ארגון לא חוקי

ארגון לא חוקי

השתייכות היא זכות ולא חובה. ולכן, הקמת ארגון תלמידים שמתיימר לדעת ולייצג את התלמידים, כאילו כולם עשויים מקשה אחת, וכאילו לכולם יש דיעה אחת, הרעיון הזה הוא לא דמוקרטי בכלל. אומנם חברת הכנסת פינקלשטיין זממה (והצליחה) לחוקק חוקים בנושא התאגדות בני נוער... אבל אני מניחה שהצביעו בעד החוק הזה רק כמה משועממים בכנסת. בכל אופן אפשר לבדוק את זה. יש לשאוף שלכל ילד תהיה דיעה משלו. על מנת שלכל ילד תהיה דיעה משלו צריך להרבות בארגונים. אם יש ארגון אחד לתלמידים... זה בסך הכל סימן שההתארגנות היא "לא מייצגת", כלומר - עבודה בעיניים

JeeChan

New member
תשובה

הרעיונות שהוצגו באתר, כבר לא רלוונטים עד להודעה חדשה. אין עדיין הגדרה לארגון הזה, כך שאתה לא יכול לבוא בטענה שהוא לא חוקי אם הוא עדיין לא קיים. מישהו כאן אמר שהוא מייצג את כל התלמידים ? זה ארגון שמורכב מתלמידים [לא כולל אני P:] למען תלמידים, והוא יכול לנסות כמו כל ארגון לקדם נושאים שלדעתו חשובים, אבל אין פה שום אמירה, שייכפו עלייך משהו. מה אנחנו כבר גוף פוליטי XD ? טוב לדעת ^^ כבר אני אלך עכשיו לכנסת ואחוקק חוק נגד אכילת בשר בשיעור XD אבל לדוגמה דברים בסיסיים כמו מקצוע כלכלת בית, שקיים בכל מערכת חינוך ששואפת להיות טובה, לא קיים אצלנו. והעובדה הבסיסית הזאת, מתבטאת בחברה עצמה, שם אנשים נכנסים לאוברדראפט כמו כלום, אין להם שום יידע בסיסי איתו הם נכנסים לעולם האמיתי, באיך לנהל את חשבונותיהם, ואת התקציב של הבית. ולצערנו בשביל זה יש את התוכניות המגוכחות, כמו בערוץ 2, שבאים ומסבירים להם איך לסדר את התקציב, ולא להיכנס למינוס, למרות שאם היה להם יידע מוקדם, הם לא בהכרח היו מגיעים למצב הזה מלכתחילה. מקצוע כזה, אתה יכול להגיד שלא מייצג את דעת התלמידים כולה ? אומנם כן, רוב התלמידים יגידו, איכססססססס עוד מקצוע שאני צריך ללמוד ~_~ אבל בסופו של דבר לדוגמה דבר כזה, הוא מן ההכרח. אני אשמח לדון איתך בנושא הצורך בארגון כזה, לפני שתבוא ותקבע לי מוסכמות מראש.

asafz8

New member
דמגוגיה מצחיקה

"כמה משועממים בכנסת." משעשעת. נשמעת כמו עוד אחת מהמועצה הארצית. חיים טובים שיהיו לך

למעלה