אה! סוף סוף!

SpinZ

New member
תגידו

אני היחידי שאחרי שסיימתי אני כל הזמן חוזר ומשחק מההתחלה וכשאני מסיים יש בי תחושה עזה של הצלחה?

SpinZ

New member
את בחדר השינה? כנסי

תחפשי בחדר ותמצאי תמונה, תחזרי לחדר הראשון, תסתכלי מסביב לחדר עד שתראי תמונה, תלחצי עליה, צריך קוד, תסתכלי על התמונה ותראי שיש תאור, אבל זה אותיות וזה מספרים, את צריכה לשנות את זה, תעשי לפי האותיות בפלאפון אם יש לך, אם את רוצה להרוס את הכיף, גלגלי אותה למטה
הקוד הוא 7-2-2-7-3

SpinZ

New member
יש לך את הקוביה שהייתה בכספת?

עכשיו לכי לחדר השינה, קודם בשידה, היא פתוחה, תחפשי את החלק הנוסף של המכתב, אם אין לך, ומתחת לכרית את הקלף, אחרי שיש לך את שתי החפצים, תלחצי מתחת לארון, את תמצאי מקום לקוביה, תשימי אותה שם, ואז תלחצי על הארון, ואת תגיעי לחדר הרביעי, בהצלחה

SpinZ

New member
אם כבר: כל החלקים ואיפה הם

חלק ראשון, בחדר הראשון תסתובבו בחדר קצת ותמצאו חתיכה אחת ברצפה בחדר השני איפה שהמעיל תזיזו את השרוול ותמצאו את החלק השני החלק השלישי הוא בחדר העבודה איפה שהשולחן הוא מתחתיו החלק הרביעי הוא בשידה הפתוחה החלק החמישי הוא בחדר החמישי והאחרון, במעלה המדרגות, תעלו עוד, תכנסו דרך הדלת, ועל הדלת הבאה יהיה את החלק האמצעי האחרון, תלחצו עליו שהוא יופיע, ושאר המכתב יתחבר, תקראו אותו ותגלו את הסוף המפתיע, בהצלחה

SpinZ

New member
תיקון לחדר הרביעי

החלק הרביעי הוא בשידה הפתוחה בחדר השינה *שיהיה ברור יותר

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifדיי בהתחלה..

אתה יכול לבדוק למעלה בשירשור עצמו מי מה ומו... ובנוסף יש במאמרים מפורט כל הדרך עד לפיתרון המשחק, אתה יכול לפתוח אותו ולקרוא רק את ההתחלה ולהמשיך הלאה. (כמובן שאני ממליצה עם כמה שפחות להעזר בעזרה)..

Double U

New member
החלק האחרון../images/Emo26.gif

נמצא ליד האח כפי שאת בוודאי יכולה לראות בתמונה

Double U

New member
אמממ...

הוא נמצא בפינה השמאלית התחתונה של האח... בהצלחה בהמשך

SpinZ

New member
נמפ

תמצאי את התמונה, לכי לתמונה בחדר הראשון, תקישי 7-2-2-7-3 וקחי את הקופסה, תחזרי ותראי שהחדר מסודר

limors2

Active member
איזה רמאית אני...../images/Emo4.gif../images/Emo54.gif

ברגע שאני מוצאת ספוייילרים למשחקים כאלה אני לא שולטת על עצמי ומרמה עד הסוף..... ווהו שיימתי!!!!

למעלה