שידורי ה WWE ו NOC בישראל

Israeli Hero

New member
נכון- הם מתחכמים לחוק

משרד התקשורת קבע שיש לאפשר מכירת ערוצים בבודדת כדי לא להגביל אנשים לחבילות יקרות שהם לא רואים חצי מהתוכן שלהם. הכבלים מתחכמים ומציעים לך ערוץ אחד ב42 שקל כדי שישר תגיד שזה לא כדאי ותקנה את כל החבילה. לא בדקתי אבל אני לא אתפלא שהם עושים טריקים מהסוג הזה גם בערוצים אחרים.

scso

New member
שאלה.

אם אני רוכש עכשיו את הערוץ דרך הכפתור הירוק-כמה זמן עד שהערוץ ישודר לי?

C B 4 Real

New member
ממחר בבוקר התנזרות מהפורום עד לצפייה באירוע

עם כל הכבוואד לשידור החי ולצ'רלטון, אני לא הולך לשלם 50 שח לPPV בחודש וגירסא מקוצרת של ראו....

RVD18

New member
קמצנים

המתאבקים עובדים קשה, תראו קצת הערכה. ובמאמץ כמעט אפסי תתרמו קצת לקידום הענף בארץ ואולי נראה פה הופעה. זו דעתי בכל אופן, כל אחד רשאי לפעול כראות עיניו.

JayneCobb

New member
כמה שהייתי צריך את ההומור הזה ב 5 בבוקר...

הם לא יגיעו לכאן להופעה, לא בזמן הקרוב לפחות. ה 100 שקלים של בן ואבירן לא ישנו את המצב הזה לטוב או לרע. ומהכירותי איתם, תאמין לי שהם תרמו די הרבה לכיס של וינס...יש להם חולצות ו DVD, זה עוזר בדיוק באותה מידה,ואני לא רואה הכרזות על הופעות עדיין...SO THERE

JayneCobb

New member
תרשום תרשום

אם עד סוף השנה הזאת יש הכרזה על הופעה בארץ אני מזין אותך לאנטריקוט 300 גרם איפה שתרצה.

RVD18

New member
עד סוף 2010

השידורים רק החלו. יש דיל? (הטיפ עליי)

JayneCobb

New member
לא, אין דיל

סוף 2009 TAKE IT OR LEAVE IT... אגב, מה אני מקבל במידה וזה לא קורה? את אותו אנטריקוט?

RVD18

New member
טוב עזוב

אני אשמח להזמין אותך לסטייק בעצמי כאשר יגיעו לארץ. אני בניגוד אלייך לא קטן אמונה. השידורים התחילו רק עכשיו וסוף 2009 אוטוטו כאן, כך שזה לא הוגן לבחון את ההשפעה של השידורים בתקופת זמן כ"כ קצרה.

JayneCobb

New member
אבל זה לא זמן קצר, זה הקטע

הרי לפני זה היו שידורים במשך כמה חודשים בספורט 5 והקהל עכשיו הוא אותו קהל בערך שהיה כשהם ביטלו את ההופעה האחרונה, אני לא חושב שהכמות השתנתה כהוא זה.

RVD18

New member
עזוב

אתה יודע כמוני שערוץ הספורט לא היה רציני ובקושי שידר שלושה חודשים. בוא נחכה שנה ונראה את ההשפעה. לגבי הסטייק, אני אשמח להזמין אותך בכל מקרה שבו יתקיים אירוע בארץ. הגעת ה-WWE לארץ זה מה שבאמת מעניין אותי ולהזמין אותך לסטייק יתגמד לעומת העובדה שאירוע בסדר גודל רציני יתקיים בארץ. אז שיהיה בתיאבון.

JayneCobb

New member
זה בסדר,תהיה רגוע

הסטייק ישאר אצלך... הם לא יגיעו לארץ בזמן הקרוב.

למעלה