6 שנים ליציאתו של אלבום הבכורה של שירי

danha1

New member
6 שנים ליציאתו של אלבום הבכורה של שירי

היום, לפני 6 שנים, בספטמבר 2005, יצא לחנויות אלבום הבכורה של שירי מימון. זכיה במקום 4 באירוויזיון, בתארי "זמרת השנה", "אשת השנה במוזיקה", "פריצת השנה", "שיר השנה", מקום 1 במצעדי הפזמונים, מקום 1 במצעדי ההשמעות, מקום 1 בבחירת הנוער, זכיה בטקס נבחרי הילדים, השתתפות כאורחת מיוחדת בפסטיגל, 20,000 עותקים, אלבום זהב ומקום ראשון במצעד האקפרסס של MTV מתאגדים לאלבום אחד הנושא את שם הזמרת. אז איפה אתם הייתם לפני 6 שנים? מה זכור לכם מאותו יום שקניתם את האלבום? או מה זכור לכם מאותה תקופה המוצלחת והמשגשת של שירי? שתפו :)

Guy M1

New member
אממ... ../images/Emo9.gif

אני רק זוכר שמאוד שמחתי כששמתי את הדיסק בכונן, ומאוד הייתי סקרן לשמוע איך הכישרון המדהים שלה בא לידי ביטוי באלבום. שמחתי לראות שיש לה דואט עם אייל שחר שהייתי מאוהב בשיר שלו "עושה לי את זה" כמה שנים מוקדם יותר. לקח לי זמן לעכל את "לקולך" ואת "תברח" - ו"כמה פעמים" היה מבחינתי שיר האלבום אחרי "השקט שנשאר" (ואז "אהבה קטנה") אהבתי את התנוחה ההזויה ששיר הצטלמה בה
ובעיקר חשבתי איך בחורה יכולה להיות כל כך מוכשרת וכל כך מדהימה! והייתי גאה בה על כל ההישגים

אורון V1

New member
האלבום המוצלח והמצליח ביותר עד כה

התקופה הטובה ביותר בקריירה של שירי וגם תקופה יפה מבחינת הקהילה שלה, ימי התום. באותה תקופה כבר הייתי כמה חודשים בענייני שירי וההתלהבות הייתה גדולה יותר.

danha1

New member
הזכרון שלי...

בכלל התקופה הזאת הייתה משגשגת לשירי והיתה ממש כוכבת נוער ענקית. אני זוכר את ההופעה שלה בגמר של "כוכב נולד 3", עם ביצוע אדיר ל"אהבה קטנה" ו"השקט שנשאר" ושצביקה הכריז שהאלבום יוצא למחרת. אז אני זוכר שבמוצ"ש הלכתי לקנות את האלבום, והוא אזל מהמדף והם היו צריכים לפתוח עוד ארגז... והם לא הספיקו למלא את המדף כי כל פעם מישהו לקח להם מהארגז חח... ושמעתי אותו ממש הרבה, בלי הפסקה...שירים מעולים אחד-אחד. זה ממש מחזיר אותי לחופש גדול של סוף ח'-תחילת ט'... געגוע...

למעלה