אלופי העולם העתידיים

meidadc

New member
../images/Emo45.gif

מיז הוא אולי המתאבק המשתפר בשנים האחרונות. אני עדיין זוכר את סייבר סאנדיי לפני שנתיים שבו הוא נבחר להתמודד על אליפות ECW מול פאנק וכולם תהו מי לעזאזל בחר בו על פני מוריסון.... מאז בעצם היתה קפיצת המדרגה שלו. מיז משתפר אבל אני לא בטוח שהוא הגיע לקצה גבול היכולת שלו. היום הוא לא מוכן לאליפות ראשית. אני לא יודע אם הוא עוד ישתפר וישיג אותה באמת שאין לי מושג. אבל נכתוב כן... ככה כשהוא יזכה אני אוכל להגיד "ידעתי!" ואם הוא לא יזכה, אז אני אגיד "חכו... זה עוד יגיע ותראו שצדקתי"

שי מילר

New member
מנהל
/tapuzforum/images/emo31.gif

למרות שיש לו את הנתונים, יש לי תחושה שזה לא יקרה.

Nurd4Life

New member
../images/Emo31.gif

וזה דווקא אנ-ווישפול ת'ינקינג. הוא כל הזמן מתקדם ועולה וגם היכולות שלו בזירה השתפרו, אבל אני לא רואה אותו זוכה בחגורה הראשית. אולי בעידן שאחרי המיין איבנטרים הנוכחיים, אבל לכו תדעו מתי זה יקרה.

METAL15

New member
../images/Emo31.gif

הוא לא בנאדם של אליפות עולם, אבל יהיה נחמד אם הוא יקבל פוש, אהבתי אותו עוד מטאף אנאף.

BeN ShaDe

New member
../images/Emo31.gif

ה-WWE אף פעם לא ייתפסו ממנו משהו שהוא יותר מאקט קומי.

meidadc

New member
../images/Emo31.gif

אני לא רואה מצב שסנטינו מתאבק במיין איבנט של ראסלמניה, ובפרומו לקרב מראים את ההישגים הגדולים שלו בזכיה בIC אחרי ניצחון על יומאנגה אחרי התערבות של לאשלי, זכיה שניה בIC אחרי שבת' פיניקס הצמידה את מיקי ג'יימס - וגולת הכותרת: זכיה בתואר מיס ראסלמניה. הוא הפסיד יותר מדי קרבות לנשים בכדי שיצא ממנו משהו רציני. למרות שאומרים שבתאכלס יש לו יכולת לא רעה בכלל בזירה. עם שינוי גימיק יכול להיות שכן. אבל אני באמת לא רואה את זה קורה

Nurd4Life

New member
../images/Emo31.gif

כבר איזה שנה וחצי הוא לא באמת מתאבק. אין מצב.

אורון V1

New member
../images/Emo31.gif

בקצב הזה כנראה שלא אבל אני אישית אשמח אם זה יקרה, מצידי שגם יסיים את הרצף של הקברן ברסלמניה

Cry to the Sky

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

יכול להתלבש פיצוץ על הME, ואם המידות היו יותר גדולות? זה מזמן אבל מזממממממן היה קורה כבר הדבר היחידי שיקרה בקרוב לצערי (או לשמחתי) זה.. יאלה לX דוויז'ן

BeN ShaDe

New member
../images/Emo31.gif

קנדריק סבבה בהכל , אבל אני לא ממש מת עליו. אני מתפלא איך הוא עוד לא מצא את עצמו בלשכת האבטלה עד היום.

למעלה