אלופי העולם העתידיים

Nurd4Life

New member
../images/Emo31.gif

כן מאמין שהוא יגיע יותר רחוק ממה שהוא נמצא עכשיו, ימשיך להתמודד לעיתים בקרבות מרובי השתתפות על האליפות או אף בקרב 1 על 1 באירוע חשוב, אך לא מאמין שהוא יזכה בה. אבל לא הייתי מהמר על כך, בהתבסס על זה שכיום בWWE כל אפר-מידקארדר זוכה להחזיק בחגורה במוקדם או במאוחר.

/tapuzforum/images/emo45.gif

דרוש שינוי גימיק ורינג אטייר רציני בשביל לקבל את המעמד הראוי להיות אלוף

BeN ShaDe

New member
../images/Emo45.gif

קנדי חומר לאליפות העולם ואם לא היה נפצע או נמצא משתמש בסמים - היה לו כבר ברזומה אלוף עולם של ה-WWE. כנראה בעתיד.

meidadc

New member
../images/Emo45.gif

אנשים שוכחים שזה דיון של "האם יהיה אלוף עולם" ולא "האם אני רוצה שיהיה אלוף עולם". מבחינת קנדי, יש לו את כל מה שצריך בשביל לזכות באליפות. הזכיה בMITB מראה שוינס מכיר בזה. אני חושב שזה עניין של זמן. מבחינתי הוא זכיה ווודאית באליפות עולם בעתיד

hirshfe

New member
../images/Emo31.gif

אלא אם כן אתם מחשבים אליפות ב-TNA. הפציעות המרובות שלו, ייגרמו לו לרו. עוד שנה ב-WWE עוד אליפות משינית, עוד פציעה ופיטורין (או שחרור הדדי) משם ל=TNA ולאליפות שם.

pufpuf

New member
../images/Emo31.gif

אולי זה יותר ווישפול ט'יניקינג כי כל הסימנים של הבוקינג הראו שוינס מוכן ללכת איתו את הצעד הבא. בכל מקרה, אחרי כל הפציעות נותר לי רק לקוות ולהאמין שוינס כבר לא בוטח בו והוא יצטרך להשאר פרק זמן ממושך ועקבי בשביל להחשב בעיניו כמישהו בטוח לשים עליו את התואר, ואני סקפטי שקנדי מסוגל לעשות זאת. אני לא אופתע אם הוא ישוחרר מתישהו במסגרת הוולנס בסופו של דבר.

METAL15

New member
../images/Emo31.gif

נראה לי שהדרך החוצה קרובה. אני גם לא ממש רוצה לראות אותו אלוף, הוא לא מעניין בזירה וגם ממחזר את עצמו על המיקרופון.

Crack It

New member
../images/Emo31.gif

הם רצו לתת לו, הוא היה שווה את זה, הוא פשוט חסר מזל ומומנטום.

שי מילר

New member
מנהל
../images/Emo31.gif

ואם הייתם שואלים לפני שנתיים, זה היה
ודאי מבחינתי

Nurd4Life

New member
../images/Emo31.gif

מקווה מאוד שלא. לא סובל את הבחור. אני לא חושב שהוא אי פעם הראה שיש לו פוטנציאל גדול מדי בזירה (הקרב הטוב ביותר שלו, נגד בטיסטה בראמבל 07 היה לפני יותר משנתיים), הוא מרבה להיפצע כך שאי אפשר באמת לסמוך עליו - ולפי דעתי גם יכולות המיקרופון שלו לא בשמיים ומתבססות על קאצ'פרייז מוצלח. אם יזכה, זה רק בגלל סרט שצריך לקדם או מכת פציעות. באופן אישי לא מגיע לו.

אורון V1

New member
../images/Emo31.gif

בקצב של הפציעות מי יודע מה יקרה איתו, עדיין לא הוכיח את עצמו.

/tapuzforum/images/emo31.gif

עד שהוא יחזור להתאבק הוא יצלם עוד סרט. הדמות מיצתה את עצמה ולדעתי הוא יותר מדי דרמטי

igor p1

New member
רק לי הוא מזכיר את אדג' בתמונה?

טוב אני לא יכול להגיד אם הוא יהיה אלוף עולם בעתיד כי חוץ מלהציג את עצמו הוא לא עושה כלום

למעלה