לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1471514,715 עוקבים אודות עסקים

פורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

הנהלת הפורום:

אודות הפורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

x
הודעה מהנהלת הפורום

אביחי (crossface) ז``ל 1979-2004 , לעולם לא נשכח אותך
יש להודיע על ספויילרים של תוצאות שלא עבר שבוע מאז שידורם בארה``ב

המשך >>

לצפיה ב-'שידורי ה WWE ו NOC בישראל'
שידורי ה WWE ו NOC בישראל
<< ההודעה הנוכחית
26/07/2009 | 20:40
146
1234
ערוצים ספורט1, ספורט2, רכשו את זכויות השידור לאירועי - WWE

אירוע הפתיחה של ה- WWE (נייט אוף צ'מפיונס) מגיע לספורט1,ספורט2 , כבר בלילה בין ראשון לשני, שידור ישיר LIVE, בספורט2 , החל בשלוש לפנות בוקר.

צ'רלטון רכשה את תקציר של -WWE - "RAW" שישודר אחת לשבוע למשך שעה.

שידורי ה-WWE ישודרו במשך כל השנה .

צפייה מהנה.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'הקרבות של WWE שמשודרים היום בלילה'
הקרבות של WWE שמשודרים היום בלילה
26/07/2009 | 13:01
2
59
שלום חברים,
הבנים שלי משגעים אותי שהם רוצים לראות את הקרבות שיש היום בלילה שנקראים WWE.... מישהו יודע איפה? באיזה ערוץ זה בדיוק? ומה הסידור?
אני רואה איך לא יהיה לי לילה שקט היום.... :-S
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'ספורט2 בשעה 3 בלילה'
ספורט2 בשעה 3 בלילה
26/07/2009 | 20:45
29
50 שקל עולה חבילת ערוצים ספורט1 וספורט2.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'ש שידור חוזר מחר ב-6 בערב'
ש שידור חוזר מחר ב-6 בערב
26/07/2009 | 22:40
22
לצפיה ב-'היום בספורט 2 שידור ישיר של WWE!!!!! '
היום בספורט 2 שידור ישיר של WWE!!!!!
26/07/2009 | 12:52
2
119
סופסופ הצטרפנו לעולם!!
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'סוף סוף אנחנו מדינה מתוקנת..'
סוף סוף אנחנו מדינה מתוקנת..
26/07/2009 | 22:20
1
16
כיף גדול היום לקום לפנות בוקר ולראות את האירוע זה יהיה ממש כיף היום לצפות באירוע בשידור ישיר !! כל הכבוד לצ'רלטון .
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'עם כל הכבוד לשידורים הישירים של ה-WWE, ויש'
עם כל הכבוד לשידורים הישירים של ה-WWE, ויש
28/07/2009 | 08:46
24
אנחנו עדיין לא מדינה מתוקנת
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'יש שידור של ליל האלופים היום בלייב!'
יש שידור של ליל האלופים היום בלייב!
26/07/2009 | 15:23
14
השידורים עברו לספורט 2 (כבר אמרתם את זה, אני רק מזכיר), והשידור מהאולפן מתחיל מהשעה 2 לפנות בוקר.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'קופי קינגסטון המלך!!!'
קופי קינגסטון המלך!!!
26/07/2009 | 15:09
13
אפס מי סמפסיד היום את האליפות!!!
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'איך אתם רואים את האליפות היום?'
איך אתם רואים את האליפות היום?
26/07/2009 | 16:57
10
עושה סקר: למי יש ספורט 2?

אני עדיין בשכנועים.. אולי אצליח ואראה את מישל לוקחת את האליפות!!!!
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'התחיל RAW האחרון, גרסא בינלאומית'
התחיל RAW האחרון, גרסא בינלאומית
26/07/2009 | 20:44
5
19
לצפיה ב-'בלי תרגום '
בלי תרגום
26/07/2009 | 20:48
4
18
תמוהה, אבל לפחות רואים הרבה יותר טוב מספורט 5..
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'בשידורים שהיו ב5+LIVE של RAW'
בשידורים שהיו ב5+LIVE של RAW
26/07/2009 | 20:52
22
ששודרו בימי שני, גם לא היה תרגום. רק בימי חמישי היה.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'אין זמן לתרגם'
אין זמן לתרגם
26/07/2009 | 22:41
9
ולא ממש צריך תרגום. עדיף מעודכן מאשר דחוי.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'עזוב לרגע את הקטע של התרגום...'
עזוב לרגע את הקטע של התרגום...
27/07/2009 | 17:05
1
10
לא הגיע הזמן שאם כבר רוכשים את התכנים לשידור שיביאו גירסאות מלאות?
(בינינו,אני לא ממש עוקב בעזרת הערוצים האלה אבל עדיין, השאלה נשאלת ביחס למי שכן)
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-''
28/07/2009 | 15:30
9
לצפיה ב-'פרטים נוספים על שידורי ההיאבקות '
פרטים נוספים על שידורי ההיאבקות
26/07/2009 | 20:46
22
שידורים חוזרים

שידורים חוזרים קרובים לנייט אוף צ'מפיונס למי שהשעה 03:00 בבוקר מאוחרת מדי עבורו:
יום שני ב-17:55
ובלילה שבין שני לשלישי ב-01:20 בספורט2

תרגום :
נכון לרגע זה אין שום כוונה מצד הערוץ למנות שדר/פרשן ישראלים או בכלל לעשות כל סוג של דיבוב לתוכנית. כרגע נבדק נושא הכתוביות לתוכנית השבועית רו ולשידורים החוזרים של האירועים החודשיים, כאשר כרגע הכיוון הוא ללכת על הקו שבו נקטו ערוץ הספורט - כתוביות לקטעי דיבור כמו ראיונות וסגמנטים מאחורי הקלעים - בלי תרגום של שדר ופרשן בעת קרבות.

איפה עוד אפשר לראות את נייט אוף צ'מפיונס?

לפי טענת אורון V1 - בבית של זאביק זלצר. אבל רק אם אתם אוהבים גבינה בולגרית!
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'העדכון לגבי השידורים טוגלן'
העדכון לגבי השידורים טוגלן
26/07/2009 | 21:43
15
ומחליף את המסר לגבי ערוץ הספורט.
http://www.tapuz.co.il/forums/main/taglines.asp?id...
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'סתם פרט קטן שהפתיע אותי לגבי הזמנת הערוץ'
סתם פרט קטן שהפתיע אותי לגבי הזמנת הערוץ
26/07/2009 | 21:48
7
16
התקשרתי לyes כדי להזמין את ספורט2 מתוך ציפייה שעכשיו אני אשב איזה 10 דקות עם אחת הנציגות שתנסה לשכנע אותי להזמין גם את ספורט1, אבל מסתבר שהכל נעשה דרך מענה אוטומטי ולא דיברתי לשנייה אחת עם נציג.

אהבתי.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'הזמנת רק את ספורט2?'
הזמנת רק את ספורט2?
26/07/2009 | 21:52
6
13
לא יודע אם זה רעיון טוב במיוחד...
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'אכן'
אכן
26/07/2009 | 21:56
5
12
הערוצים האלה לא עניינו אותי לפני.
אני נהנה מכדורגל טוב, אבל אני מסתפק בשידורים שיש חינם, אף פעם לא התאכזבתי ממשחק כדורגל כלשהו שהיה PPV (אולי חוץ מהמונדיאל הקודם, אבל אז הייתי בהודו וראיתי את זה בחינם )
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'אבל 42 שקל לחודש לעומת 50 לשני ערוצים'
אבל 42 שקל לחודש לעומת 50 לשני ערוצים
26/07/2009 | 22:04
4
8
ובעתיד יוכלו להזיז את השידורים לספורט1 אם הם יירצו..
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'ובעתיד דני יוכל להזיז את המנוי שלו לספורט1 '
ובעתיד דני יוכל להזיז את המנוי שלו לספורט1
26/07/2009 | 22:19
3
10
אם ירצה.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-''
28/07/2009 | 03:35
2
5
כבר ציינתי שלא היה לי כל עניין בערוצים האלה עד שהתחילו לשדר שם את הWWE. אז בטח שאני לא אשלם סתם כסף (כן, גם אם זה עוד בקושי 8 ש"ח לחודש) רק כי "זה במבצע".
זה גם מאוד בקטע של הפרנציפ. הרי אם חברות הכבלים (או שזה ערוץ הספורט, וואלה לא יודע) היו הגונים - הם היו נותנים כל ערוץ בנפרד במחיר שווה. אני דווקא אזמין רק אחד!
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'נכון- הם מתחכמים לחוק'
נכון- הם מתחכמים לחוק
29/07/2009 | 18:46
1
5
משרד התקשורת קבע שיש לאפשר מכירת ערוצים בבודדת כדי לא להגביל אנשים לחבילות יקרות שהם לא רואים חצי מהתוכן שלהם. הכבלים מתחכמים ומציעים לך ערוץ אחד ב42 שקל כדי שישר תגיד שזה לא כדאי ותקנה את כל החבילה.
לא בדקתי אבל אני לא אתפלא שהם עושים טריקים מהסוג הזה גם בערוצים אחרים.

היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'אני חושב שזה אותו הטריק לכל חבילות הספורט'
אני חושב שזה אותו הטריק לכל חבילות הספורט
29/07/2009 | 21:38
8
לצפיה ב-'שאלה.'
שאלה.
26/07/2009 | 22:23
1
10
אם אני רוכש עכשיו את הערוץ דרך הכפתור הירוק-כמה זמן עד שהערוץ ישודר לי?
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'באותו רגע הוא נפתח'
באותו רגע הוא נפתח
26/07/2009 | 22:42
8
לצפיה ב-'ממחר בבוקר התנזרות מהפורום עד לצפייה באירוע'
ממחר בבוקר התנזרות מהפורום עד לצפייה באירוע
26/07/2009 | 22:44
115
17
עם כל הכבוואד לשידור החי ולצ'רלטון, אני לא הולך לשלם 50 שח לPPV בחודש וגירסא מקוצרת של ראו....
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-''
27/07/2009 | 01:05
113
6
לצפיה ב-'קמצנים'
קמצנים
27/07/2009 | 02:44
112
12
המתאבקים עובדים קשה, תראו קצת הערכה. ובמאמץ כמעט אפסי תתרמו קצת לקידום הענף בארץ ואולי נראה פה הופעה. זו דעתי בכל אופן, כל אחד רשאי לפעול כראות עיניו.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'כמה שהייתי צריך את ההומור הזה ב 5 בבוקר...'
כמה שהייתי צריך את ההומור הזה ב 5 בבוקר...
27/07/2009 | 04:42
12
10
הם לא יגיעו לכאן להופעה, לא בזמן הקרוב לפחות.
ה 100 שקלים של בן ואבירן לא ישנו את המצב הזה לטוב או לרע.

ומהכירותי איתם, תאמין לי שהם תרמו די הרבה לכיס של וינס...יש להם חולצות ו DVD, זה עוזר בדיוק באותה מידה,ואני לא רואה הכרזות על הופעות עדיין...SO THERE
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'אם הם באים אתה מזמין אותי לסטייק?'
אם הם באים אתה מזמין אותי לסטייק?
27/07/2009 | 14:11
11
13
לצפיה ב-'תרשום תרשום'
תרשום תרשום
28/07/2009 | 00:07
10
6
אם עד  סוף השנה הזאת יש הכרזה על הופעה בארץ
אני מזין אותך לאנטריקוט 300 גרם איפה שתרצה.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'עד סוף 2010'
עד סוף 2010
28/07/2009 | 00:20
9
8
השידורים רק החלו. יש דיל? (הטיפ עליי)
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'לא, אין דיל'
לא, אין דיל
28/07/2009 | 00:28
8
6
סוף 2009
TAKE IT OR LEAVE IT...

אגב, מה אני מקבל במידה וזה לא קורה?
את אותו אנטריקוט?
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'טוב עזוב'
טוב עזוב
28/07/2009 | 00:33
7
5
אני אשמח להזמין אותך לסטייק בעצמי כאשר יגיעו לארץ. אני בניגוד אלייך לא קטן אמונה. השידורים התחילו רק עכשיו וסוף 2009 אוטוטו כאן, כך שזה לא הוגן לבחון את ההשפעה של השידורים בתקופת זמן כ"כ קצרה.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'אבל זה לא זמן קצר, זה הקטע'
אבל זה לא זמן קצר, זה הקטע
28/07/2009 | 00:35
6
5
הרי לפני זה היו שידורים במשך כמה חודשים בספורט 5 והקהל עכשיו הוא אותו קהל בערך שהיה כשהם ביטלו את ההופעה האחרונה, אני לא חושב שהכמות השתנתה כהוא זה.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'עזוב '
עזוב
28/07/2009 | 00:39
5
4
אתה יודע כמוני שערוץ הספורט לא היה רציני ובקושי שידר שלושה חודשים. בוא נחכה שנה ונראה את ההשפעה. לגבי הסטייק, אני אשמח להזמין אותך בכל מקרה שבו יתקיים אירוע בארץ. הגעת ה-WWE לארץ זה מה שבאמת מעניין אותי ולהזמין אותך לסטייק יתגמד לעומת העובדה שאירוע בסדר גודל רציני יתקיים בארץ. אז שיהיה בתיאבון.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'זה בסדר,תהיה רגוע'
זה בסדר,תהיה רגוע
28/07/2009 | 00:44
4
14
הסטייק ישאר אצלך...
הם לא יגיעו לארץ בזמן הקרוב.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'עשיתם אותי רעב'
עשיתם אותי רעב
28/07/2009 | 00:53
3
7
לצפיה ב-'עם שם כמו "מלוואח"...לא פלא'
עם שם כמו "מלוואח"...לא פלא
28/07/2009 | 01:01
2
7
לצפיה ב-''
28/07/2009 | 01:13
6
לצפיה ב-''
28/07/2009 | 13:51
7
לצפיה ב-'ילד, אף אחד לא שואל אותך.'
ילד, אף אחד לא שואל אותך.
27/07/2009 | 11:51
26
7
לצפיה ב-'אני לא ילד ולא הבנתי מה אתה רוצה'
אני לא ילד ולא הבנתי מה אתה רוצה
27/07/2009 | 14:14
25
7
הם התלוננו על משהו שעולה במדינות אחרות פי 2 ויותר.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'מי מינה אותך למחליט מה יקר ומה לא?'
מי מינה אותך למחליט מה יקר ומה לא?
28/07/2009 | 00:45
24
12
גם אם זה עולה 20 שקל, זכותו של כל אחד להחליט האם לשלם ע"פ טעמו האישי...
בעולם היום שבו אנחנו חיים שצריך לשלם על פלאפון, טלפון ביתי, חשמל, מים, הוצאות שוטפות והפתעות כמו מדיח כלים חדש אחרי שהקודם הלך קיבינימט, לפעמים קשה למצוא מקום ל50 שקל תוספת בחודש על 3 שעות בלילה... וזה בדיוק מה שזה- 50 שקל על 3 שעות אחד לחודש בלילה.
אני חושב שזו חוצפה שאתה מביע ביקורת על התלונות שלי, אתה לא מכיר אותי ולא יודע מאיזה רקע אני מגיע. ואם נניח והייתי מגיע ממשפחה קשת יום? (שאני ברוך השם לא) שחיים מהיד לפה מה שנקרא? אז גם הייתי נקרא "קמצן" לדבריך? הרי בארה"ב משלמים 40$ לPPV ופה רק 50 שקל!! 50 שקל!!!
אז יש אנשים שה50 שקל האלו בחודש הם דבר רציני בשבילם, אולי לי בשבילך, אז בשביל אנשים אחרים כן.
אני ממליץ לך פשוט לחשוב פעמיים לפני שאתה כותב משהו...
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'אני סטודנט'
אני סטודנט
28/07/2009 | 01:01
23
6
ו50 שקל הם הרבה כסף בשבילי, תאמין לי. אבל תחביבים הם דבר שלעיתים עולה כסף. לא הכרחתי אף אחד לשלם 50 שקלים בעבור שידורים חיים מהבונדסליגה, ליגה אנגלית, איטלקית וה-WWE. בסך הכל הבעתי את דעתי כי שקל וקצת ליום בעבור משהו שאנו מאוד אוהבים זה דבר שווה. שידורי ה-WWE בארץ חשובים כיוון שהם מגדילים את החשיפה והפופולריות ויכולים לקדם הגעה של אירועים עתידיים לארץ. זוהי דעתי הצנועה. לילה טוב.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'זה העניין, אתה רק סטודנט'
זה העניין, אתה רק סטודנט
28/07/2009 | 06:49
22
7
רוב הסיכויים שאתה עדיין גר על חשבון ההורים ויש לך מעט הוצאות ואתה גם לא עובד במשרה מלאה. אצלך תחביבים ושעשועים תופסים סדר עדיפות גבוה. אצל האנשים, שחלק ניכר מהמשכורת שלהם הולכך למס הכנסה, תשלום חשבונות, אוכל, בגדים, דלק וכיו"ב, לשלם כסף בשביל תכנית טלוויזיה, שממילא תישכח כעבור כמה דקות, לא תופס כדבר הכרחי.

