אלופי העולם העתידיים

BeN ShaDe

New member
../images/Emo45.gif

אם זה לא קרה ב-2005/2006 , זה כבר לא ייקרה. ה-WWE כפי שזה נראה ירדו ממנו לגמרי. ביגמן מצויין שאני מאוד אוהב ופספוס אדיר.

meidadc

New member
../images/Emo45.gif

אני חושב דווקא שיש לו סיכוי מצויין להיות אלוף עולם. הוא די אובר והוא קיבל פוש יפה לפני שנפצע נ.ב בן, יכול להיות שהתבלבלת הכיוון של האגודל?

hirshfe

New member
../images/Emo31.gif

ההזדמנות הייתה שם ופוסופסה - לא רואה אותה מגיע שוב. אני רואה בו קיין 2 מידי פעם יקופץ למיינאבנט - אבל ייעשה טרנים על ימין ועל שמאל - בעיקר על מנת לקדם את הדבר הבא והבא והבא

METAL15

New member
../images/Emo31.gif

עבר את השיא לדעתי, אבל יש מצב שאני טועה, נראה מה יקרה איתו בחודשים הקרובים.

Great Khali

New member
../images/Emo45.gif

אני חושב שמגיע לו. מכל הביגמנים בארגון, לו יש את הכי הרבה האבקות

Nurd4Life

New member
../images/Emo31.gif

דווקא הביג מן הטוב ביותר שהיה בחברה בשנים האחרונות - הוא זה שלא יזכה בחגורה.

Benn Is Kane

New member
../images/Emo45.gif

רק בואו נקווה שהוא לא יהיה גרסא חדשה של לסנר, יקבל אליפויות מהר ואז גם יעזוב מהר..

BeN ShaDe

New member
../images/Emo45.gif

אבל כבר עכשיו הוא אלוף עולם! טוב נו... יש לו הכל , בהחלט מזכיר את לסנר ופשוט תוספת מצויינת ל-WWE. אלוף עולם הוא בטוח יהיה.

MeLaWaCh

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

סוואגר הוא החבילה המושלמת, המתאבק האהוב עליי כיום בWWE.

hirshfe

New member
../images/Emo45.gif

אני נקרע לשניים מצד אחד הראש אומר לי - שכמו שבן ציין, יהיה פה ברוק לסנר שניים - פוש לשמיים אליפות ואז העלמות מהעסק. אולי אפילו אחרי שהוא ינצח במלך הזירה של השנה - תבוא אליפות. מצד שני - אני לא מכיר איך הוא הגיע לעסק. אני מקווה מאהבה. ואז אני רוצה פוש על אש קטנה. שתיים או שלוש ריצות כאלוף בין יבשתי (או ארהב או ECW או כל שילוב). פיוד עם אלוף העולם שבו הוא לא ייזכה בתואר ואז פיוד עם אלוף אחר לזכיה (והוא ייהיה פייס בשלב הזה)

pufpuf

New member
../images/Emo45.gif

כן, כן, דאמיט כן! פצצה של כישרון. באמת מזכיר לי את ברוק לסנר בכמות הפוטנציאל שיש לו, ולטובתו יש לו את המבנה גוף שעושה את זה למקמהן. יש לו בעיה קלה בדיבור, אבל אם הוא ישאר היל זה לא בעייתי בכלל אלא רק נותנים חומר לפייסים. אני חושב שאם תהיה לו שנה טובה ב ECW, בדרפט שנה הבאה כבר נרהא אותו עובר לאחת התוכניות החשובות ומתברג בחלק העליון.

למעלה