות שעשינו עם כל הטראש טוק.....יש כאן מישהו שהיה חלק מזה?

Bad Ass IL

New member
אני הייתי הכותב של התוכניות...

כשזה התחיל בתור IWF והשתדרג ל WTCW ויש עוד כל מיני חברי פורום כאן שנתנו בראש שם... לפני כמה חודשים מצאתי ברחבי הרשת את האתר הישן של האי-פד, אולי עדיין אפשר למצוא אותו..

KOBEMANIA

New member
וואלה../images/Emo13.gif

תום נכון? יהיה אחלה אם מישהו ימצא אותו, לצחוק קצת

Nurd4Life

New member
ומה איתי?

גם אני מתהדר בקורות החיים ב-2002: כותב ראשי בתכנית ההיאבקות האינטרנטית השבועית RWF

KOBEMANIA

New member
אני אפילו לא זוכר איך קראו לתכנית../images/Emo10.gif

יוווו הכל מחוק אצלי מהתקופה הזאת חוץ מרהב לא ממש שמרתי על קשר כלשהו עם החבר'ה אבל היא הייתה התקופה שהייתי פשוט חולה רסלינג, נעים לי להיזכר.

Nurd4Life

New member
1888888

עדיין חושב על הקרב בו אנדרטייקר ישתתף ברסלמניה 28. כשהוא יחליט, הוא יודיע..

BigD00

New member
ואו!

לא ייאמן שעברו עשר שנים, ועבר הרבה זמן מאז שדרכתי פה... נחמד לראות את כל החבר'ה המוכרים, אהלן לחדשים, אני דניאל, הייתי פקטור רציני פה, שכחו לציין את זה! =) קיצר אני כן בקיא במה שקורה היום, קצת נגעל ומחריד לי בנשמה, אבל עדיין עוקב ורואה למרות שהאישה לא בעד חח אז חברים טוב לראות ולדעת שזוכרים אותי ואת המפגר שנקרא חברי הטוב, ג'יי, שאני אגיד לו שהזכרתם אותו. אז אני חייב לזוז לעבודה, נשתמע בשמחות, תהיו בקשר! =)

MysteriOfir

New member
איך אפשר לשכוח את

לירן שפגש את שינון והיה אוהד של ג"ף הארדי!\ וכמובן אור שהגיע הזמן ויתקע בשירותים במהלך PPV אחר.

Benn Is Kane

New member
אור bster ארליך אגדה.

היה גם את עידן idaNowinski, אריק הבולדוג, איתי קדוסי, Gilad the Punisher, עידן MC1, אוהד Cabana Boy (שאהב את מייבן קצת יותר מדי), אביעד (WWEISRAEL, נעלמו עקבותיו אחרי שהוא סגר את האתר)..

Nurd4Life

New member
אי אפשר לאהוב את מייבן יותר מדי!!!!!!

MAVEN MAVEN MAVEN !!! המתאבק הכי אנדרייטד בהיסטוריית ה-WWE.

למעלה