אז אנא, מספיק לזבל את השכל עם "צריך לתרום לענף/לווינס מקמהן/למופע שאולי יתקיים וכנראה לא". לא כולם כאן ילדים כמוך, שהחיים שלהם סובבים סביב הרסלינג.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'אתה חוצפן'
אתה חוצפן
28/07/2009 | 11:10
21
8
אתה עושה בדיוק את מה שהאשמת אותי בו קודם לכן. רק לידיעתך, אני גר בדירה שכורה ומממן את עצמי ויש לי לא מעט הוצאות. הוכחת לי שאתה בן אדם קטן שלא ראוי לדיון. אדם קטן ומתוסכל עם גחמות אישיות. מבחינתי אין לי שום רצון לנהל איתך דיונים נוספים.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'לא, אתה החוצפן!'
לא, אתה החוצפן!
28/07/2009 | 11:50
20
7
אתה בא לכאן פעם אחרי פעם, קורא לאנשים רבים "קמצנים", "גנבים", "אוהדים לא אמיתיים". מי אתה בכלל?וכששמים לך מראה מול הפרצוף,  אתה משחק אותה נעלב ו"אין לי רצון לנהל איתך דיון".

אני אומר לך וכדאי שתקלוט לשם שינוי - בכל פעם שתטיח באנשים את ההאשמות האידיוטיות שלך, אתה תחטוף את אותן התגובות שחטפת מכולם עכשיו. תלמד את זה, אם אתה בכלל מסוגל ללמוד משהו חדש.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-''
28/07/2009 | 12:42
9
8
לצפיה ב-'הנה בא כפוי הטובה'
הנה בא כפוי הטובה
28/07/2009 | 16:30
8
8
כשערוץ הספורט ערך חידון נושא פרסים, רצת להירשם ולקחת את הפרס. ואתה אפילו לא צופה בשידורים. אז לפני שאתה קורא לי חוצפן תביט על עצמך.
מה היתה החוצפה שלי? רק אמרתי ששווה לשים שקל ומשהו ביום כדי להנות כמו שצריך ושיותר אנשים יוכלו לצפות וייחשפו לזה, ואולי נזכה לראות מופע.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'אתה אמיתי?'
אתה אמיתי?
28/07/2009 | 17:30
3
8
לצפיה ב-'גם אנשים כאלה הם אמיתיים.'
גם אנשים כאלה הם אמיתיים.
28/07/2009 | 18:13
8
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
28/07/2009 | 21:23
1
8
לפני שבועיים אמרת שאין חלקיק של סיכוי שצ'רלטון ישדרו את הWWE. אז נראה לי שאתה זה שמנותק מהמציאות.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'אם זה נקרא להיות מנותק מן המציאות'
אם זה נקרא להיות מנותק מן המציאות
28/07/2009 | 21:58
7
אז סבבה, אני גאה להיות מנותק מן המציאות...

בנאדם, במציאות יש דברים טיפטיפה יותר חשובים.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'אני כפוי טובה?!'
אני כפוי טובה?!
29/07/2009 | 01:16
3
7
לי היו את ערוצי ספורט לייב וגולד עוד הרבה לפני המבצע שזכיתי בו  והייתי רואה את האירועים באמצע הלילה ולמחרת לא שורד יום בעבודה מעייפות.
אז סלח לי בבקשה "אדון מוסר עליון" שאני חושב על עצמי ועל החיים שלי....
אז אני לא בנוי להישאר ער עד שעה מאוחרת ולא מתחשק לי להזמין את הערוץ, אני אשמח אם יהיה מופע בקרוב בארץ אבל לא, אני לא בונה על זה או מתפלל לזה מדי בוקר. אם יהיה אז יהיה.
"תביט על עצמך"?! מי אתה בכלל שתיתן לי ביקורת?! מה אתה עשית בשביל הרסלינג בישראל?! האם שפכת טיפת זיעה בשביל מופעים בארץ? חוץ מלראות באיחור של חודש בספורט 5+ במקום לא הוריד לא תרמת בשיט!
אז כן, מאד נהנתי להוריד ב8 בבוקר למחרת את האירוע ולראות אותו בכיף בסלון הבית ב10 בבוקר, זו הייתה אחת ההנאות המשובחות של חיי ואני מאושר שעשיתי את זה במקום לראות באמצע הלילה ולמחרת להיות זומבי בעבודה שלי.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'ועכשיו שאני חושב על זה'
ועכשיו שאני חושב על זה
29/07/2009 | 08:46
1
5
אני גם תרמתי לענף בארץ הרבה יותר ממר RVD18 (יש לו שם בכלל?). אני בזמנו השתתפתי בקמפיינים של גרי להחזרת השידורים (שליחת מיילים, פקסים, שיחות טלפון). התאבקתי ושפטתי בחינם ב-IPWA ותרמתי את חלקי הצנוע כדי לקדם את IPWA. ערכית כל מיני משחקים פופולריים בפורום הזה, שמשכו הרבה משתתפים.

ומה לעמות זה RVD18 עשה? רק קילל אנשים, שלא התנהגו כפי שהוא מצפה. הוא לא תרם כלום, רק עשה נזק.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
29/07/2009 | 12:00
6
איך אתה קובע שתרמת יותר ממני? אתה לא יודע מה עשיתי.

דבר שני, מתי קיללתי? תן קישור שנראה. דווקא אותי מקללים פה, אתה קראת לי חלאה בשרשור הזה ונדב כינה אותי דביל. חבל שאתם נהנים מחסינות בגלל שאתם ותיקים בפורום, אתם מדרדרים את הרמה.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
29/07/2009 | 11:57
5
אתה לא יודע מה אני עושה או עשיתי אז אל תאמר שלא תרמתי בשיט. אני לא אמרתי את זה עליך. להיפך, בגלל זה ציפיתי ממך שתתלהב יותר כשקרה משהו טוב לרסלינג בארץ.
עניין השעה נראה לי תירוץ, כי יש שידורים חוזרים באותו יום, אך כמו שאמרתי כל אחד יעשה מה שהוא רוצה. אני רק שאלתי למה לא לתמוך קצת בהיאבקות במקום האופציה הלא חוקית כי כעת יש אלטרנטיבה. במקום להסביר אתה תוקף ואומר שלא תרמתי בשיט, האשמה חסרת בסיס. לגבי המילה קמצן, אם נפגעת אני מתנצל אבל לדעתי מי שצופה בטלוויזיה באינטרנט מתקמצן כי האיכות הרבה פחות טובה. אתה לא צריך לקחת את זה קשה.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'תעשה לי טובה'
תעשה לי טובה
28/07/2009 | 16:22
9
7
איזה מראה שמת לי מול הפנים?
באת עם טיעונים מגוחכים כמו זה שאני גר עם ההורים (שקר ועדיין לא התנצלת) ושמבוגרים לא משלמים על הנאות (הזוי). לפי דבריך, ילדים אמורים לשלם? מי שלא מרוויח כסף? אמרת גם שהתכנית נשכחת אחרי 5 דקות. מה לא נשכח אחרי 5 דקות? משחק כדורגל, ארוחת במסעדה, בילוי במועדון. כולם נשכחים אחרי זמן מה. פשוט תירוצים. המילה קמצן לא נאמרה לאדם מהרחוב כפי שאתה מנסה לסלף את דבריי. היא נאמרה לאדם שאוהב משהו ומעדיף את האופציה החינמית של צפייה באינטרנט על פני האופציה הלגיטימית והמהנה יותר של צפייה בטלוויזיה שגם תורמת קצת להתפתחות הענף בארץ. אתה קמצן.

אגב, לא אתפלא אם אתה זה שעדיין גר עם ההורים.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'רגע רגע רגע'
רגע רגע רגע
28/07/2009 | 17:10
8
8
אני סתם זרקתי שאתה גר עם ההורים, כי זה מה שחלק מהסטודנטים עושים. הנחתי משהו וטעיתי. אבל זה בדיוק מה שאתה עושה כל הזמן. אתה קופץ למסקנות ומניח דברים לגבי אנשים אחרים, מבקר אותם, שופט אותם, תוקף אותם - וכשעושים לך את אותו הדבר, זה פתאום לא מוצא חן בעיניך ואתה מתחיל להצטדק.

