607 - Alexis Stone II

RenanaD

New member
607 - Alexis Stone II

בכותרת ההודעה... בנוהל!

limors2

Active member
ראיתי אתמול!../images/Emo58.gif

נראה לי שזו הפעם הראשונה שראתי ביום שזה שודר
כמה צפוי שהמנותח/ת משבוע שעבר שינה/תה את דעתו/ה. תחליט/י מה את/ה, מעצבנ/ת!
הקאמבק של שון וג'וליה לא משמח אותי. כמו שאריקה (שנראתה ממש זקנה בסוף!) אמרה, למה הם חוזרים על אותן טעויות שוב ושוב? הבעל הצעיר שלה עם התחתונים של אנני היה קצת חולני
חשבתי שהם מתכוונים לפתח את הסיפור שלהם ולהראות שאנני עוד לא יצאה ממעגל הדפיקות המשפחתי, אבל אני שמחה שזה היה יותר מדי בשבילם. אבל מאט ממש עמוק בתוך המעגל הזה. לרגע חשבתי שכריסטיאן באמת עשה לו ציצים
להפיל את הכדורים היה ממש ממש מטומטם מצידו, ועכשיו עם רצח הוא בטח בחיים לא יצא מהכלא! אבל לפחות יכבדו אותו
ג'וליה שמה לאריקה את הקוקאין בתיק!
ואיפה קימבר?

BLANKK

New member
../images/Emo58.gif

אני חייבת להגיד כשמאט הרג את ההוא‬ ממש הרגשתי את העצבים שלו בתוכי! זו הייתה סצנה טובה (סוף סוף, העונה החדשה די מאכזבת לדעתי). הקאמבק של שון וג'וליה יגמר רע ודפוק כרגיל..זה די צפוי. אני מחכה שיעשו את העלילה מעניינת יותר, רק אני מרגישה שהעונה הזאת חלשה יותר?

limors2

Active member
../images/Emo46.gif

בעצם זה בכלל לא ספוילר. העונה הזאת חלשה יותר מהעונה הקודמת, אבל היא עדיין יותר טובה לדעתי מעונה 4 ומהרבה סדרות אחרות. אני לא רואה צורך לשוטט באינטרנט בזמן שאני צופה בה, וזה אומר הרבה

BLANKK

New member
ברור, לא אמרתי

שהיא פחות טובה מסדרות אחרות! אבל מי יודע אולי ההמשך העונה יהיה טוב יותר:)

pain is MY love

New member
אני גם מסכימה

קצת משעמם כבר אין מתח הכל די צפוי מראש חייבים לארגן טוויסט חולני ומפתיע בדחיפות!!!

limors2

Active member
לא התכוונתי שהיא פחות טובה מסדרות אחרות,

דיברתי על נקודת המבט שלי! בהרבה סדרות שפעם ממש אהבתי התחלתי בעונות האחרונות לעשות דברים אחרים (סיבובי אינטרנט, שחור ופתור
) בזמן הצפייהו עם ניפ/טאק אני עדיין מרותקת למסך! נקווה שההמשך ישתפר.

matanbil

New member
ראיתי באיחור ../images/Emo58.gif

פרק לא רע חתיכת בן/בת אדם לא סגור/ה על עצמו/ה כן, עם זין וציצים גברים סטרייטים ירצו אותך, ממש ועוד נעלב/ה ממה שכריסטיאן אמר לגבי מאט טוב שהרג אותו, חשבתי שהוא קיבל איזה כדורים שיהרגו את ה"בעל" שלו אבל נו טוב, בסוף הגיעו לאותה תוצאה

למעלה