קרב הבכורה של ברוק לסנר ב-UFC.

Gooolan

New member
תגיד,

מנהלים לא אמורים להיות סבלניים יותר כלפי משתתפי הפורום? אז הוא פלט שטות קטנה - אפשר להסביר בהיגיון על כך שהיאבקות מבויימת וMMA לא...

JayneCobb

New member
תראה....

יש שתי תשובות לזה : 1) בתיאוריה,אתה צודק,אבל מנהלים,כמו גולשים רגילים הם מעל הכל,בני אדם,וזכאים לדיעותיהם ותגובותיהם... אני לא חושב שהתגובה שלי היתה כל כך OUT OF LINE... 2) יש משפט שאומר : ASK A SILLY QUESTION...GET A SILLY ANSWER... אם הגולש הנ"ל באמת חושב שהיאבקות זה "אמיתי",זכותי המלאה,לא בתור מנהל,אלא בתור גולש,ובתור בן אדם לגשת אליו ולתת לו שתי סטירות לחי (וירטואליות כמובן) ולצרוח WAKE THE F**K UP... ועובדה שבהודעה הבאה שלו הוא באמת הוכיח אחד משתיים : או שהוא באמת מאמין שזה אמיתי או שהוא מתעקש שיצחקו אליו (מתוך הנחה שהוא יודע שזה לא אמיתי אבל מתעקש להמשיך בהעמדת הפנים כדי לקבל תגובות) ושני המקרים האלו ראויים בעיני לתגובה שלי...

The RKO Master

New member
טוב בוא נניח שאתה שואל ברצינות ונענה לך

קבל תגלית-האבקות זה מבויים. אנקל לוק בהאבקות לא באמת אמור להכאיב כמו רוב התרגילים בהאבקות

The RKO Master

New member
לפחות תשים סימן של ספויילר, עוד לא עברה חצי

שנה מאז הקריסמס האחרון (בחגים ספויילרים נחשבים ליותר זמן)

JayneCobb

New member
זה שאתה גילית רק עכשיו

לא אומר שכולנו לא ידענו.... ואני מנהל,אז מותר לי...SUCK IT !!!

The RKO Master

New member
אתה סתם ../images/Emo191.gif

שמנסה לרכוש את האמון שלנו ואז משום מקום תציף את הפורום בספויילרים בנושא חגים ומנהגים של יהודים,נוצרים ובודהיסטים

BeN ShaDe

New member
וכמה כסף לסנר עשה מהקרב?

לסנר קיבל 250 אלף דולר בעוד שמיר קיבל 140 אלף דולר ועוד 60 אלף דולר בעקבות הניצחון.

talhorm

New member
עכשיו זה הטעות של מי שלא מבין בספורט הזה

זה ממש, אבל ממש לא 5 דקות עבודה... אין ענף שמתאמנים כ"כ קשה כיום בעולם כמו בMMA צריך להתאמן בהאבקות, בקיק בוקסינג, ג'וגיטסו, כושר ETC. ETC. והפסד יכול להגמר גם בפציעה שמשביתה את הלוחמים, בנוקאואט שעושה גם את העבודה, זה עסק רציני והלוחמים נלחמים לא הרבה בשנה, 250,000$ זה לא כזה סכום גדול, יחסית לאגרוף ששם השמות הגדולים מגלגלים מליוני דולרים בכל קרב.

favor

New member
רציתי לענות לך בדיוק כמו שהוא ענה

אז אולי גם אני אעבוד על ההומור שלי.

למעלה