זאת בדיוק המראה. הדברים שאתה רואה שעושים לך ואומרים עליך - אלה בדיוק הדברים שאתה עושה לאחרים ואומר לאחרים.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'אמרת בעצמך...סתם זרקת. אתה עושה את זה הרבה'
אמרת בעצמך...סתם זרקת. אתה עושה את זה הרבה
28/07/2009 | 21:26
7
9
לצפיה ב-'גם אתה'
גם אתה
28/07/2009 | 21:46
10
לצפיה ב-'מדהים איך התעלמת מהעיקר'
מדהים איך התעלמת מהעיקר
28/07/2009 | 21:48
5
5
ורק הגבת לחלק שולי. כנראה שבאמת כמו שאמרתי, אתה כל-כך מאוהב בעצמך, שאתה לא מסוגל להודות לעצמך עד כמה ההתנהגות שלך מגעילה בטירוף.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'אתה זה שלא מגיב לעניין'
אתה זה שלא מגיב לעניין
28/07/2009 | 22:19
4
5
טענת שמבוגרים אינם משלמים עבור הנאות. מי משלם? ילדים?
אמרת שאינך אנוכי, אך לא אכפת לך מאנשים ללא גישה להורדות. מה תגובתך?
פעמים רבות אתה משתלח באנשים עם האשמות חסרות בסיס כגון "אתה מוריד כמו כולם","אתה גר עם ההורים ובגלל זה מתנהג כך","אתה טרול" וכו'. מה תגובתך?
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'בחיי, מקיר הייתי מקבל יותר הבנה...'
בחיי, מקיר הייתי מקבל יותר הבנה...
28/07/2009 | 22:52
3
8
לצפיה ב-'אני עדיין מחכה לתשובה'
אני עדיין מחכה לתשובה
29/07/2009 | 01:23
2
4

טענת שמבוגרים אינם משלמים עבור הנאות. מי משלם? ילדים?
אמרת שאינך אנוכי, אך לא אכפת לך מאנשים ללא גישה להורדות. מה תגובתך?
פעמים רבות אתה משתלח באנשים עם האשמות חסרות בסיס כגון "אתה מוריד כמו כולם","אתה גר עם ההורים ובגלל זה מתנהג כך","אתה טרול" וכו'. מה תגובתך?
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'טוב, אני אמשיך לענות'
טוב, אני אמשיך לענות
29/07/2009 | 06:14
1
7
ואתה מוזמן להמשיך להתעלם ולסלף, כמו פוליטיקאי.

1. המבוגרים משלמים על ההנאות, אבל זה לא בסדר העדיפויות של אדם בוגר. או במילים אחרות, לא כולם אובססיביים בצורה חולנית לגבי שידורי הרסלינג כמוך.

2. לי באמת לא איכפת מהאנשים ש"אין להם גישה". למה? המשך לסעיף 1 - תחביבים ותכניות טלוויזיה הם לא הדבר הכי חשוב שהאנשים זקוקים לו בחיים. זאת בסך הכל תכנית בידור, לא אוכל/בטחון/שוויון זוכות אנוש. כמובן שאחד כמוך, שחי בבועה משלו, לא מסוגל להבין זאת.

3. אני משתלח רק בחלאות, שחושבים שהפורום זה החדר המרופד הפרטי שלהם והם יכולים לתקוף פה את כולם. כמו שאתה עושה.

תגובתך עכשיו תהיה:
1. בכי בסגנון של "אין לי דיון איתך".
2. תירוצים צולעים, שמנסים להוציא אותך צודק בכוח.
3. התעלמות מהביקורת עליך והמשך של הביקורת כנגד האחרים.

יאללה, יצור הזוי, לך על אחד מהנ"ל. אני מהמר הפעם על 2 עם קורטוב של 3.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
29/07/2009 | 12:13
5
סוף סוף הודית שאתה אנוכי. למה תקפת אותי כל פעם כשציינתי את זה?

בידור והנאות זה לא הכל בחיים אבל זה חלק מהחיים, ויש אנשים שנהנים במקביל לעיסוקיהם האחרים. לא כולם זהים אליך אלכס. יש אנשים שבלי רסלינג קצת חסר להם משהו, כמובן שזה לא הכל בחיים, אף אחד לא אמר את זה. אם אפשר לשנות את המצב אני אעשה את זה. בכלל נראה שאתה חושב שאתה יודע הכל, מה כולם עושים, מה סדרי העדיפויות של כולם. רוב הסטודנטים לא גרים עם ההורים כמו שאתה חושב. רוב האנשים לא מורידים תכניות כמו שאתה חושב. נראה לי שאתה בבועה.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'תאמין לי שמה שאני עשיתי'
תאמין לי שמה שאני עשיתי
27/07/2009 | 12:49
5
כדי לתרום לענף בארץ (היי!! אפילו הייתי חלק ממנו!!) ה50 שקל האלו לא יהרסו
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'מה עובר עלייך?'
מה עובר עלייך?
27/07/2009 | 14:07
37
7
תפסיק כבר לקשקש על תרומות, הערכה וקידום הענף בארץ, אתה רוצה להשקיע את ה50 שקל האלו בתשלום לעוד איזה ערוץ נידח? תשקיע, רק אל תחפש להיות איזה צדקן ותבקר את כל מי שלא רוצה לנהוג כמוך.

אני מעדיף לתרום את הכסף הזה לנכים ולחולי סרטן מאשר לשלם לשרלטון, זו לדעתי תרומה אמיתית.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'לא עובר עליי שום דבר'
לא עובר עליי שום דבר
27/07/2009 | 14:34
36
6
אמרתי, שכל אחד יעשה מה שהוא רוצה. מי שמתקמצן על 50 שקל שיבושם לו. לדעתי זה שווה, מקבלים שידור חי באיכות טובה, זה חוויה.אפשר גם להקליט ולשמור, ואין צורך בהורדות או יו טיוב. המחיר לא יקר (וזה בלי להזכיר את הפרמיר ליג והבונדסליגה) ואולי גם נראה פה הופעה. סוף סוף יש ערוץ שמתייחס אלינו, נראה לי חבל לא להנות מזה.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'על שידור באיכות HD שמעת פעם?'
על שידור באיכות HD שמעת פעם?
27/07/2009 | 15:34
14
8
מצטער מאוד, אבל הזמנים השתנו. יש מקומות בעולם שמשדרים את הדברים האלה על מסך רחב וברזולוציה גבוהה בהרבה. אני מסרב להתפשר על פחות מזה, ואם אני יכול להשיג את זה בדרכים אחרות (שעולות לי גם כן לא מעט כסף), אז זה מה שיקרה.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'הבהרה בנושא הקמצנות'
הבהרה בנושא הקמצנות
28/07/2009 | 00:18
13
7
כיוון שבמסגרת פורום זה ההנחה היא שהחברים הם אוהדים שרופים של ה-WWE, הרשיתי לעצמי להשתמש במילה זו.
בכל מקרה אחר אין ספק שמי שלא מוכן לשלם 50 ש"ח בחודש כדי לראות בין היתר גם את ה-WWE לא ייחשב קמצן. אבל, וחשוב להדגיש, כל מי שמתיימר להיות אוהד ועד לפני שבוע לא היתה לו כל דרך לראות את האירועים בשידור חי ובאיכות שידור טלוויזיונית כלשהי, צריך היה לברך על האופציה שניתנה לו. ולא להשתמש בכל מיני תרוצים זניחים כמו איכות שידור כזו או אחרת כדי להסביר את ההחלטה שלא להתחבר. זה נכון שכל המשוגעים לדבר יכולים להשיג בדרכים כאלה ואחרות את השידורים, אבל בכל מקרה כזה הענף יישאר זניח בארץ, בנוסף אף אחד לא יכול להגיד לי שלרדוף אחרי אנשים בחו"ל ולראות שידורים קטועים ביו טיוב זה יותר טוב מהחוויה האמיתית שהיא צפייה באירוע בשידור חי ובטלוויזיה. בוא לא נשכח שכאשר רואים את האירועים במחשב או על דיסקים תמיד ישנו הפיתוי להריץ קדימה והמתח לא באמת קיים. לא יעזור לאף אחד. החוויה האמיתית היא צפייה בשידור חי, וכן בשביל תענוג צריך לשלם. אני לא מכריח אף אחד להצטרף אבל חייבים להודות על האמת, בניגוד לכל המדינות האחרות שבהן משלמים סכום גבוה עבור אירוע חד פעמי, אצלנו התשלום מקנה עוד תכנים כאשר הדובדבן שבקצפת הוא ה-WWE ולכן זוהי עסקה טובה.
אגב, בנוגע לסוגיית המסך הרחב, שידור בפורמט זה קיים רק בבריטניה, אפילו באמריקה השידור של ה=PPV הוא במסך מלא, כך שחבל להיתפס לקטנות.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'FF זה לא מילה גסה'
FF זה לא מילה גסה
28/07/2009 | 00:27
7
כרגע אני מרגיש(ומאמין שעוד אחרים כמוני) שהאירועים והתוכניות של הWWE פשוט לא שווים את המחיר שמוצע, לא משנה עד כמה הוא זול בהשוואה למדינות אחרות..הדודים מהווים נישה נוחה ומתאימה ביותר לצרכים של אנשים פה, וכל אלטרנטיבה אחרת תמיד תהיה מוטלת בספק בשל היותה מוניטרית.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'מאיפה המצאת שבאמריקה אין PPV במסך רחב?'
מאיפה המצאת שבאמריקה אין PPV במסך רחב?
28/07/2009 | 08:57
11
7
לצפיה ב-'באמריקה ב-SD ה-PPV לא במסך רחב'
באמריקה ב-SD ה-PPV לא במסך רחב
28/07/2009 | 11:13
10
8
נאמר לי ע"י מספר אנשים, גם מקנדה. כמו כן גם ראיתי כמה הקלטות והתמונה לא היתה במסך רחב, בניגוד לבריטניה.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'אבל נדב דיבר מראש על HD, לא SD'
אבל נדב דיבר מראש על HD, לא SD
28/07/2009 | 11:19
8
9
לצפיה ב-'חבל שהדיון סטה לפרטים השוליים'
חבל שהדיון סטה לפרטים השוליים
28/07/2009 | 11:21
7
6
הרעיון הוא שקרה דבר חשוב לטוב לחובבי הענף אבל אנשים בוחרים להתעסק בטפל. זה הכל.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'אם אתה מתיימר להטיף מוסר, חשוב שתדייק בפרטים'
אם אתה מתיימר להטיף מוסר, חשוב שתדייק בפרטים
28/07/2009 | 11:23
6
13
לצפיה ב-'אני לא מטיף מוסר'
אני לא מטיף מוסר
28/07/2009 | 16:25
5
4
אני בסך הכל רוצה שהרסלינג יצליח בארץ, אני לא מבין למה אתה לא רוצה שזה יקרה. כנראה שזה יותר חשוב לי מאשר לך. רק אל תאמר אחרי זה שאתה אוהד אמיתי.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'אבל מי מחליט מה הקריטריונים לאוהד אמיתי?'
אבל מי מחליט מה הקריטריונים לאוהד אמיתי?
28/07/2009 | 17:38
4
6
מי אמר ש'צפייה ברו, קריאת תוצאות ECW וסמקדאון ושיח בנושא היאבקות פעם בשבוע' זה לא רף מספיק דיו כדי לקרוא למישהו אוהד אמיתי?

