לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
75937,593 עוקבים אודות עסקים

פורום נטעים ומסורות חז``ל

זרם הגולף שבאוקינוס האטלנטי הוא תופעה מדהימה של זרם מים חמים הזורם לאורך אלפי קילומטרים בתוך מימי האוקינוס הקפואים. מהו סוד קיומו של זרם הגולף? גם בהסטוריה האנושית יש זרם אחד שזורם, אלפי שנים, בתוך אוקינוס העמים . שונה , ונפרד. הזרם הזה הוא חלק מן ההסטוריה, הוא נושק לה , משקיף עליה מן הצד. קוראים לו עם ישראל. מהו סוד קיומו?*חשיפת האנרגיות הרוחניות שטמונות בעם ישראל: דינמיקה זורמת עכשווית של קיום חיים יהודיים המחוברים אל מקורותיו הרוחניים של העם היהודי. *פילוסופיה והגות יהודית.*פסיכולוגיה , יחסי אנוש, וחינוך ברוח היהדות.*מתן יעוץ והפניה לארגוני חסד יהודיים .*מענה לשאלות בעניני זוגיות לפי רוח היהדות.(פסיכולוגים,אנשי חינוך ורוח)*אומנות ויצירה יהודית* שירה , מוסיקה* מדע ותורה* רפואה על פי ההלכה* זכות הציבור לדעת *חיסול הבערות שקיימת בנושא מצוות ויהדות* הכרת השורשים ומקורות רוחניים של העם היהודי כבסיס לאיחוד כל שדרות העם.ובקיצור-להכיר את עצמנו טוב יותר,נעים יותר,ביחד יותרע``י אהבה ונתינה אמיתית ללא גבולות,ללא כפיה,ללא משוא פנים.בברכה-מינהלת הפורום, מרכז נטעים להסברה יהודית.

אודות הפורום נטעים ומסורות חז``ל

זרם הגולף שבאוקינוס האטלנטי הוא תופעה מדהימה של זרם מים חמים הזורם לאורך אלפי קילומטרים בתוך מימי האוקינוס הקפואים. מהו סוד קיומו של זרם הגולף? גם בהסטוריה האנושית יש זרם אחד שזורם, אלפי שנים, בתוך אוקינוס העמים . שונה , ונפרד. הזרם הזה הוא חלק מן ההסטוריה, הוא נושק לה , משקיף עליה מן הצד. קוראים לו עם ישראל. מהו סוד קיומו?*חשיפת האנרגיות הרוחניות שטמונות בעם ישראל: דינמיקה זורמת עכשווית של קיום חיים יהודיים המחוברים אל מקורותיו הרוחניים של העם היהודי. *פילוסופיה והגות יהודית.*פסיכולוגיה , יחסי אנוש, וחינוך ברוח היהדות.*מתן יעוץ והפניה לארגוני חסד יהודיים .*מענה לשאלות בעניני זוגיות לפי רוח היהדות.(פסיכולוגים,אנשי חינוך ורוח)*אומנות ויצירה יהודית* שירה , מוסיקה* מדע ותורה* רפואה על פי ההלכה* זכות הציבור לדעת *חיסול הבערות שקיימת בנושא מצוות ויהדות* הכרת השורשים ומקורות רוחניים של העם היהודי כבסיס לאיחוד כל שדרות העם.ובקיצור-להכיר את עצמנו טוב יותר,נעים יותר,ביחד יותרע``י אהבה ונתינה אמיתית ללא גבולות,ללא כפיה,ללא משוא פנים.בברכה-מינהלת הפורום, מרכז נטעים להסברה יהודית.
x
הודעה מהנהלת הפורום
מטרת הפורום היא דיון ומידע הקשור לשורשיו של עמינו כפי שהם מופיעים בתנ``ך, ובספרות חז``ל לדורותיהם, ולהרחיב את ידיעות הגולשים בתחומי המקרא, ההלכה והמנהגים. אנא המנעו מדיון בסוגיות פוליטיות.
אנא העבירו דיונים פוליטיים לפורום דתיים וחילוניים. למעבר ליחצו על קישור זה
המשך >>

לצפיה ב-'העלתי סברא שכך יהיה-דיקטטורה.'
העלתי סברא שכך יהיה-דיקטטורה.
01/12/2002 | 21:28
12
1
סברתי אמרה שלחרדים אין יושר אינטלקטואלי,
ואכן צדקתי-הם אינם מסוגלים להתמודד עם האמת,
מבחינתם האמת הינה חד צדדית ובלתי ניתנת לערעור,
ויבוא האיש ויערער את אמונתם-וימחקו אותו לאלתר.

