פרק 604

RenanaD

New member
פרק 604 ../images/Emo202.gif

נא לא לשכוח לסמן
בכותרת ההודעה (כי אף אחד לא רוצה שיהרסו לו...), וכמובן - צפיה נעימה!

limors2

Active member
נושא כלשהו../images/Emo58.gif

נתחיל עם הדבר המרכזי והפחות דרמטי של הפרק- ג'ני ג'אגס. ואיזה ג'אגס
זה הגיוני, גודל כזה?
הצחיק (והפחיד!) אותי איך שהיא ניפצה את הטלפון בדרמטיות, וחבטה לכריסטיאן בראש
אבל היה די ברור שבסוף הניתוח היאתרצה את הג'אגס שלה בחזרה. היא לא נראתה שפויה במיוחד, מה גרם לכריסטיאן לחשוב שלנתח אותה יהיה רעיון טוב?
השיר במהלך הניתוח הצחיק אותי. that boob fairy never came for me
טדי ניסתה להרוג את המשפחה הקטנה והמאושרת (אם מתעלמים מהנבזיות שלה כלפי אנני כשהיא הכינה לה אוכל
) נורא מהר
(ואני אתעלם מזה שקונור ואנני עברו לגור עם שון ואיתה לכמה חודשים בלי שום בעיה. אין להם לימודים? ג'וליה פשוט הסכימה בקלות?) חשבתי שטדי תחכה קצת עם הנטיות הרצחניות שלה, ולא ציפיתי שהיא תנסה להרוג גם את הילדים. אין לה גבולות
התעצבנתי עליה בהתחלה כשהיא נעלה אותם בטריילר והלכה לטייל כי לא חשבתי שהיא טיפשה כ"כ שהיא לא תספק לעצמה אליבי מתאים. איך היא ידעה שהטריילר השני יהיה שם? או שהיא פשוט הימרה על אתר מחנאות וקיוותה לטוב? זה שהשני ניסה להרוג אותה היה נחמד. צדק פואטי
אבל עכשיו זה ינקה אותה מחשד ושון יחשוב שהאיש הזה ניסה להרוג אותם, או שהיא לא תצליח לצאת מזה? אני אוהבת את זה שכמו בעונה הקודמת עם הסרטן, הם חושפים את הסודות נורא מהר ולא שוקעים לעלילות מלאות שקרים טלנובליים. בפרק אחד כריסטיאן ושון חושדים במאט שהוא השודד הפנטומימאי, ובלי למרוח את זה יותר מדי הם (לפחות אחד מהם) כבר מגלים שזה נכון. שימשיכו ככה!

limors2

Active member
ושכחתי!../images/Emo58.gif

האם ההתקרחות של כריסטיאן היא כתוצאה מהקוצים או שהקוצים נועדו להסתיר את ההתקרחות?

pain is MY love

New member
לדעתי זה הגיל...

איזה מאכזב היה לראות אותו שמן כזה עם כרס בפירסומת שהם עשו למרפאה.... פעם הוא היה כזה שווה! מה קרה לו?!?!

RenanaD

New member
כריסטיאן מעולם לא היה שווה. לדעתי לפחות ../images/Emo3.gif

ולא, גם לא שון...

pain is MY love

New member
בטח שהוא היה!

פעם כשהוא היה על תקן "מלך הבנות" אשכרה האמנתי ויכלתי לראות מה הן מוצאות בו. הוא סקסי בטירוף!!!! עכשיו הוא סתם נראה כמו זקן פתטי... ושון תמיד הגעיל אותי עם החנוניות שלו אבל עכשיו יש לו גוף יותר שווה משל כריסטיאן!

למעלה