איפה חברי הפורום האבודים היום

פורום 13

New member
../images/Emo33.gif איפה חברי הפורום האבודים היום ../images/Emo35.gif

לא מעט פעמים יצא לנו לראות בשרשור השאלה הקטנה שאלות לגבי מתאבקים אבודים - זה יכול להיות גולדברג או בטיסטה, רצון לדעת מה קורה היום עם הולק הוגאן או עם מתאבק נידח ב-ROH שייתכן ואף תלה את המגפיים, ולא מעט פעמים מדובר במתאבקים שתלו את עצמם, בין אם במתכוון או בשל שנים של בעיות סמים. אבל השבוע אנחנו לא פה בגלל המתאבקים, אלא בגלל חברי הפורום שמתעניינים בהם ושבזכותם אני פורום כה נהדר
זה הזמן להיזכר בכל אותם שמות שחלפו פה ואהבתם הודעה ספציפית שלהם, או דווקא חברים וותיקים שאתם מתגעגעים אליהם ומעוניינים לדעת לשלומם, אנשים שאיבדו את ה-passion להיאבקות, אנשים שהפכו לכותבים שקטים או אפילו אנשים שסתם החליפו כינוי וכלל לא ידענו שמדובר באותו user שאהבנו לקרוא את הדעות של ולוסיטי. אז לרגל עשר שנים לפורום, זה הזמן להרים את כל הכינויים האבודים מהארכיון ולהיזכר בהם בחיבה, להעיר כמה מחברי הפורום הלא פעילים שאיתם אתם בקשר בפייסבוק כדי שידפקו פה איזה קאמבק נוסטלגי ואולי סתם להוביל כמה שמות מוכרים שחשבנו שכבר מזמן לא איתנו למסור לנו שלום ולהוכיח שפעם פורום 13 - תמיד פורום 13. בואו ניזכר בכל חברי הפורום האבודים, שגם בזכותם אנחנו כאן.. יאללה, את מי אתם זוכרים?

hirshfe

New member
אני חשבתי לעשות HOF של הפורום

אני בקשר עם IlanD שחבר שלי בפייס לא הצלחתי לשכנע אותו לקפוץ להגיד מזל טוב האיש לא רואה האבקות ראול חסר לי אני תוהה איפה על_אש, ג'יי (EDGEHEAD), קוסטה ועוד רבים וטובים

Gordberg

New member
את קוסטה הזמנתי לכאן

לא קיבלתי ממנו תשובה עד עכשיו.

Gordberg

New member
כרגע אני נזכר רק בשניים

עומר מיימון, שהיה מופיע ונעלם עד שחדל. ואופק - Styles Clasher - שלא ראיתי כאן כבר 6 שנים לערך.

Frostey

New member
קרמבווווווווו- הנה אתה!../images/Emo24.gif

רק בגלל האיזכור של השם שלך חזרת אלינו?

KOBEMANIA

New member
יושב לי בזיכרון מגיב בכינוי ROCKSTAR

יש מצב שאני טועה בכינוי אבל מאד נהניתי לקרוא את הדעות שלו גם בימים שבחרתי לא להגיב ורק לקרוא, והיו הרבה כאלה אני מודה, פשוט מ 2001 העניין שלי במוצר פחת בהדרגה משנה לשנה. מישהו זוכר מגיב כזה ויודע מי זה ואם הוא יחזור?

רם חיים

New member
לי ממש חסר ראול

שגם היה פה מנהל. אחד האנשים היותר נחמדים שכתבו פה ושמאוד אהבתי לקרוא את הפוסטים שלו. אני מניח שהיום הוא ממשיך בחיים השלווים שלו אי שם בנורווגיה.

ziv86

New member
2 שראיתי המון תגובות שלהם כשהייתי קורא בלבד

ben shade taker4ever אני כמעט בטוח שלאף אחד מהם לא הגבתי והם לא לי, כי כשהם היו כאן אני הייתי רק קורא ומגיב אולי פעם בחודש.. ואני יודע שהרועי הזה היה גורם לפרעות כאן ונורא צחקתי מכל השטויות שהיו כאן.. על השני תתנו אתם דברי שבח

Frostey

New member
אני מתגעגע לtaker4ever.../images/Emo10.gif

ההודעות שלו יצרו את השרשורים הכי מצחיקים בהיסטוריה של הפורום הזה!
חייבים להחזיר אותו.
יהיה מעניין היום לראות את הדיווחים שלו על התוכניות.

למעלה