וימשיכו לחיות בכסילותם ובאוולתם המרובה לנצח.
------------------------------------------------------

משום מה מרכז נטעים יקר אתה מוחק הודעות בניגוד לתקנון תפוז,
בהודעה שפירסמתי ובה תשובתו של מר צבי ינאי,עורך עיתון " מחשבות" המפורסם,על עניין "היום החסר" והפלא הגדול שפירסמתם כאן,
שהתגלה כשיקרי.

אמור לי מרכז נטעים-עד מתי תמשיך לחיות באוולתך?,
עד מתי תמשיך לשקר לעצמיך ולהאמין אמונת שוא והבל באותם הדברים שדוחפים לך לראש בלא בדיקה מבוססת?.

אני מפציר בך להחזיר את שכתבתי ואת תשובתו של מר צבי ינאי לעניין היום החסר של אתר הדברות.
באים לא תחזיר את השרשור אאלץ לפנות למנהלת הקהילות נטע או אפרת שיש לי קשר איתן.

אני עדיין לא מבין איזו טיפשות מניעה אותך למחוק הודעות "כשרות" מבחינת אותם האנשים שנתנו לך לגיטימציה להיות כאן.
נטעים ומסורות חז``ל >>
לצפיה ב-'אני עדיין מחכה לתשובת בועז מצגר.'
אני עדיין מחכה לתשובת בועז מצגר.
01/12/2002 | 21:31
11
1
ידידנו מישיבת נתיבות עולם בבני ברק.
אדם יקר ונאמן.
שלא כמוך לא מפחד להתעמת עם האמת.

אגב אורחא אומר מילתא בעלמא שבאים ישנו ספק קל שבקלים שישנו דופי בדברי מר צבי ינאי אמליץ שתפנו אליו ישירות.
נטעים ומסורות חז``ל >>
לצפיה ב-'כן, בועז אהובי (אתה מרשה לי, נכון?)'
כן, בועז אהובי (אתה מרשה לי, נכון?)
02/12/2002 | 15:58
1
מה עם שאלה זו?
(עותק נשלח כמסר אישי)
נטעים ומסורות חז``ל >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'שאלה נוספת לבועז אהובי (אתה מרשה'
שאלה נוספת לבועז אהובי (אתה מרשה
02/12/2002 | 17:25
9
לי, נכון?).

איך התבצע השיקוף כאן?
הכתוב מתאר: "היה ניתן להשתמש בעמוד הענן כמשקף עצמים אטומים, ובכך לדעת את הנמצא בתוכם...באמצעות שיקוף גוף אשר בוצע בעזרת העמדתה בסמוך לעמוד הענן"

איך זה בוצע? הרי עין האדם רואה רק בתחום של 400 עד 700 ננומטר בעוד ארך גל טפוסי של קרינת רנטגן הוא כעשירית ננומטר...

(יש לי שאלות נוספות בדרך)
נטעים ומסורות חז``ל >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'אם תשים לב'
אם תשים לב
02/12/2002 | 18:45
8
בועז מצגר לא נמצא כמוך 24 שעות באינטרנט יש לו דברים יותר חשובים לעשות מאשר להתכתב עם הוד מעלתו שחושב שכל העולם צריך להשתחוות לו ולענות לכל שאלה שקופצת לו בראש.
מדוע לא המשכת עם עניין הקודים ואתה מקפץ משאלה לשאלה.
תתמקד במשהו אחד ותחכה בסבלנות.
אם אדם לא עונה לך אז אל תסיק מסקנות עקומות אלא תבין לא כל אחד משועמם כמוך ומעוד כמה שאין להם מה לעשות החיים חוץ מלנסות להוכיח לעצמם(!) שהם לא מאמינים.
נטעים ומסורות חז``ל >>
לצפיה ב-'כבוד הסניגור'
כבוד הסניגור
02/12/2002 | 18:50
6
3
מר מצגר ביקר בפורום כמה פעמים מאז שנשאלו שאלות רבות בנוגע לשקריו כמו גם להטעיות המוכחות של אתרו.

במהלך ביקורים אלה הוא ענה רק על שאלות שלא היו נוקבות ורק שאלות שלא הציגו הוכחות לטעיותיו/שקריו.

