אלופי העולם העתידיים

Benn Is Kane

New member
../images/Emo45.gif

לא חושב שיש פה נושא לדיון בכלל, ה-WWE מכינים אותו (ואותנו) לזכיה שלו בתואר. אני מאמין שהפיוד הראשון שלו מול אלוף יהיה מול אדג', אז גם יזכה בתואר. מקווה שזה יקרה עוד השנה, אבל ספקתני.

BeN ShaDe

New member
../images/Emo45.gif

כריסטיאן הוא זהב טהור ווינס יבין בקרוב שהוא לא יכול שלא לשים עליו את אליפות העולם. יש מישהו שלא רוצה לראות אותו אלוף עולם?

MeLaWaCh

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

אבל לאט לאט, עם בנייה נכונה, כי כרגע הוא לא מספיק אובר וחבל שהוא יתקע כאלוף חד פעמי..

hirshfe

New member
../images/Emo45.gif

אני לא מאמין שהוא היה חוזר ל-WWE. אם איפשהו בחוזה שלו לא היה רשום אליפות מרכזית

kendog keds

New member
אתה רציני?../images/Emo58.gif

אני מוכן להתערב על הרבה כסף שלא היה שם שום סעיף כזה, ואם היה אז זה כבר "מולא" בדמות אליפות ECW

kendog keds

New member
אני יודע, שאלתי אם אתה רציני שזו דעתך

כי אלה סעיפים שמקבלים בד"כ אנשים בסדר גודל של ביג שואו או מיין אבנטרים מתלהבים כמו גולדברג, אני בספק רב מאוד שהיו מבטיחים לכריסטיאן דבר כזה

hirshfe

New member
אותי לא יפתיע אם ישנם עוד

השמועות אומרות שגם לג'ריקו היה בחוזה (והוא קיבל) אבל זה דעה.

pufpuf

New member
../images/Emo45.gif

סך הכל תגובות הקהל מאד חיוביות אליו מאז שהוא שב, ויש לו את אדג' לצידו במציאות בתור חבר טוב. מקמהן לא ישמח לעשות את זה, אבל אם הפופלריות שלו תמשיך הוא ישים את זה בצד ויתן לו בסוף איזושהי ריצה, כמו שהוא עשה עם הארדי.

METAL15

New member
../images/Emo45.gif אני מארק.

מה לעשות ענק בזירה, ענק על המיקרופון, אובר ברמות מטורפות. הבעיה זה שאני לא בטוח שוינס מת עליו, נקווה שהוא יקשיב לקהל.

Nurd4Life

New member
../images/Emo45.gif

וינס מכיר בפוטנציאל של כריסטיאן ויודע שיש פוטנציאל בפיודים בינו לבין הגדולים - אדג', ג'ף הארדי או סינה. באחד השלבים גם האליפות תהיה על הכף, באחד השלבים הוא גם יזכה בה.

Benn Is Kane

New member
../images/Emo31.gif

גם ה-WWE יודעים שהחמור הזה הוא מקסימום אלוף ECW, ושגם זה יותר מדי בשבילו.

למעלה