מבחינת כל החברים שלי אני מזוהה עם כך שאני אוהב את הWWE, אוהד אם תרצה לקרוא לזה כך. האם מישהו מהם בדק מה תרומתי לשידורים בארץ?

בכלל - כמה אנשים שאוהדים/אוהבים משהו באמת תורמים להבאתו לארץ? האם חובבי מדונה הביאו אותה לארצנו לאחר שהודיעו להם שאם הם לא יקנו את הדיסק המקורי שלה היא לא תבוא? והאם 'הליקון' או כל חברת מוזיקה אחרת תקפו את חובבי המוזיקה בארץ שהם לא מספיק תרמו למען הבאת אמן X או Z?
ואם אין לי את כל הדי וי דים של חברים, ובכלל ראיתי את רוב הפרקים בערוצים חינמים כמו 3 ו2 - אז אני אחד האשמים שהתוכנית הסתיימה ולא המשיכה לנצח נצחים? הרי יכולתי לעזור הרבה יותר!

אבל עזוב, אני סתם זז מהנושא המקורי - לאף אחד מאיתנו (כולל אני, מנהל פורום ההיאבקות הגדול בארץ) אין את הזכות/היכולת/האפשרות לקבוע את המדד למי אוהד אמיתי ומי לא, ועוד לזרוק את זה לאחרים בפנים כאילו הם 'אשמים' בכך שהWWE לא יגיעו לארץ או לא יזכו לחשיפה מקסימלית. חילופי הדברים בין שני הצדדים פשוט מגוחכים, והכוונה היא לא רק אליך אלא עצם הדיון על 'האם אתה אוהד היאבקות - כן או לא' כאילו יש שחור ולבן בנושא הזה.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'פניה לכל מי שמעורב בויכוח הזה'
פניה לכל מי שמעורב בויכוח הזה
28/07/2009 | 17:47
1
5
חבר'ה, בואו נפסיק עם זה. אין עם מי לדבר (אלא אם כן מחשיבים מישהו שרק רוצה לצאת צודק). אף אחד מאיתנו לא מחויב לדאוג לכיס של איזה מיליארדר מניאק שלא שווה את כל הדיבורים האלה. RVD18, אמרת את כל מה שהיה לך לומר, יצאת משהו מסוים בעיני (ובעיני עוד אנשים אני בטוח) ואין עוד שום דבר שתגיד שיוכל לשנות את זה. בואו נסיים את הויכוח הזה כאן וזהו, חבל לכער את הפורום.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'אגיד לך דבר אחד'
אגיד לך דבר אחד
28/07/2009 | 19:20
6
ובצורה בוגרת, לא כמוך שקראת לי ילד.
לפי התגובה שלך כלל לא הבנת את הפואנטה של מה שאמרתי. לא אמרתי להעשיר את הכיס של וינס, ומי שלא רוכש כל דיוידי הוא לא אוהד.
אמרתי שכאשר אין שידורי טלוויזיה ישנם אנשים רבים ללא גישה לדודים כפי שאתה קורא להם. אם אפשר במאמץ לא כזה גדול של שקל ומשהו ביום לעזור להם, ובו זמנית להנות משידורים מסודרים שגם מעלים את הסיכוי להופעה בארץ (וזה מוכח ששידורים סדירים מביאים מופעים), למה לא? לא הכרחתי אף אחד, רק שאלתי למה לא. זה הכל. ולדעתי מי שמתיימר להיות אוהד שרוף וכלל לא אכפת לו מהמצב, הייתי מצפה ממנו שיהיה אכפת לו. אבל זה כבר נתון לויכוח
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'רק להבהיר,לא האשמתי, אמרתי שאפשר לקדם את זה'
רק להבהיר,לא האשמתי, אמרתי שאפשר לקדם את זה
28/07/2009 | 19:25
9
לצפיה ב-'אפשר לעשות קרב אוהד אמיתי נגד אוהד מזוייף '
אפשר לעשות קרב אוהד אמיתי נגד אוהד מזוייף
29/07/2009 | 13:23
12
לצפיה ב-'לא יודע מה זה SD אבל אני גר בניו יורק'
לא יודע מה זה SD אבל אני גר בניו יורק
29/07/2009 | 18:55
8
ורואה את RAW, ECW וסמאקדאון במסך רחב בFULL HD וכן גם את הPPV אם אני מחליט להזמין וזה בדר"כ קורה רק עם הרויאל ראמבל ורסלמניה כי זה 50 דולר להזמנה אחת.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'אתה סותר לעצמך כבר בתוך משפט אחד'
אתה סותר לעצמך כבר בתוך משפט אחד
27/07/2009 | 22:17
20
7
"מי שמתקמצן על 50 שקל שיבושם לו." כלומר, אתה בא מעמדה שיפוטית וביקורתית ("קמצנים"), כאילו שאתה הוא זה שקובע על מה האנשים האחרים אמורים להוציא את כספם, ואז אתה אומר "שיבושם לו". אז אם באמת "שיבושם לו" ולך באמת לא איכפת - לא היית כותב את ההודעה הפרובוקטבית שלך ולא היית יוצא פוץ מוחלט בפעם מי יודע כמה.

תכל'ס, מזל שלך שזה האינטרנט וכל אחד יכול לשפוך את השטויות שלו כאן בלי סינון בצורה אנונימית. במציאות, אם תיגש למישהו ברחוב ותתחיל להטיף לו על מה הוא אמור להוציא את הכסף שלו ולמה - סיכוי רב שזה לא היה נגמר טוב בשבילך.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'הבהרה'
הבהרה
28/07/2009 | 00:31
19
8
המילה קמצן לא מיועדת לכל אדם מהרחוב, כשכתבתי אותה התכוונתי לכל מי שמצהיר על עצמו כאוהד שרוף של ה-WWE ועד לפני שבוע לא היתה לו דרך לצפות באירועים בשום גוף שידור ישראלי, ועכשיו שכבר יש גוף כזה הוא מחפש תירוצים כאלו ואחרים למה לא לשלם עבור המנוי שיקנה לו אפשרות לצפות באירועים בשידור חי.
לגבי העובדה שאתה משווה בין הורדות שירים לבין הורדות כאלה ותמיד קוטל אותי באופן אישי, חשוב לי להגיד כי אין כל קשר בין הדברים. הורדה של מוסיקה אינה משפיעה על הצלחת ענף ההיאבקות בארץ, בעוד הסתפקות בהורדת תכני ה-WWE דרך האינטרנט בלבד תשאיר את הענף זניח, דבר שאף אחד מאיתנו לא רוצה בו. יש סגנונות שונים של אנשים, לי חשוב לפעול למען החברה ובמקרה הזה למען חובבי ה-WWE בארץ. לא לכל אחד יש גישה למחשב או לגורמים בחו"ל שישלחו לו תוכניות. הדוגמא הכי טובה היא שכן שלי בן ה-70 שכנראה כבר לא ירכוש מחשב אבל קפץ מאושר כששמע שהשידורים חוזרים לערוץ ישראלי. כשכתבתי לא התייחסתי לעצמי בלבד. כן גם אני יכול להוריד הכל באינטרנט אבל בארץ מסתבר יש חובבים של הענף שאין להם את הפריבילגיה הזו. ולי אכפת מהם בניגוד להרבה אחרים. שיהיה לך שבוע נפלא.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'כל זה לא משנה, אתה עדיין גנב'
כל זה לא משנה, אתה עדיין גנב
28/07/2009 | 03:44
5
גם אני מכיר פרובוקציות זולות
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'המילה קמצן היא מעליבה וביקורתית'
המילה קמצן היא מעליבה וביקורתית
28/07/2009 | 06:42
17
5
אם תיגש למישהו באופן אישי ותתחיל לקרוא לו "קמצן" - תחטוף סטירה מצלצלת. לא מאמין? נסה להטיף למישהו בחיים האמיתיים כמו שאתה מטיף כאן ותחזור אלינו עם התוצאות.

