קרב הבכורה של ברוק לסנר ב-UFC.

talhorm

New member
טוב, פעם הבאה אני לא יסביר לך את הטעיות שלך

אם אתה לא מעוניין לשמוע הסבר מנומק, אז חבל על המאמץ

מה הקשר הסבר מנומנק? כל מה שאמרת היה ידוע

התגובה שלי להכנסה של לסנר מהקרב הייתה בנימה הומריסטית.

באסטר1

New member
לא לשכוח

שזה אולי 250,000$ אבל אנשים מפרנסים עם זה משפחה , הם קונים לעצמם דברים ואין להם קרב כל יום או כל חודש יש להם מקסימום 4 קרבות בשנה וזה במקרים מיוחדים 4. הם לא מקבלים הכנסה אחרת ככה ש250,000 זה יפה אבל אף אחד לא ילך ויבזבז את זה על שטיות אולי מי שמרוויח מליון או שניים לקרב זה כבר משהו אחר אבל ארה''ב 250,000$ זה לא הרבה מי שעבד שם יודע שאפשר לחסוך שם הרבה כסף ולבוא לישראל ולהיות מליונר

Crack It

New member
טוב אז לסנר יכול להמשיך

לאף אחד לא יפריע להמשיך לכסח אותו, הוא יחשוב שאיכשהו דפקו אותו, ועדיין יעשה כסף יותר מהיריב.

talhorm

New member
ככה זה... בUFC76 צ'אק לידל עשה 500,000$

בזמן היריב שלו... קית' ג'רדין שניצח אותו באותו קרב לא עבר את ב40 אלף דולר אם אני לא טועה

favor

New member
מה נסגר?

או שתהיה מצחיק או שתהיה רציני. מתוך ה-2 וחצי מיליון איש שכביכול שצפו באירוע הייתי מעריך שבין 300 אלף ל-500 אלף זה רק בגלל לסנר.

דעה על קרב הבכורה.

ברוק עשה מה שציפיתי שיעשה. אני מסכים עם רשף ולסנר בהחלט לא יצא אפס. גם זה שהוא הפסיד עכשיו לפרנק מיר לא אומר שהוא צריך מיד לעזוב את הUFC וMMA ואין לו מקום שם והוא צריך לחזור לE ובלה בלה בלה. ועוד דבר צודק מפי רשף, לסנר עשה לא יותר מטעות של רוקי - הייתה לי הרגשה שהוא מאוד ימהר בקרב וינסה להתמש בכוחו ואגרופיו מבלי לחשוב שהמתמודד שלו מסוגל למשהו, והנה הוא טעה, כמו כל לוחם שבנוי מפלצתית, מישהו אחר כמו לסנר. במקום להשחיל אגרופים טובים בהזדמנות הנכונה, לשמור על מרחק מאשף הכנעה כמו מיר, להאזר בסבלנות ויחד עם כל זה להשתמש במהירות היחסית - אדירה שיש לו, כי אז הוא כן היה מנצח כאן. אני מקווה שכשהוא "יחזור ללוח השרטוטים", הוא יחשוב על כל הטעויות האלה. שיגיד תודה שזה פרנק מיר ולא אפילו מישהו טוב יותר - גונזאגה למשל היה פותח לו את הקרקפת.

talhorm

New member
דעה קטנה ../images/Emo58.gif גם מהמיינאיבנט

בסך הכל לסנר הראה שיש לו GNP אכזרי, והוא גם השיג טייקדאון מהיר שזה היה מרשים אבל מצד שני מיר רצה שהקרב ילך לריצפה, אפילו שלסנר השיג את הטייקדאון והזדמנות להכניס כמה מכות טובות, אבל המסקנה בסופו של דבר היא שלסנר צריך לחזור הביתה ולעבוד ה-מ-ו-ן על הBJJ שלו, אולי עם קאמפ אחר שיותר מתמחה לזה, אני לא יודע... אבל הוא צריך לעבוד על זה, ובקרב הבא שלו אני חושב שהוא צריך לקבל יריב קל יותר, כי ברוק לסנר או לא ברוק לסנר, הוא כולה מתחיל בכל הנושא הזה של הMMA וכדי לצבור ניסיון בענף צריך להתחיל בקטן ולעלות במדרגות כמו כל לוחם, לסטאר פואר מהWWE לא צריך להיות שום השפעה. פרנק מיר... הרשים. ואני מצפה שהקרב הבא שלו יהיה רימאצ' עם טים סילביה, אלא עם כן יתנו ללסנר להלחם הבא בתור מול סילביה אחרי כל הTRASH TALK וכל הדברים שלסנר אמר על סילביה. אגב טים סילביה למי שצפה בכל האירוע, או לפחות ראה את המיינאיבנט, היה שם מלחמה אמתית, קרב שווה מאוד לצפייה ששוב מוכיח שBJJ טוב מכריע קרבות מול סטרייקרים מפלצתיים, וטים סילביה נלחם ונתן את הנשמה והכניס לנוייגרה בעמידה ללא רחמים, אבל נוייגרה לא נכנע והראה כמה לב יש לו. כל הכבוד. ושוב כמו שאמרתי... לסנר צריך לעבוד עכשיו הרבה מאוד על הBJJ שלו לקראת הקרב הבא, ולקוות לטוב, בכל אופן כל הכבוד ללסנר ולמיר על קרב טוב מאוד

JayneCobb

New member
אני מקווה ש....

