הייייייי.. תקשיבו אני נורא רוצה לשמח את שירי

LoveShiriM4EVER

New member
הייייייי.. תקשיבו אני נורא רוצה לשמח את שירי

אני נורא רוצה לשמח את שירי, אז פתחתי אירוע בפייסבוק "מיליון צפיות לקליפ אהבה קטנה של שירי מימון ביוטיוב" ואני נורא רוצה שזה יצליח... אז בבקשה מי שעוד לא אישר הגעה שיאשר: http://www.facebook.com/event.php?eid=166807150061935&ref=ts יש עכשיו מעל 960 אלף צפיות ל"אהבה קטנה" ואנחנו רוצים להגיע למיליון עד ה-25 באוקטובר (כן כן התאריך ששירי מתחתנת, זה יצא בכוונה... ) אני יודעת שאין שום סיכוי שעכשיו 40 אלף איש יאשרו הגעה, אבל אני ועוד כמה צופים בקליפ בלי סוף בשביל להעלות את המספר ושיהיה יותר קל... אז בבקשה תעזרו ותאשרו הגעה קישור למעלה... אה ואנחנו גם רוצים להגיע למיליון צפיות בחלק ממך... ואנחנו יודעים שעד ה-25 באוקטובר לא נצליח, כי יש עכשיו 750 אלף צפיות... אבל אנחנו צופים גם בזה בלי סוף בשביל להגדיל את המספר... נורא חשוב שכל אחד ואחת יאשרו הגעה... כי ככל שהמספר יגדל, יותר אנשים יראו אתזה, וככה יותר אנשים גם יאאשרו הגעה... מה שאומר שיותר יצפו בקליפים.. אני רק רוצה לשמח את שירי!!! אז בבקשה תעזרו!!

אורון V1

New member
../images/Emo207.gifעדכון מצעדים שבועיים ושנתיים: 90-91FM

תוכלו להמשיך ולדרג את "ימים מאושרים" במצעד השבועי של רדיו תשעים בקישור הבא: http://90fm.co.il/MarchWeekly.aspx השבוע הם צעדו במקום העשרים ואחד. במצעד השנתי של אותה תחנה הם מועמדים עם "שיר תקווה", "עד סוף העולם" ולהרכב השנה, ההצבעה כאן: http://90fm.co.il/MarchYearly.aspx ומצעד השנתי של 91FM הם מועמדים עם אותם שירים ובאותה קטגוריה: http://www.flix.co.il/tapuz/v/91fm

אורון V1

New member
../images/Emo207.gifתזכורת, כרטיסים בהנחה ועדכון למופע אקים

תוכלו לרכוש כרטיסים בהנחה למופע ההתרמה המשותף לאקים ביום רביעי הקרוב כאן. בנוסף במופע יתקיים שיתוף פעולה מיוחד בביצוע "שיר תקווה" עם אמני אקים לורה ולנסי ואריה שוורצטוק, שיהיה להם בהצלחה. לאירוע צפויים להגיע כ- 1200 איש. כל הכנסות האירוע מיועדות להקמת קרן אקים לסיוע למשפחות נזקקות להן בן משפחה עם פיגור שכלי. את התמונה צילם אבי מספין