בנוגע לחלוקת הזמן של מר מצגר, ציינת ש: "שאין להם מה לעשות החיים חוץ מלנסות להוכיח לעצמם(!) שהם לא מאמינים.", להזכירך, מקום עבודתו של מר מצגר היא כנסייה מיסיונרית שכל תכליתה לשנות את אמונתם של אנשים, או לצורך העניין, תכליתה היא לשכנע את עצמם שהם כן מאמינים.

שיהיה לך יום טוב.
נטעים ומסורות חז``ל >>
לצפיה ב-'עדכמה שידוע לי הוא לומד בישיבה'
עדכמה שידוע לי הוא לומד בישיבה
02/12/2002 | 19:27
5
1
ומקצה גם מזמנו להציל אותכם מהשקרים של עצמכם או אולי יותר נכון להציל את מי שמעוניין להציל את עצמו מחפש אמת ולא יבזבז את זמנו על עמלקים למיניהם.
אז במקום להודות לו על זה שהוא בכלל מתייחס למשועממים שיום ולילה מנסים לשכנע את עצמם בחוסר אמונתם ולטפוח לעצמם יומם ולילה על כשלונם בשכנוע ולומר הפרכתי ופרחתי ומופרך ובופרך והופרח העיקר שיהיו הרבה אפרוחים, כי המסכנים האלה ממש משועממים.
אותי בכל אופן גוברנור כלל לא משכנע אלא להיפך אני רואה כמה טמטום ושעמום ותסכול אישי יוצא כשמתרחקים מהתורה.
תחשוב רגע בהגיון, ארם ממוצע שישב יומם ולילה 24 שעות במחשב להוכיח לעצמו ש-2+2 זה לא 4 או שיחפש איזה דת שבעיניו היא שקר ויכתוב ללא הרף הפרכתי ופרחתי ונהפרכתי ופחתי מרוב הפרכות ופריכות ועוד ועוד האם זה נורמאלי? הרי הוא לא מאמין באלוקים אז ממש יש לו רצון לא הגיוני וחולנות רוח לשבת כל היום מול המחשב לא לעשות משהו מועיל ולהוכיח לעצמו שהוא לא מאמין, היר הוא שם לב שאת דוד170 שהוא מכנה אותו בהנאה סדיסתית דלעת או כל מיני שמות שמתאימים רק לחילוני אנטי דתי כמוהו לכנות.
אז תגיד לי בכינות האם זה הגיוני או שצריך אישפוז דחוף?
סליחה על הבוטות אבל צריך להעמיד דברים על דיוקם ובפרופורציה הנכונה
נטעים ומסורות חז``ל >>
לצפיה ב-'כלב שוטה חזור לך לקיאך, והעלה קצף'
כלב שוטה חזור לך לקיאך, והעלה קצף
02/12/2002 | 19:34
1
לצפיה ב-'מר חץ'
מר חץ
02/12/2002 | 19:36
1
1. הביאו לך כאן מכתב מאיש שטוען שמכתבו שמפורסם באתר של מר מצגר, אינו נכון ומוצג באופן מטעה.

2. הוכיחו כאן מדעית שאופן ספירת הכוכבים ע"י הידברות הוא שגוי בכמה פרמטרים.

3. הוכיחו כאן כי טענות נוספות שבאתר הידברות הם שקרים.

1+2+3 = 6 ובין היתר = אתר הידברות אינם מקור ראוי ואמין.
גובנר, כמוני וכמו רבים אחרים כבר מזמן לא מאמין באלוהים ובטח ובטח לא באלוהים היהודי, אנחנו כבר משוכנעים ולנו גם יש הכלים לבדוק את הטענות של המחזירים בתשובה.

השאלה היא מה על אלה שאין בדים הכלים לבחון לבד כמה כוכבים יש ביקום או מהי כימה, אנשים אלו מולכים שולל ע"י רמאים. ההודעות כאן לא נועדו כדי להחזיר בשאלה אותך, את דוד ואת מצגר כי אתם רוצים להיות מושלים...

הפרופורציה הנכונה היא שהמחזירים בתשובה משקרים במצח נחושה ואנו עושים זאת על ידי העמדת דברים על דיוקם !