השקרים הילדותיים שאתה מספר לעצמך, כמו "הורדה של מוסיקה אינה משפיעה על הצלחת ענף ההיאבקות בארץ", נועדו כנראה רק כדי לשכנע את עצמך. הורדה של מוסיקה משפיעה על ההצלחה של מוזיקה.

וגם תחסוך מכולם את הדמגוגיה של "לי חשוב לפעול למען החברה ובמקרה הזה למען חובבי ה-WWE בארץ". אף אחד לא מינה אותך לפעול מטעם אוהדי WWE ואתה רק יוצר אנטגוניזם כלפי עצמך. החברה לא זקוקה לאנשים ילדותיים, שרואים רק שחור ולבן וחושבים שהם לבן טהור.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'כן תאמין'
כן תאמין
28/07/2009 | 11:19
16
5
יש אנשים לא אנוכיים בעולם. בכל מקרה, אין לי שום עניין להמשיך בדיון איתך.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'אבל אתה לא אחד מהם, דמגוג קטן'
אבל אתה לא אחד מהם, דמגוג קטן
28/07/2009 | 11:53
15
7
לצפיה ב-'אני ואתה באים מעולמות שונים'
אני ואתה באים מעולמות שונים
28/07/2009 | 16:14
14
6
אתה אדם אנוכי, אתה מדבר מהזווית של עצמך. לי אכפת גם מהאנשים שאין להם גישה, אני מסתכל על התמונה הכוללת. אין לך איך לסתור אותי כי אמרתי את האמת אז תחסוך את התגובה.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'מה מצחיק? הגבתי לך למטה על המצב הכלכלי, תקרא'
מה מצחיק? הגבתי לך למטה על המצב הכלכלי, תקרא
28/07/2009 | 22:22
10
לצפיה ב-'אתה ממש מאוהב בעצמך, מה?'
אתה ממש מאוהב בעצמך, מה?
28/07/2009 | 17:21
11
8
לצפיה ב-'אמרתי משהו לא נכון?'
אמרתי משהו לא נכון?
28/07/2009 | 19:13
10
8
לצפיה ב-'כן.'
כן.
28/07/2009 | 21:07
9
11
לצפיה ב-'מה? אכפת לך מהאנשים שאין להם גישה?'
מה? אכפת לך מהאנשים שאין להם גישה?
28/07/2009 | 21:24
8
9
לצפיה ב-'אני רוצה להעיר רק דבר אחד קטן'
אני רוצה להעיר רק דבר אחד קטן
28/07/2009 | 22:43
7
5
ממש מרתק לראות את כל אלה מעליי מתווכחים על כלום
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'עכשיו אתה יודע '
עכשיו אתה יודע
28/07/2009 | 22:52
6
6
איך זה לראות ויכוחים שלך מהצד!
זינג!

סתם זהר, אתה יודע שהכל מאהבה
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-''
28/07/2009 | 23:19
5
5
גם אני אוהב את זהר, למרות הוויכוחים בעבר.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'אני דווקא שונא אתכם'
אני דווקא שונא אתכם
29/07/2009 | 08:45
4
6
כל עוד תמשיכו לרשום את השם שלי ללא האות ו' !!!!!

אבל אם נשמיט טעות חמורה זו.... THE FEELING IS MUTUAL

ובלי ויכוחים כאלה... הפורום הזה היה פחות מעניין.. תודו בזה !
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'אני דווקא רגיל לכתוב "זוהר"- שלומי בילבל אותי'
אני דווקא רגיל לכתוב "זוהר"- שלומי בילבל אותי
29/07/2009 | 08:49
12
לצפיה ב-'ואני דווקא חושב שצריכים לכתוב זהר בלי ו''
ואני דווקא חושב שצריכים לכתוב זהר בלי ו'
29/07/2009 | 11:38
2
4
כמו בעז עם נעם.
|מתחילשרשורמטופשחדש|
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'בוא נסגור על זוער'
בוא נסגור על זוער
29/07/2009 | 12:09
8
לצפיה ב-'גם אני חושב שצריך לכתוב ארן '
גם אני חושב שצריך לכתוב ארן
29/07/2009 | 12:13
5
אבל זה לא משנה מה אני חושב.... (it doesn't matter..............)

בתעודת הזהות שלי כתוב זוהר... מעבר לזה לא צריך סיבה נוספת.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'אין קשר בין שידורים ישירים להופעות'
אין קשר בין שידורים ישירים להופעות
28/07/2009 | 08:52
22
7
עובדה שבאמצע שנות התשעים היו הופעות בלי שידורים ישירים ועובדה שכשהיו אמורים לבוא לארץ גם לא היו שידורים ישירים, הכל זה עניין של אמרגן שירים את הכפפה וישים את הכסף.
ואנשים לא אוהבים לשלם, מה לעשות.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'נחיה ונראה, רק אומר לך'
נחיה ונראה, רק אומר לך
28/07/2009 | 11:17
10
9
שבמהלך העולם ככה זה עובד, איפה שיש שידורים עדכניים ומסודרים הפופולריות עולה ויש הופעות. ראינו כבר שאנשי הפורום קטני אמונה כשטענו בתחילת שנה זו שאין שום סיכוי בעולם שיהיו שידורים ישירים ועובדה שזה קרה. לפני חודש אמר לי המשתמש Sid שאין חלקיק של סיכוי שצ'רלטון ישדרו היאבקות והנה הוא טעה. ולפני שלוש שנים כולם פה אמרו שאין סיכוי בעולם שה-WWE תגיע לפה, ואז נמכרו 22 אלף כרטיסים. לכן, בינתיים מי שאכל את הכובע זה לא אני.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'העניין הוא שה-WWE כבר מעבר לשיא בארץ'
העניין הוא שה-WWE כבר מעבר לשיא בארץ
28/07/2009 | 20:24
9
8
הם כבר לא השגעון התורן לילדים כפי שהיה לפני כמה שנים. קהל חובבי ההיאבקות בארץ הולך ומצטמצם ולכן עצם העובדה שרוכשים זכויות שידור יקרות עבור הקהל הזה ראוי להערכה.
הלוואי ואכן יבואו לארץ אבל קשה לראות את זה קורה.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'נחיה ונראה. ממה שאני רואה קהל החובבים מתרחב'
נחיה ונראה. ממה שאני רואה קהל החובבים מתרחב
28/07/2009 | 22:20
10
לצפיה ב-'לפי מה שזכור לי '
לפי מה שזכור לי
28/07/2009 | 23:08
7
5
הפופולאריות של הWWE לא הייתה ממש בשיא אז שהם כמעט הגיעו לכאן. מרגע ההכרזה לאט לאט התפרסמו כתבות, היו מבצעים, מכרו מרצ'נדייז, הגיע המדור בראש1 והדובדבן שבקפצת: בוטל המופע.

אפשר לעשות את זה בקלות גם עכשיו, בעיקר שכיום אין חוסר בTOP STARS שקל לאהוב/לשנוא ובעיקר שעכשיו וינס מכוון לPG-אפשר לנגן על זה גם כאן כך שהורים לא יחששו להראות לילדים שלהם את השידורים.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'הבעיה היא'
הבעיה היא
29/07/2009 | 12:15
6
6
שהשידורים הם בערוץ שהוא לא פופלארי במידה של חמש פלוס.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'וזה עוזר לנו '
וזה עוזר לנו
29/07/2009 | 13:06
1
3
ככה צ'רלטון יכולים לקדם יותר את שידורי הWWE ולא כמו ערוץ הספורט. כהוכחה אנחנו קיבלנו יומיים ברצף שידורים חוזרים של האירוע בשעות נוחות כולל שידור חוזר של ראו, מה שבספורט 5 עשו רק פעם בשבוע.

