אה! סוף סוף!

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifאה! סוף סוף!

סיימתי את המשחק עם החדרים... הטריף לי המוח.. יום שלם ביזבזתי עליו!

Double U

New member
התחלתי אותו, לא הבנתי;[[[[

אבל שיחקתי ב"זקן אדום" שבו אתם בתפקיד זקן אדום זקן וצריכים לאסוף כדורים בצבעים שונים כדי שתוכלו להתקדם הלאה בדרככם. משחק קליל ונחמד

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifאתה צריך לאסוף

כל מיני דברים שנמצאים בחדר כדי שתוכל להמשיך הלאה. המפתחות שותחום את הדלתות באים בצורה של קוביה. בחדר הראשון הקוביה מפורקת וצריך למצוא חלקים טולהרכיב אותה.. בשאר הקוביה כבר מגיעה שלמה חוץ מהחדר האחרון.. ובשביל הקוביה האחרונה צריך לאסוף את הכרטיסים עם הצבעים והצורות.

Double U

New member
אממ...

בחדר הראשון אספתי שלושה חלקים, שני כרטיסים ושני חלקים מתוך מכתב. לא הבנתי איך מרכיבים את הקוביה.

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifיש חלק נוסף לקוביה

ואז היא מרכיבה את עצמה....אם אתה רוצה לגלות לבד איפה החלק אל תרד למטה... בחדר הראשון (המסדרון) על אחד הרדיאטורים בצד שמאל (צריך ללחוץ) יש חלק. אני משערת ששם לא שמת לב לחלק הנוסף...

Double U

New member
כן כן! מצאתי../images/Emo3.gif

רק שאני לא יודע איך פתחים את הדלת;[

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifפרטים בתוך ההדועה

בחדר הנוסף שאילו אפשר להיכנס יש שם דלת (ליד המעים והאח). ליד הדלת יש מעין משהו מוזר כזה... שים שם ת הקוביה.. ככה תיפתח כל דלת...

SpinZ

New member
ואממ

מצאתי שם עוד קלף, ודו"ח חולה נראה לי, וחיפשתי בכל החדר, הדבר היחידי שעוד מצאתי זה השעון שאפשר לכוון, ומה בעצם הקלפים האלה עושים?

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifושוב בתוך ההודעה...

הקלפים זה לחדר הסופי... שים לב לשעה שכתוב בדו"ח ותכוון את השעון לאותה השעה ואז יגיע המפתח..

SpinZ

New member
את טובה, את טובה מאוד ../images/Emo69.gif

החדר השלישי בכלל מבלבל, מעניין מה עושים שם (
) לא נו ;[ אני לא רוצה להיות מטריד רשע שעובר את הכל בקלות ואז לא נותן קרדיט נו ;[ אבל אם את מתעקשת ;[ טוב אממ.. זה קשה, אז האחרון???
השאר אני אעשה לבדבד
בבקשה עם דודבן למעלה?

SpinZ

New member
החדר ההפוך והמבולגן

מצאתי צילום של התמונה בחדר הראשון עם האיש שמסתכל לשם ורואים את העורף שלו, התיאור של התמונה הוא S-C-A-P-E, אבל הלכתי לתמונה, והיא כספת, ויש שם מספרים, ואני לא יודע את הקוד הזה, ונראה לי שאני צריך למצוא קלף, אבל לא מצאתי

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifאההה...אז זהו...

כאן זה ממש גאוני! ודיי חבל לי להרוס לך כי כשמגלים את זה לבד זה כל-כך כיף... כי אחרי שעה של נסיונות והפלאפון שלי היה נומח מולי פתאום, הבנתי. הרי זה כתוב באותיות ואני צריכה מספר... אז איך מגלים? פשוט הלכתי לפי האותיות שעל הפלאפון (כששולחים הודעה) ואז אתה מגלה את המספר... אחרי שגיליתי את זה הרגשתי ממש חכמה!

SpinZ

New member
../images/Emo10.gif

אבל אין לי פלאפון
איך אני אגלה ;[ וזה באמת מתוחכם

SpinZ

New member
יצא לי

7-2-2-3-3 בשלט של הממיר הדיגיטלי, אבל זה לא הקוד

למעלה