התפקדות אוגוסט/היכרות עם חברי הפורום

אני ואני ואני ואני

שם: אופק (מישהי גנבה לי את האופקיטו) מקום מגורים: בירת הנגב תאירך לידה: 15/3/80 מתאבק אהוב: אלכס שלי מטנא, ג'ון מוריסון מ-E אירוע אהוב: הראמבל

מתפקד

שם: אלירן מקום מגורים: נתניה תאריך לידה: 17/11/90 המתאבק האהוב עליך ביותר? ג'ושין ת'אנדר לייגר האירוע האהוב עליך ביותר? סופר ג'יי קאפ 1994, NOAH דסטיני בטוקיו דום 2005

המ..

שם: אלכס מקום מגורים: נהריה תאריך לידה: 19.10.83 המתאבק האהוב עליך ביותר? אנדרטייקר האירוע האהוב עליך ביותר? הממ....לא יודע.

shaidx

New member
מתפקד

שם:שי תאריך לידה: 07/06/1984 המתאבק האהוב עליך ביותר? רנדי אורטון האירוע האהוב עליך ביותר? רואיל ראמבל

ikits

New member
אהלן..

שם: איציק מקום מגורים: אשדוד תאריך לידה: 20/03/83 המתאבק האהוב עליך ביותר? בסופו של עניין שון מייקלס. האירוע האהוב עליך ביותר? WM24.... אני די מוגבל בעיניין האירועים של לפני 2005

talhorm

New member
מתפקד

שם: טלאור מקום מגורים:חדרה תאריך לידה: 10.4.88 המתאבק האהוב עליך ביותר? פאנק האירוע האהוב עליך ביותר? התשובה המקורית... רסלמניה 17, ואולי נוסיף לזה את ONS1.

KentaFuji

New member
התפקדות

שם:גלעד ברוך מקום מגורים:שהם תאריך לידה:14.7.93 המתאבק האהוב עליך ביותר?אוליטימו דרגון האירוע האהוב עליך ביותר?Super J Cup 94

kabukim

New member
מתקפדק

הגיע הזמן להירשם בספרי ההיסטוריה של הפורום! אם אתה לא בטגליינז אתה לא קיים.
שם: אורי קבוקים מקום מגורים: גבעתיים ת. לידה: 26.05.82 המתאבק האהוב: מיסייה ג'ף הארדי האירוע האהוב: רסלמניה 17 וראמבל 94' בקרב צמוד מדי ותמונה מצורפת בשביל הסבבה.

Silvernaor

New member
מתפקד

שם: נאור מקום מגורים: כפ"ס תאריך לידה: 10.05.90 המתאבק האהוב עליך ביותר: כרגע אין האירוע האהוב עליך ביותר: רסלמניה 17

YellowAce

New member
הלאה אריק זאבי

שם: אסף מקום מגורים: ת"א תאריך לידה: 16.1.86 המתאבק האהוב עליך ביותר? ביותר? יענו מכולם כולם? מכל הזמנים? אני חייב להגיד ש.. ברט הארט. האירוע האהוב עליך ביותר? יש המון , ישמע בנאלי אם אני אגיד מניה 17 ו19 אבל הם שם. ויש עוד אחד מאוד מאוד אהוב קוראים לו רסלמניה 10.

ggaall1

New member
מתפקד

שם: רון מקום מגורים: חולון תאריך לידה: 10.9 המתאבק האהוב עליך ביותר? אדג'/טריפס/אדי/רוקי האירוע האהוב עליך ביותר? רסלמניה 22/17

למעלה