אני לא הכי מסכים עם הקביעה שצ'רלטון פחות פופולארי. בזמן שהם קנו את זכויות השידור לפריימר ליג ולליגת העל, כמובן שאף אחד לא הסכים לשלם את הסכומים אז היה עליהם עליהום ציבורי. מאז הם קנו את סרייה A, הבונדסליגה, התחלקו בליגת האלופות ובNBA, רכשו את גביע הקונדפרציות, יורופה ליג, הליגה הברזילאית, אתלטיקה שידורי טניס פה ושם וכמובן בימים האלה הם מפציצים עם שידורים של משחקי ידידות.

אם נעשה השוואה מדוייקת אני חושב שמבחינת תכנים-צ'רלטון יותר שווה מערוץ הספורט. לאט לאט יותר ויותר אנשים מתחילים להבין את זה. אם הם ישלמו? זה כל בנאדם יחליט לעצמו. במידה ולצ'רלטון לא היו מספיק קונים הם היו מתפרקים, זה לא קורה [בנתיים?]
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'אין ספק'
אין ספק
29/07/2009 | 20:35
3
שעד עכשיו צ'רלטון מראים שה-WWE תופסים אצלם מקום משמעותי, השאלה היא אם זה יימשך כך מעבר לחודשי הקיץ שהם יחסית רגועים מבחינת התוכן המרכזי של הערוץ שהוא הכדורגל.
צ'רלטון הוא פחות פופולארי מהבחינה שהוא לא נפוץ כמו ספורט5פלוס, חמישים שקל בחודש, כפי ששמת לב לתגובות בפורום, הוא סכום שלא הרבה אנשים מעוניינים להוציא.
מבחינת תכנים אין ספק שלצ'רלטון יש תכנים טובים והם משתדלים לתת פייט לערוץ הספורט.
ואני לא יודע אם זה באמת קשור למספר הקונים כי הם משלמים הרבה כסף על זכויות ולא בטוח שהם מכסים את זה, כנראה פיני זהבי מזרים הרבה כסף.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'ערוץ הספורט בנפילה חופשית,אין מה לראות'
ערוץ הספורט בנפילה חופשית,אין מה לראות
29/07/2009 | 16:25
3
14
לצפיה ב-'דווקא יש'
דווקא יש
29/07/2009 | 20:42
2
3
ליגה ספרדית וליגת האלופות, בנוסף הבנתי שהכבלים/יס ישקיעו בתכנים של הערוץ כדי למנוע בריחת לקוחות לממיר של ערוצי הבסיס.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'כן אבל איבדו את הבונדסליגה, אופ"א וההיאבקות'
כן אבל איבדו את הבונדסליגה, אופ"א וההיאבקות
30/07/2009 | 00:58
1
2
צריכים להתעורר שם.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'לא יודע מה צ'רלטון יעשו עם הבונדסליגה'
לא יודע מה צ'רלטון יעשו עם הבונדסליגה
30/07/2009 | 12:14
2
הרי הם אמורים לשדר את הליגה הישראלית ובדר"כ המחזורים של הבונדסליגה הם בימי שבת ב-16:30, שלא לדבר על הפרמייר ליג שמשודרת ב-17:00.
והליגה האירופאית של אופ"א לא מציאה גדולה.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'אתה בטוח? '
אתה בטוח?
28/07/2009 | 15:10
10
4
אז איך וינס מחליט לאיזה ארץ כן להגיע ולאיזה ארץ לא? זה עדיין עולה לו כסף ולא שווה לו לבזבז סתם כך.

סבבה נגיד שיש אמרגן שאוהב WWE. צריך את ההסכמה של הצד השני. הWWE צריכים אינדקציה מסויימת לכמות הפופולאריות של הWWE בארץ. ברגע שאין שידורים אין להם דרך לדעת מה נשתנה. מצד שני, ברגע שכן משדרים הם יכולים לפנות לצ'רלטון-לקחת מהם נתונים-ולפי זה להסיק מסקנות האם שווה או לא שווה להגיע לארץ.

בינינו זה מאוד שווה להם, מאמין שיד אליהו יהיה 90% מלא ואם שיווק נכון אפילו 100 אבל לצערנו זאת לא החלטה שלנו אלא של וינס. תהיה בטוח שאם הם כן יגיעו לארץ, זה קרה כאשר התכניות ישודרו בערוץ מסויים. אין סיכוי ממשי שהם יגיעו בלי שיש שידורים בארץ..
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'אורון לא אמר שאין קשר בין שידורים להופעות'
אורון לא אמר שאין קשר בין שידורים להופעות
28/07/2009 | 15:12
1
8
הוא אמר שאין קשר בין שידורים ישירים להופעות, ובזה הוא צודק לגמרי.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'OK הבנתי לא נכון '
OK הבנתי לא נכון
28/07/2009 | 15:35
6
לצפיה ב-'זה לא ממש יעלה כסף לוינס'
זה לא ממש יעלה כסף לוינס
28/07/2009 | 20:31
7
3
במידה ואכן תהיה הופעה אז האמרגן יקח עליו את כל ההוצאות וינסה לכסות אותם ואפילו להרוויח במחירי הכרטיסים להופעה.
והאמרגן, כמובן, לא מחליט לקחת על עצמו הופעה אלא אם כן יש לו אינדיקציה שיימכרו כרטיסים, אלא אם כן מדובר באידיוט כמו בהופעה של טנא וראינו מה קרה לו בסוף...
אגב נתונים מצ'רלטון לא ממש מצביעים על רמת הפופולריות של השידורים כי הם משדרים גם תכנים אחרים.
בכל מקרה מקווה שהם אכן יגיעו לארץ ויצליחו להביא כמות נאה של צופים.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'מה שבאמת יביא את WWE לארץ'
מה שבאמת יביא את WWE לארץ
29/07/2009 | 18:48
6
4
לא משנה כמות השידורים. מה שמשותף בכל הפעמים ש WWE התכוונו ובאו לארץ הוא שההאבקות היתה במיינסטרים והיה הרבה באז סביב התחום. ברגע שיחזור הבאז אני בטוח שתחזור ההתעניינות להביא אותם לארץ ע"י כל מיני גופים גדולים.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'מה שאומר אולי מתישהו בעשור הבא'
מה שאומר אולי מתישהו בעשור הבא
29/07/2009 | 20:43
3
9
לצפיה ב-'היי אורון'
היי אורון
30/07/2009 | 01:07
2
6
חייב לומר לך שזה ממש לא מה שאני רואה בשטח. בסיבוב בעיר נדהמתי לראות כ"כ הרבה מוצרים של WWE. נעלי בית, חגורות, משחקי וידאו, צעצועים, מסיכות של מסטריו, מגזינים (אגב בצומת ספרים המגזין עולה 20 ומשהו). בבאר שבע הפאבים מראים את התכניות (בד"כ כשיש ביורוספורט) ואנשים מסתכלים ומתעניינים. הרבה מדברים איתי על זה, והתקשורת מסקרת. רק היום היה אייטם בערוץ 2 ובספורט מעריב ציינו את השידור בספורט 1 כולל תמונה של מיקי ומאריס. לגבי ספורט 1 וספורט 2, הם לא כאלה נידחים. לרוב חובבי הספורט שאני מכיר יש אותם. תחשוב שעכשיו עם השידורים המסודרים והשעות הנוחות, יותר אנשים ייחשפו לזה.
וכמובן מלבד זה, אני מכיר לא מעט אנשים שעוקבים כבר הרבה זמן (לא מהפורום) ולא מתכננים להפסיק. כך שלדעתי המצב טוב והעתיד ורוד.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'שמח לשמוע שזה מה שאתה רואה'
שמח לשמוע שזה מה שאתה רואה
30/07/2009 | 12:17
1
4
אגב מי שהיו במעריב היו מלינה ומישל.
לגבי ספורט 1 וספורט 2 תסכים איתי שהם לא נפוצים כמו ספורט5פלוס למשל כי לא הרבה אנשים מוכנים לשלם 50 ש"ח לחודש.
העניין הוא שזה כבר לא השגעון התורן לילדים, עכשיו הם יותר בקטע של טלנובלות ארגנטינאיות.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'צודק'
צודק
30/07/2009 | 12:33
4
התכוונתי יותר לאנשים בגילנו שמתעניינים. בכל מקרה נקווה לטוב, שידורים סדירים זה כבר טוב.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'הזכרון שלי קצת מעורפל '
הזכרון שלי קצת מעורפל
29/07/2009 | 21:03
1
4
מלפני 3 שנים, אז אני לא בטוח האם מה שאני זוכר הוא נכון.