אורון V1

New member
../images/Emo207.gifביקורת על ההופעה בקיסריה

מאחר ואף אחד מגולשי הפורום לא נכח בהופעה במוצ"ש האחרון בקיסריה, או לפחות לא טרח לפרסם הודעה בנוגע לכך, הנה ביקורת בנוגע להופעה שפירסם עומריקו מקפה דה מרקר: "מוצ"ש, בריזה נעימה, אמפיתיאטרון בקיסריה, שורה אחרונה לגמרי. השעה 20:55 ומחכים לאמפי שיתמלא. על הכרטיס (ובפרסומות) היה רשום שהמופע יחל ב- 20:45. בפועל, הכניסה לאמפי התאפשרה רק ב-20:50, וההופעה התחילה ב- 21:40, אחרי לחץ מאסיבי של הקהל. לאחר חצי שעה של המתנה עלה קול ברמקולים שביקש את סליחתנו וטען כי "יש פקקים היסטריים בכניסה לקיסריה ולכן נחכה מספר דקות נוסף לאנשים שיגיעו". בפועל, רוב האנשים היו כבר במתחם והם פשוט הלכו לקנות עוד קצת שתייה ואוכל. נקודת ההתחלה אם כך לא הייתה טובה. עצם העובדה ששירי ושמעון עלו לבמה ולא טרחו לבקש סליחה על בזבוז מצטבר של 4000 שעות אדם במוצ"ש, יצרה אצלי אנטיגוניזם עוד לפני שהושר השיר הראשון. הערה נוספת על המקום לפני הביקורת על המופע - פעם ראשונה שאני צופה בהופעה בקיסריה. יש שיפוע מרשים שמאפשר לדחוס 4000 איש למקום ולאפשר לכולם זווית צפייה הגיונית בקירבה סבירה. הבעיה העיקרית היא נוחות הישיבה. ספסלי אבן נוחים וצרים מאוד, חוסר אפשרות להישען (רגליים של אנשים שמעליך) וצפיפות נוראית. כזכור, אני ישבתי בשורה האחרונה, על מעין שורת ספסלים הצמודה לגדר, שלמרות האכזה הראשונית ממקום הישיבה, התגלתה כברכה, כאשר נוכחנו לראות זרם קבוע של אנשים היוצאים מהמקום ומתלוננים על אי נוחות גבוהה וחום. אם לוקחים את שני הדברים האלה בחשבון, יהיה לשירי מימון ושמעון בוסקילה עבודה קשה מאוד להשכיח מהקהל את צרות השעה והמקום. רמז: לא ממש הצליחו. אז נתחיל: ** כל זמר/ת שמכבד את עצמו, נוטה לחפור לקהל בקטעי ביניים. חלקם מרגשים וחלקם מצחיקים. הקטעים של שירי ושמעון היו מביכים, מבויימים מדי ומאולצים. לא פעם היה ניתן לשמוע את הקהל מבקש בעדינות משירי להתחיל לשיר ולסתום את הפה. ** שמעון בוסקילה לא זמר טוב. יש לו קול לא נעים בהופעה חיה (בניגוד לאולפן). דבר שלא ידעתי מראש. השירים שבחר לשיר היו שירי חפלה בעיקר, וגם זה לא עזר להרים את הקהל על הרגליים. ** לשירי מימון יש קול גדול. מאוד. הוא מאפיל בקלות על שמעון בוסקילה, והוא ממש הנאה לאוזן. הבעיה עם שירי מורכבת משני גורמים: 1. יש לה חומר בינוני עד גרוע. כאן נכנס שמעון בוסקילה שמביא בעיקר חומר משובח ששירי מבצעת/שניהם מבצעים. 2. היא זמרת מסוג "צינור" - משמע, יתנו לה רשימת מכולת ויגידו לה לשיר עצוב וזה בדיוק מה שהיא תעשה. היא שחטה שם את "שיר תקווה" של מירי מסיקה וניסתה להפוך אותו לשיר חתונות. זמרת אמורה להתחבר לטקסט ולסרב לעיבוד שלא נאמן למילים. ** המפיק המוזיקלי של המופע חירש - מופע עמוס באנטיקליימקס, בחירה שערורייתית של שירים להדרן ושילובים בלתי אפשריים של שירים. שיר עצוב רודף שיר שמח רודף שיר עצוב וחוזר חלילה. ** ההחלטה של ההפקה להשתמש ברקדני רקע בזמן ששירי שרה בלדה בישיבה על מדרגות האמפי שערורייתית. זה מראה על חוסר אמון בזמרת כאילו היא לא מסוגלת "להחזיק" הופעה וצריך בידור נוסף לקהל. ** שמעון בוסקילה מיותר. ולדברים היותר טובים: ** שירי מימון זמרת נהדרת. כשהיא מבצעת את "חלק ממך" או את "אהבה קטנה" ואפילו את "השקט שנשאר" הקהל מקבל תמורה לזמנו וכספו. ** המופע כולל שירים רבים ועיבודים מפתיעים ויפים מאוד (בחלקם). ** המופע רץ מעל 200 פעם, ונראה כי יש כימיה טובה בין השניים וכנראה גם סינרגיה. ** שירי מימון נראית נפלא. ההופעה נסתיימה לקראת חצות, ועל מנת להימנע מפקקים נמלטנו במהלך ההדרן החוצה (יחד עם רוב האנשים). כנראה שלא הייתי הולך שוב להופעה בקיסריה. להופעה שלהם במקום אחר כנראה הייתי הולך. מקום מעט יותר אינטימי כנראה היה משכיח חלק מהחסרונות."