לא יתנו ללסנר את סילביה....כי MANIAC פשוט יפרק אותו...לטים יש ניסיון מול אנשים בגדול של ברוק (טרה טלגמן למשל) והוא יוכל להישאר מחוץ ל REACH של ברוק ולהכניס לו ג'אבים עד אור הבוקר.... מעבר לזה,וזה משהו שלדעתי מתעלמים ממנו,יחסית לגודל שלו,ולמבנה הגוף,לטים יש TAKEDOWN DEFNSE מצויין... ולברוק ממש לא יהיה קל להוריד אותו...ככה שטים סילביה,לפחות בשלב הזה,זה מצ'-אפ גרוע לברוק... עכשיו שאמרתי את זה,מי מצ'אפ טוב? צ'יק קונגו? הית' הרינג יכול להיות מעניין...

talhorm

New member
קודם כל

קונגו והרינג נלחמים אחד מול השני באירוע הבא בתור UFC82 כמו שבטח ראית שהוכרז, אז אפשרי לעשות קרב כזה... אבל שהתכוונתי לזה שלסנר צריך יריב יותר חלש כדי לצבור נסיון קודם התכוונתי למישהו כמו היריב הקודם שהיה לפרנק מיר, אנטוני הרנדוק הזה, לא ג'ובר (
) אבל מישהו נחמד, לא סילביה, קונגו, הרינג, קרו קאפ וכל שאר הטופ של הHW ומסכים איתך שטים סילביה זה מצא'אפ רע מאוד ללסנר, למרות שלפחות מול סילביה הוא לא צריך לדאוג יותר מידי לגבי הג'וגיטסו שלו, אבל הוא צריך לדאוג לCHIN שלו... עד כמה הוא יכול לספוג

JayneCobb

New member
ידוע

אבל בגלל שזה רק חודש הפרש,בתיאוריה,אין בעיה לעשות לו מצ'-אפ מול אחד מהם.... בסביבות יולי-אוגוסט... ואגב...אני לחלוטין לא מסכים עם הקביעה שקונגו בטופ של ה HW... אז הוא ניצח את קרו-קופ, SO FUCKING WHAT? גם הקרב הזה,כמו שאר הקרבות שלו היו כמו גירסא איטית ומשעממת הרבה יותר של אנדרסון סילבה,רק בלי יכולות ה BJJ המצויינות של SPIDER.... קונגו,בשני הקרבות הראשונים שלו נראה כאילו הוא זז בהילוך איטי,הוא לוחם מגעיל,לפחות בעיני,הרבה יותר מסילביה (שהרבה אנשים שונאים בגלל איך שהוא נלחם...) לגבי הרינג,זה קצת יותר קשה,אבל אני חושב שתסכים איתי,שעד שיוכיח אחרת, CRAZY HORSE נראה כאילו הוא כבר מזמן לא אותו מחסל שהיה בסביבות 2004... שני הקרבות האחרונים שלו,מול נוגיירה ונגד (הכנס שם ששכחתי ואין לי כוח כרגע לעשות גוגל) הוא ממש לא הרשים...ולכן,לדעתי,הרינג יכול להיות מצ'-אפ לא רע לברוק...

talhorm

New member
אתה בטח מתכוון ל

ברד איימס, שהרינג ניצח אותו בהחלטה משעממת בUFC 69 כן... הוא לא אותו הרינג שהוא היה בימיו הגדולים והמוקדמים בפרייד, אבל הוא לוחם מעולה, ואני לא חושב שזה פשוט חומר הלוחמים שברוק לסנר צריך לקבל, זה לא שעושים לו הנחות או משהו כזה, פשוט כל לוחם כדי להוכיח את עצמו צריך להתחיל קודם כל עם לוחמים פחות ידועים וטובים... ומיר הסתבר היה מאצ'אפ גרוע ללסנר, ועכשיו הUFC לא יכולים להרשות לעצמם שלסנר יפסיד שוב, כי הם יפסידו הרבה כסף...והפופלאריות של לסנר תצנח במהירות
אז כמו שאמרתי, שיתחיל מקטן לא לזרוק מולו שמות גדולים, טים סילביה לא צריך להלחם עם לסנר כי לסנר לא הוכיח עדיין שהוא ברמה הזאת, לעומת זאת לקרב חוזר של סילביה-מיר יש כרגע המון הגיון, ועם מיר מנצח את זה בפעם השנייה, ועוד אחרי הניצחון על ברוק, לדעתי יש לנו N1C לגיטמי

talhorm

New member
הרבה הרבה

שהוא לוחם מגעיל ואנדרייטד, לא היה ראוי להיות אלוף, ושהוא לא הופתע ממה שרנדי קוטור עשה לו, ועוד כמה דברים שאני לא זוכר...

bugo04

New member
שאלה

מישהו יודע איפה יש קישור ישיר לצפייה בקרב בין סילביה לקוטר מ-UFC68?

eladi15

New member
בתור צופה UFC מתחיל

מה הקטע עם BJJ? טוחנים בשכל בשידורים על זה... אין דרך טובה להתמודד עם זה אני לא מבין?! יש דוגמאות ללוחמים שלא משתמשים ב-BJJ ומצליחים בUFC? או שזה דבר חובה לכל לוחם?

AmericanDragon

New member
קשה להתמודד נגד לוחם שיודע BJJ טוב ממך

על הקרקע. לא מניסיון כמובן, אבל לרוב הסטרייקרים אין הרבה תשובה לBJJ כשזה מגיע לקרקע.

למעלה