אה! סוף סוף!

Double U

New member
זה בדיוק מה שהסברתי מקודם../images/Emo3.gif

זה מאוד מתוחכם. ישנו משחק נוסף דומה מאוד למשחק הזה שראיתי באתר מסוים. אפשר להציע לתפוז להוסיף משחקים לאתר

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifכן.. פשוט האינטרנט איטי

בגלל האימיול.. אז לוקח לי זמן עד שזה מרענן... וחוץ מזה אני סיימתי קודם את המשחק!!!! |איקון חצוף מוציא לשון|
ובטח שאפשר להוסיף להם משחקים... *ראה תמונה*

Double U

New member
סוף סוף סיימתי../images/Emo13.gif

גלי, מומלץ להכניס את השירשור לטאגליינס תחת הכותרת: ספוילרים למשחק The Door. רק אציין שהסוף מפתיע מאוד. מי שנתקע בקטע של הרכבת הכרטיסים על הקוביה הפתוחה, שיירד למטה.
שימו לב שעל כל כרטיס יש ציור זהה לציור של הדלתות. ליחצו על כל דלת ובידקו לאיזה חדר היא מובילה. אם למשל הדלת שפתחתם מובילה לחדר השלישי (החדר עם המיטה), סימן שאת הכרטיס עם הסימן הזהה לדלת, אתם מרכיבים על המספר 3 בקוביה הפתוחה וכן הלאה. סיום המשחק מפתיע מאוד ובעצם מגלה למה האיש נמצא בבית הזה. אבל את זה תגלו בעצמכם

Double U

New member
חה חה! הטעתי אותך../images/Emo3.gif

למשחק קוראים The Doors
רק עכשיו שמתי לב;[

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifאוף.. יותר קל לעשות קופי פייסט

עכשיו צריך להוסיף אות בגללך...

miss_t

New member
../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif

למי שאין לו כוח לבדוק את הדלתות ואת הקלפים המתאימים או למי שניסה והתייאש מהבדיקה של כל פעם לצאת מהדלת ולהכנס ולצאת ולהכנס ולחפש מה מתאים למה הנה הסדר של הצבעים... אם אתם רוצים לדעת- גלגלו למטה
כחול, ירוד, כתום, אדום, סגול, אפור

SpinZ

New member
תודות:

אימא שעזרה לי להבין את הקופסא הפתוחה עם הקלפים, לגלי שעזרה לי בשלבים הראשונים, ולשע לתמיכה הנפשית לאורך כל המשחק ועזר לי עם הקלפים וגם גלי עזרה לי, ולמוח שלי שתיעתע בי, ויוצר המשחק שגרם לי לשבור את הראש. אמן.

Double U

New member
../images/Emo92.gif../images/Emo3.gif

שים לב שאתה אחד האנשים שבזכותם נוסף השירשור לטאגליינס

Double U

New member
קראי כמה תגובות מעלייך...

יש את התשובה שאת מחפשת
בשלב זה את צריכה למצוא חלק נוסף בקוביה שנמצא באחד המזגנים שבין שתי הדלתות בחדר שבו מתחילים (שימי לב שיש פעמיים מזגן בין שתי דלתות ובאחד המזגנים נמצא החלק האחרון). ברגע שתמצאי את החלק האחרון, הקוביה תרכיב את עצמה ואז ליד הדלת עם המעיל והכובע יש כזה דבר מוזר ובו את צריכה לשים את הקוביה, ואז הדלת תיפתח.

miss_t

New member
../images/Emo26.gif

אבל יש לי את החלק הזה... מצאתי אותו חסר לי חלק אחר בקוביה מה לא?

Fozzie

New member
../images/Emo80.gif

בחדר השני עם המעיל נמצאים שאחר החלקים. חלק אחד נמצא על הרדיאטור, עוד חלק נמצא ליד האח, וחלק נוף ליד הטלפון.

למעלה