אלופי העולם העתידיים

Benn Is Kane

New member
../images/Emo31.gif

כ"כ מקווה שכן, אבל לצערי זה לא נראה ככה. ב-2003 הייתי נותן לו
X20, היום זה נראה כבר מקרה אבוד.

Cry to the Sky

New member
../images/Emo31.gif

סבתא מוסקונה המציאה את הקצ'פרייז שלה "דיי, זה לא נעים לי" בזמן שצפתה באחד הפרומואים שלו.. משעמם לי ת'נחיר השמאלי

BeN ShaDe

New member
../images/Emo31.gif

אם זה לא קרה עד היום - זה לא ייקרה אף פעם. רק מידקארד.

MeLaWaCh

New member
../images/Emo31.gif

מה שלא קורה ב6 שנים לא יקרה גם אח"כ, כנראה.

hirshfe

New member
תלוי רק בו

אבל בשיל זה - הוא צריך לעשות מעשהג'ף הארדי ווכל הנראה גם כריסטיאן. לעזוב את ה-WWE וללכת ל-TNA שנתיים ריצה שם, שתכולל אלי]ות שלהם ואז חזרה ל-WWE על מנת לקבל את אליפות המרכזית של ה-WWE. אם הוא יישאר ב-WWE הוא לעולם לא ייזכה באליפות

לא עדיף

לעשות מעשה ג'ף הארדי ולפתח קריזמה ויכולות מיק? אני דווקא מאוד אהבתי את השיפור שלו כ"גולד סטנדרד" אבל עדיין משהו חסר, וזה לא משהו שאי אפשר ללמוד, רק תסתכלו לפני כמה שנים את הדעות שלנו על יכולות המיק של ג'ף הארדי [שאפילו לא דיבר בTNA] ושל ג'ון מוריסון [אז נייטרו, שהיה פשוט פצצה של שיעמום]

hirshfe

New member
ג'ף הארדי? יכולת מיקרופון?

אנחנו מדברים על אותו ג'ף הארדי ונייטרו הוכיח יכולות מיקרופון אדירות עוד שהיה העוזר של בישופ

נייטרו

אולי הראה יכולות מיק נחמדות כעוזרו של בישופ, אבל הקריזמה שלו עדיין הייתה נעלתית. וכן, ג'ף הארדי, במיוחד בתקופה האחרונה עם הגימיק של הציורים על הפנים וב"מרדף לאליפות" שהוא דיבר על הדבר הזה שהוא לא מצליח להגיע אליו, הרבה רגשות ויכולות מיק, אז כן, ג'ף הארדי.

Great Khali

New member
../images/Emo45.gif

אני מאד אוהב אותו. מתאבק אדיר. אני מרגיש ששבמקרה שלו, הכדור כבר בקנה, האליפות מחכה למותניו השחורות

AM Crazy

New member
אחרי הרבה מחשבה ../images/Emo45.gif

לדעתי באמת יש לו את המראה, יש לו את היכולת, יש לו הכל חוץ ממיק ומסיר צבע מגעיל מהשיער. אם באמת היו מסיגים לו מנג'ר נורמאלי שהיה יכול לדבר בשמו או למצוא מישהו שילמד אותו פרומואים יהיה מצויין.

Nurd4Life

New member
../images/Emo31.gif

זה כבר לא יקרה. אני גם לא כל כך יצטער על כך, מאחר ובכל ההבלחות שלו לאפרמידקארד, כבר יצא לנו לראות אותו נגד כל כך הרבה מיין איבנטרים שזה לא יהיה איזה חידוש דרמטי. כרגע בנג'מין יהווה מקפצה לאפרקארדרים אחרים ומדי פעם יזכה בנצחונות משמעותיים ויצבור עוד אליפויות משנה.

METAL15

New member
../images/Emo31.gif

הוא עבר כבר כל כך הרבה גימיקים, וניסיונות לפושים, לא חושב שהוא יקבל פוש למיינאיבנט כבר.

למעלה