LoveShiriM4EVER

New member
אני הייתי בקיסריה ואין לי...

מושג על מה הוא מדבר!! 1. מתי בדיוק הוא היה בהופעות שהתחילו בול בזמן? 2. בכל הופעה יש אנשים שמתלוננים על המקומות, או על חום וזה... ואני בכלל לא נתקלתי בהופעה הזאת באנשים שהתלוננו!! כל מי שהיה מסביבי רק נהנה!! 3. איזה צרות שעה ומקום??? אף אחד לא מתייחס לדברים האלה!!! כל מי שראיתי בהופעה הזאת רק נהנה וכולם רצו להיות שם שוב!! 4. אני לא שמעתי אף אחד מהקהל שאמר לשירי לשיר ולסתום תפה!! כולם רק צחקו ונהנו, ושרו יחד איתה, ורקדו!! 5. "לא עזר להרים את הקהל על הרגליים"?????? כולם רקדו!! 6. "חומר בינוני עד גרוע"??? חחח קרע אותי!! שירי מלכה! ויש לה חומר מעולה!!! זה שבארץ לא מעריכים את מוסיקת ה-R&B זו לא בעיה שלה!! כי אם היא הייתה מוציאה בדיוק את אותם חומרים בארה"ב - ששם כן מעריכים את המוזיקה הזאת, החומרים האלה יהיו להיטים!! 7. שירי יודעת לרגש!! אני כמעט בכיתי כששמעתי אותה ב"כשהלכת"!! ראיתי את המבט שלה והבנתי שהיא באמת מתחברת למילים (ולא רק כי היא כתבה אותם!!) 8. עמית הראל חירש??? סליחה, אבל כל הקהל שבא להופעות של שירי ושמעון רק נהנה!! עובדה שהם ההרכב הכי מצליח בארץ! אין אחד שלא שמע על החיבור שלהם! ואם המבקר הזה אמר שלשירי יש חומר גרוע, נראלי שהוא החירש! 9. בכל המופעים הכי טובים של אמריקה יש רקדנים!! זה רק מראה שהוא לא מבין במוזיקה והופעות, והוא חדש בזה ולא ראה הופעות בכל חייו! וגם אם כן, אז רק בהופעות של אמנים שאף אחד לא שמע עליהם ובגלל זה אין עומס! 10. רוב האנשים נשארו להדרן! ההדרן האחרון שהיה היה ל"ימים מאושרים" וכולם הלכו רק אחריו!! 11. המבקר לא מבין במוזיקה/ הופעות!!! ראיתי כבר את הביקורת הזאת, אבל לא יכולתי להגיב כי היה צריך להירשם לאתר בשביל זה...

אורון V1

New member
אם כבר היית בקיסריה

חוץ מהתפאורה והרקדנים ב"חלק ממך" (אם רק בשיר הזה), מה ההבדל בין המופע בקיסריה למופע מלא רגיל של שניהם? ובנוגע לתגובה שלך לביקורת, זה חבל שהופעות מתחילות באיחור ובטח כשהמדובר בהופעות שמתקיימות בשעה מאוחרת כשבבוקר צריך לקום מוקדם לעבודה/לימודים. לגבי החומרים של שירי, היא זמרת פופ ולכן השירים שלה לא עמוקים מדי אלא קלילים, להיטי אינסטנט שספק אם יעמדו במבחן הזמן. סביר להניח שרוב האנשים שבאים למופע המשותף עושים את זה בזכות החומרים של שמעון.

Guy M1

New member
../images/Emo207.gif הכתבה מאתמול בחדשות הבידור ../images/Emo140.gif

http://www.youtube.com/watch?v=4AEqnbm0tfw אין עליה פשוט אין!

למעלה