אני זוכר שהבאז סביב החתום הגיע אחרי שהWWE הכריזו שהם מגיעים לארץ. כלומר: המרצ'נדייז, הכתבות בעיתונים, המדור בראש 1 וכו' וכו'. האם אני טועה?
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'אני חושב שהבאז התחיל קודם, אבל אני לא בטוח.'
אני חושב שהבאז התחיל קודם, אבל אני לא בטוח.
29/07/2009 | 22:45
7
לצפיה ב-'למה אתם כותבים 50ש"ח זה הרי עולה הרבה יותר'
למה אתם כותבים 50ש"ח זה הרי עולה הרבה יותר
28/07/2009 | 23:18
9
7
סליחה על ה פשוט לא חשבתי שמישהו יראה את ההודעה שלי בתוך כל הויכוחים האלה...

אני מבין שלוהסיף את חבילת הערוצים האלה זה 50 ש"ח אבל אתם שוכחים להוסיף את הסכום הגבוה שHOT או YES לוקחים לחודש. שזה בסביבות ה250-300 ש"ח מה שאומר שהמחיר הוא 3600 ש"ח בשנה!! סכום מטורף לדעתי.

אני בזמנו היתי בHOT כי רציית את הWWE 24.7 אבל לצערי גיליתי בדרך הקשה שהVOD עולה 10 ש"ח לחודש רק כדי שתהיה לי את האופציה (אגב התוכנה ש HOא פשוט איטית, גרוע ולא נוחה לשימוש) ואז לשלם עוד 20 ש"ח בחודש על הWWE כך שזה בעצם עלה 30 ש"ח בחודש...

קיצור החברות האלה לוקחות סכומי כסף מטורפים ולא מספקים את הסחורה... במשך שנים הם כל הזמן "מוסיפים" ערוצים ובעצם מה שעושים מעבירים לשם את התוכן המענין התורן ואת כל הזבל משאירים בערוצים הישנים... אנשים בארץ חייבים להתעורר ולעשות מעשה כי אם לא ה ימשך שנים וכל פעם רק יחמיר
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'זה לא נכון'
זה לא נכון
29/07/2009 | 08:06
8
4
כמות האנשים שעבור הWWE לא רק צריכים לעשות צ'רלטון אלא צריכים לעשות יס או הוט בכלליות כי אין להם עומד על אחוזים שבטלים בשישים... אפילו הייתי מתיימר להגיד שאין עשרה אנשים כאלה בארץ.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'נכון, אבל זה לא אומר שאתה לא מוציא את הסכום '
נכון, אבל זה לא אומר שאתה לא מוציא את הסכום
29/07/2009 | 08:41
4
4
זאת גם הסיבה שHOT ו YES עושים מלא כסף כי הם כל פעם מוסיפים עוד שטות לקחת עליה כסף ואנשים אומרים כולה עוד 5-10-20 שקל שזה בעצם לא נכון כי הם גם ככה משלמים סכומים ענקים...
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'אתה צודק'
אתה צודק
29/07/2009 | 12:17
3
4
הכבלים גובים סכומים חודשיים גבוהים מדי, אנשים שבקושי צופים בטלוויזיה יכולים להרשות לעצמם לוותר על התענוג.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'לא רק מי שלא רואה טלויזיה. '
לא רק מי שלא רואה טלויזיה.
29/07/2009 | 14:51
2
4
כל אחד משלם מלא כסף על "חבילות" או על "בסיס" ומקבל ערוצים שהוא לא צופה בהם ואפילו לא מגיע אליהם בזיפזופ והם כמובן אומרים לך אתה מקבל X ערוצים אבל בתכלאס אתה צופה בחצי או פחות...

מה גם שמה שהם עשו עם ערוצי הסרטים והסופרט גובל כבר בפשע. לקחו את התוכן מערוץ הסופרט\סרטיםה"חינם" והעבירו לערוצים חדשים ובישן השאירו כלום או תוכן זבל זול. הם כמובן לא אמרו את זה ככה אלה מכרו לך את העובדה שהם מוסיפים לך עוד X ערוצי סרטים\ספורט חדשים. מתי פעם האחרונה ראית סרט טוב או מענין בערוץ הסרטים? מתי ראית סרט "חדש" (מה3 שנים האחרונות) בערוץ ה"חינם"?

קיצור אנשים לא שמים לב שהם משלמים מלא על כלום! עדיף כבר אם הכסף הזה להגדיל את החיבור לאינטרנט למקסימום ולהוריד מה שרוצים לראות ו\או לעשות צלחת לווין פרטית
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'זה לא מדוייק'
זה לא מדוייק
29/07/2009 | 16:37
6
בערוצי הספורט של צ'רלטון לדוגמא אתה מקבל שידורים שלפני כן לא שודרו בערוצים אחרים. יותר ליגות, יותר משחקים. לפני כן היה משחק מכל ליגה בשבוע וזהו. מבחינת סרטים, אתה מקבל חמישה ערוצים, לפני כן היה אחד. אז נכון שהיו מקרים של זליגה כמו בספורט 5 אבל יש תמורה לכסף. המחיר יקר אבל לא לשכוח שאמנם בחו"ל המנוי זול יותר, אך שם משלמים תשלום נפרד על שידורים שונים כמו היאבקות ו-UFC והמחיר לא זול. אצלנו זה כלול בחבילה אז תעשה גם את החשבון הזה. לגבי צלחת לווין, לי ולך זה משתלם ועדיף בהרבה, אבל לא מתאים למי שרוצה עברית.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'ועכשיו גם יש את האפשרות'
ועכשיו גם יש את האפשרות
29/07/2009 | 20:40
4
להתנתק מהכבלים/יס ולקנות את הממיר של ערוצי הבסיס.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'אז כנראה 11'
אז כנראה 11
29/07/2009 | 13:43
1
7
בבית שלי אני צופה רק בערוץ 2 באנטנה. עכשיו אני יעשה ממיר פשוט שקולט  ערוצים 1,2,33,10 והכנסת. נמאס לי לשלם להוט/יס סכומים גבוהים מאד שאני בקושי רואה טלויזיה. עכשיו גם הורי הבינו אתזה וביטלו תמנוי עם הכבלים שעלה 350 שקל בחודש (עם 4 ערוצי הספורט המיוחדים). המחירים פשוט גבוהים מדי על מעט מדי תוכן.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'אני מציע לך לעבור לצלחת לווין פרטית'
אני מציע לך לעבור לצלחת לווין פרטית
29/07/2009 | 13:57
18
לצפיה ב-'זה הופך אותי אחד מה-10 האלה?'
זה הופך אותי אחד מה-10 האלה?
29/07/2009 | 18:09
7
אין לי טלוויזיה ואין לי כבלים/לווין.
אני בטוח שהבעלים של קבוצות כדורגל/פוטבול מתכננים נגדי תביעה ייצוגית כי בגלל שלא רכשתי אחת אחת מהחבילות של הוט/יס הם מפסידים מליונים
ואני חייב לציין שבתור צופה מהצד כל הויכוחים האלה שם למעלה נראים דביליים לגמרי.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'אני איתך'
אני איתך
27/07/2009 | 13:00
6
אני שילמתי לחודש הראשון 25 ש"ח לשני הערוצים - ללא התחייבות - וכמובן שאחרי סאמרסלאם אני מתכוון להוריד את הערוצים.
אין לי כל כוונה להמשיך לשלם לצ'ארלטון.
עכשיו אני משלם כי להרגיש שוב את החוויה של רסלינג בLIVE. אבל אח"כ שיחפשו אותי בסיבוב....
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'שידורים חוזרים לאירוע נוספו!'
שידורים חוזרים לאירוע נוספו!
27/07/2009 | 18:06
13
עכשיו שידור חוזר שהתחיל ב17:55. הלילה ב01:20 שידור חוזר נוסף. מחר בשעה 18:45 שידור חוזר נוסף לאירוע,  בספורט1.
היאבקות WWE >>

הודעות אחרונות

06:31 | 21.05.19 Diunim
06:15 | 20.05.19 Diunim
10:33 | 17.05.19 nWoreborn
15:41 | 15.05.19 Yonipac
11:41 | 15.05.19 חביף1
10:48 | 15.05.19 Diunim
22:57 | 14.05.19 אורחים בפורום
06:25 | 14.05.19 Diunim
20:09 | 11.05.19 חביף112
15:47 | 11.05.19 שי מילר
13:21 | 08.05.19 Diunim
08:38 | 07.05.19 אורחים בפורום
15:23 | 06.05.19 סלים וארזה

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