אלופי העולם העתידיים

AM Crazy

New member
../images/Emo45.gif

גם בהתחלה כשהוא היה לא משהו אמרתי שהוא יצליח. פשוט אני מרגיש שיש לו את זה ואפילו תוך שנתיים עם בניים טוב הוא יכול להיות אחד המובילים של הארגון.

Benn Is Kane

New member
../images/Emo45.gif

אחד הכוכבים העולים של ה-WWE, אבל כנראה יהיה 'דור ההמשך' של רנדי אורטון..

BeN ShaDe

New member
../images/Emo45.gif

לקודי יש את זה (וקשרים). הוא יישתפשף עוד ועוד עם הזמן ואין לי ספק שהוא העתיד של ה-WWE ויהיה אלוף עולם ביום מן הימים.

MeLaWaCh

New member
../images/Emo45.gif

אבל זה ייקח זמן, כרגע הוא יהיה תקוע בצל של אורטון ביחד עם דיביאסי. אחרי זה אחד מהם יתקדם ואני מקווה שזה יהיה רודס כי אני אוהב אותו יותר מדיביאסי.

hirshfe

New member
../images/Emo45.gif

הוא מתאק יותר טוב מאביו ונראה לי שהוא מסתיר את כריזמה של אבא שלו. וחוץ מפיוד ענק עם ריד פלייר שיבוסס על האבות שלהם - אני רואה גם ריצה שלו כאלוף (וגם של ריד)

pufpuf

New member
../images/Emo45.gif

ויעקוף בדרך כמה אנשים כמו מוריסון ו MVP כשיתברג לפניהם. רואה אותו אלוף תוך 3-4 שנים ואחד הפרצופים המובילים ב WWE בעתיד.

METAL15

New member
../images/Emo45.gif

ע"ע רנדי אורטון, צופה להם קריירה דומה (אם לקודי יהיה מזל).

Great Khali

New member
../images/Emo45.gif

מתאבק מצוין. לקראת סיום הרויאל ראמבל האחרון קיוויתי שאיכשהו יתנו לו את הנצחון. זה היה יכול להיות מאד מרענן. אבל בעתיד בטוח

שי מילר

New member
מנהל
/tapuzforum/images/emo31.gif

לא רואה אותו סוחב חברה, שיעמיד אותי על טעותי

pufpuf

New member
למה להרוס?

חוץ מזה, הוא לא צריך לסחוב חברה, הוא יכול סתם לשעמם בזירה ולהראות טוב כמו רנדי אורטון.

Cry to the Sky

New member
לא יודע

אם הוא חומר שבנוי לסחוב אירגון בעתיד, אבל בסה''כ הוא די סבבה, אולי עם בנייה נכונה ואיזה שנתיים.. מה שכן אני כבר מעדיף אותו על אורטון זה בטוח

Nurd4Life

New member
../images/Emo45.gif

אבל לפחות עוד שנתיים-שלוש. אני לא רואה את המעמד שלו ושל דיביאסי עולה במהירות כמו שמעמדם של בטיסטה ואורטון נסק בתקופת אבולושן.

Cry to the Sky

New member
../images/Emo31.gif

חרא גימיק,,לא מחדש כלום,לא אובר (בדלת של הבית),לא מכבד את אביו ואמו, (שאבא אומר לו שהוא צריך ריענון ושהוא מרדים אותו אז אומגה לועג לו/עושה לו פרצופים מוזרים/אומר לו "בלה בלה בלה אואוווהו סמוואהאהאאא"), קיצר הוא מתאבק די סבבה בתור סוג של ביגמן אבל פשוט אין לו מה שצריך כדי לסחוב ארגון על הגב, למרות שעם המידות שלו הוא יכול לסחוב את האירגון+TNA+ROH והשאר...

למעלה