אלופי העולם העתידיים

Cry to the Sky

New member
תכלס באמת לא עשה הרבה עד עכשיו

אבל מהקצת שהיה לו הראה בזירה שהוא שווה שם משהו, והיכולות מיק שלו מעולות, אני זוכר אותן לטובה עוד מכמה פרומואים שלו בOVW מזמן.. עם בנייה נכונה והכל תוך 3 שנים למה לא..

BeN ShaDe

New member
../images/Emo31.gif

לא מלהיב במיוחד ולדעתי לא יהיה יותר ממידקארד. אני אפילו אגזים ואגיד שאני רואה אותו בקלות לוקח חלק בגל הפיטורים הבא.

MeLaWaCh

New member
../images/Emo31.gif

אבל אולי בעתיד, הוא נראה טוב, הוא מתאבק לא רע, אבל ככה גם חשבתי על קנדי בהתחלה ככה שאני לא יכול להחליט עדיין סופית.

meidadc

New member
../images/Emo31.gif

הוא קטן מדי - ואין לו יכולות מיוחדות שיש לאנשים כמו מיסטריו שמפצים על כך. הוא נראה לי מסוג הפול ברצ'ילים או השלטון בנג'מינס שלא יחצו את את רמת המיד קארד

hirshfe

New member
../images/Emo31.gif

אני גם לא ממש מכיר אותו - משיהו יכול לעשות לי הכרות. שלוש ריצות ב-WWE. בשלושתן גימיקים מטומטמים שאחרי שנה גג נעלמו ((וכן זה גם כולל את זיגלר). לא יוצאים מביזיונות כאלו

pufpuf

New member
../images/Emo31.gif

אבל היי, גם דה רוק התחיל בתור רוקי מאייבייה.

MeLaWaCh

New member
אגב דה רוק

כל פעם שזיגלר אומר "היי קוראים לי דולף זיגלר" אני צועק על המסך "It doesn't matter what your name is!!"

METAL15

New member
../images/Emo31.gif

לא נראה לי שתהיה לו איזו קריירה מזהירה, אבל אולי עם הזמן מי יודע...

Great Khali

New member
../images/Emo31.gif

קודם שינצח קרב. עזבו את זה, קודם שיהיה לו תרגיל סיום ידוע.

אורון V1

New member
../images/Emo31.gif

מוקדם מדי לקבוע, רק עכשיו הוא התחיל לעשות משהו משמעותי

dannygoosh

New member
../images/Emo31.gif

אין מה לעשות. יש כאלה שכמה שהם אובר עם הקהל ונותנים קרבות טובים - כנראה ולא יגיעו למיין איבנט או לחגורה ראשית כלשהי כל הקריירה. קופי הוא אחד מהם. לא שזה משהו רע, בסופו של דבר אי אפשר שיהיו רק מיין איבנטרים.

MeLaWaCh

New member
../images/Emo31.gif

אני מאוד אוהב אותו אבל לא רואה אותו מגיע לטופ.

meidadc

New member
אחרי התלבטות קשה - ../images/Emo45.gif

כל עוד הוא ישאר פייס מלוקק סטייל רוקי מייביאה - אין לו סיכוי. אבל אני חושב שיש לו סיכוי לפרוץ דווקא אחרי ריצה כהיל שבה יראה האם יש לו יכולת מיק. קופי הוא מסוג המתאבקים החדשניים שנראה שימציא את עצמו מחדש לאורך הקריירה שלו. אבל זו שאלה קשה. כאמור, אחרי התלבטות הכרעתי שלדעתי הוא יזכה באליפות

למעלה