איפה חברי הפורום האבודים היום

Frostey

New member
שלחתי לו הודעה בפרטי.

עדיף שלא תדעו איזו תשובה קיבלתי ממנו...

fatu fan

New member
מתי ואיזה תשובה קיבלת?

אני זוכר ששלחתי לו הודעה בפורום הדודים ז"ל ולא ענה לי....

MysteriOfir

New member
כמה שהזכירו כאן

אלכס (Dead Man Walking) רוני (Minimal Affair) קוסטה ג'יי רון (LoveTheMcMahens) מוצק חן (ריל הארי שיידי, חננאל ועוד מיליון ניקים, היי - יש מצב שאתה כותב כאן ואני כבר לא עוקב?!) טל (אולימפיק צ'מפיון666)

dannygoosh

New member
כן! ההוא עם השוקו!

צריך סוג של הפרעה או מחוייבות עצומה כדי לשים אייקון מסויים בכל כותרת של כל פוסט.

אהלן

אחותי (שהיא קוראת סמוייה בפורום ועל הדרך נמסור לה ד״ש) יידעה אותי על השרשור. אז האמת אני כותב עכשיו מהאייפון ממקום כלשהוא שאני נמצא בו במסגרת...הצבא. קיצור התגייסתי, ועכשיו בכלל אין זמן להאבקות. עוד לפני זה ירד החשק, שחוזר מדי פעם עם אירועים ספציפיים (פאנק למשל) וכמובן שבפורום אני מציץ תמיד. נ.ב - דיי הרבה זמן לפני ה׳פרישה׳ שלי הפסקתי עם השוקו :) היה נחמד לחזור לכאן ולדעת שזוכרים, עוד אשוב :p

KOBEMANIA

New member
../images/Emo13.gif

אני מתחיל להתאהב בשרשור הזה, זה גאוני. עכשיו רק נשאר שהמוצר יחזור להיות מעניין

Nurd4Life

New member
איפה ישנם עוד יוזרים כמו

הרבה שמות כבר הוזכרו, אבל אחד שעדיין לא זה עופר על ה@ש, המנהל הראשון של הפורום וזה שבלעדיו ייתכן ולא היינו כאן כיום. אמנם זה משעשע שכבר כשהוא פתח את הפורום נראה כי היאבקות כבר די נמאס עליו, אבל הצעד הראשון הוא לפעמים הצעד הגדול ביותר. טל סגל, T-Man, או בכינויו השני "האיש של התמונות". בהתחלה הפורום היה תכנית לבקשתך של תמונות של מתאבקים. השד יודע למה אבל כולם רצו לראות תמונות של המתאבק הזה והמתאבק הזה, אולי כי זה היה יותר מהיר מלהוריד תכנית שלמה במהירות של 2.5 קילובייט לשנייה. לימים טל הפך להיות אחד המנהלים הגדולים ביותר של הפורום (שני רק לשלומי לדעתי) וערק לפורום UFC, שייתכן והוא נמצא בו היום. חובה שיבוא להגיד שלום! יש כמובן גם את כל החברה של המירק - גלעד גלוינסקי (Double G 007, לא בטוח שזה היה הכינוי שלו גם כאן), רון לאב דה מקמנס, טל אושיק לוי, מוצק וכל הגווארדיה האיכותית שמאוד חסרה כאן וחובה שתבוא לומר שלום בשרשור זה. כמובן עוד מנהלים לשעבר כמו קוסטה וראול, אלכס דד מן ווקינג שהתחרה מולי שנים על כתר הגולש הכי וותיק, בן שייד שאם עדיין היה פה היום היה בטח כבר בצבע כחול, עומר מימון ועוד הרבה טובים אחרים שאולי נשכחו ברגע זה מזכרוני, אך פעילותם לא תישכח לעולם - בשביל זה יש ארכיון!

KOBEMANIA

New member
היה ברור שהזיתי כינוי לא נכון../images/Emo6.gif

עשיתי ממנו ROCKSTAR, התכוונתי לראול
ובאמת הגולש באינטרנט היה מגיב להיט

KOBEMANIA

New member
../images/Emo13.gif

אני עוד אפתח במחאה עד שביבי יחזיר אותך לכתוב פה

kendog keds

New member
ראול חבר שלי בפייסבוק.

הבן אדם נראה כמו דוגמן אירופאי לכל דבר ותפס בחורה שנראית בהתאם... זוג יפה. מצד שני הוא כותב בעיקר בנורבגית ואין לי מושג מה הולך אצלו.... בכל אופן מי שהכי בולט בחסרונו מבחינת אופי זה ג'יי (אדג'הד), שהיה מושפע קשות ממיק פולי וההארדיז, גידל מחבט בשם בולי והיה שובר מיטות בבית שלו עם באמפים...

למעלה