יום טוב לך.
נטעים ומסורות חז``ל >>
לצפיה ב-'"ומקצה גם מזמנו להציל אותכם מהשקרים'
"ומקצה גם מזמנו להציל אותכם מהשקרים
02/12/2002 | 20:07
2
של עצמכם"
מוזר ביותר. זה _בדיוק_ מה שאני מנסה לעשות לגביכם.
אם כן, מטרותינו זהות. אז מדוע לריב? הבה נפעל יחדיו למען מטרתנו. הלא אנשים אחים אנו...
נטעים ומסורות חז``ל >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'הערה לפרוטוקול'
הערה לפרוטוקול
03/12/2002 | 22:17
1
1
בס"ד
איני מייצג את אתר הידברות, אני מייצג את מדור "קודים בתורה" שאתר הידברות הואיל בטובו לארח על גבי השרתים שלו.
למרות שכבר כתבתי במקום אחר אני חוזר ומבהיר ששאלות לגבי נושאים אחרים מאשר "קודים בתורה" אין להפנות אלי, יש אנשים רבים וטובים שישמחו להשיב לכם על שאלותיכם.
בברכה,
בועז מצגר
נטעים ומסורות חז``ל >>
לצפיה ב-'בס"ד. לא משנה. כל הודעה שלי בדו-שיח'
בס"ד. לא משנה. כל הודעה שלי בדו-שיח
<< ההודעה הנוכחית
03/12/2002 | 23:49
3
אתך תכלול באפן קבוע רשימה מעודכנת של השטויות האיומות בהידברות.
------------------
תזכורת פרמננטית לרשימת השטויות באתר הידברות:
(1) היום "החסר" של יהושע:
המאמר להלן
http://www.hidabroot.org/archive/missing_day.htm
מצוץ מאצבעו של הרולד היל נשיא חב´ קרטיס מנועים מבלטימור מרילנד, יועץ הנעה לתכנית החלל. קראו על השטות הכל כך הולמת את הידברות:
http://ship-of-fools.com/Myths/05Myth.html

(2) "שקוף" בהמות באמצעות עמוד הענן:
המאמר להלן
http://www.hidabroot.org/a13.htm
טוען: "היה ניתן להשתמש בעמוד הענן כמשקף עצמים אטומים, ובכך לדעת את הנמצא בתוכם...באמצעות שיקוף גוף אשר בוצע בעזרת העמדתה בסמוך לעמוד הענן"
איך זה בוצע? הרי עין האדם רואה רק בתחום של 400 עד 700 ננומטר בעוד ארך גל טפוסי של קרינת רנטגן הוא כעשירית ננומטר.

(3) "מספר" הכוכבים ביקום:
המאמר להלן
http://www.hidabroot.org/galaxies_article.htm
טוען כי מדען לא מזוהה מ- Queen Mary College זהה מבנים בחלל ה"תואמים" את שנאמר במסכת ברכות, וכי המספר שחושב, 9.4038 כפול 10 בחזקת 18 סוטה מן המספר המחושב על פי מסכת ברכות "בהפרש אחוזים בודדים בלבד". דא עקא, המספר המחושב על פי מסכת ברכות הוא 1.06434 כפול 10 בחזקת 18, היינו, היחס בין שני המספרים ההזויים הוא 1:8.835 ופרושו שהסטיה היא 783.5% ולא "אחוזים בודדים".
נטעים ומסורות חז``ל >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'איני מניח שום הנחות מוקדמות לגבי'
איני מניח שום הנחות מוקדמות לגבי
02/12/2002 | 19:58
1
זמינותו של בעז (בועז) מצגר מצוות הדברות (הידברות). אני מציג שאלות למען יענה עליהן בזמנו החפשי. תסכים עמי שהצבעתי על קשיים של ממש באתרו. הוא רשאי לענות על שאלותי בכל סדר הנראה לו, ובקצב אשר יטב (ייטב) בעיניו. אני רק מציג בעיות. ואגב, אתה יכול לסיע בידיו, כפי יכלתך.

מובן, כי אילו לא היו מתפרסמות שטויות כה איומות באתרו לא היתה לי תחמשת (תחמושת)[*] להטרידו...

[*] אתה רשאי לחפש הודעה זו שלי בדלוגים (בדילוגים) בתורה, בכתיב חסר, או מלא, כטוב בעיניך
נטעים ומסורות חז``ל >>
כתובות אינטרנט מצורפות:

הודעות אחרונות

16:31 | 19.02.10 אניאתההוא
16:51 | 29.04.06 ר רכ רכב רכבת ישראל
01:35 | 13.03.04 rmizrahi
17:02 | 05.01.04 vizini
09:36 | 05.01.04 vizini
03:02 | 05.08.03 הנהנה
01:03 | 05.08.03 ניק כושל
17:17 | 04.08.03 דוד1000
23:09 | 03.08.03 ניק כושל
17:19 | 03.08.03 שומר החiמות הראשון
23:07 | 02.08.03 ניק כושל
21:46 | 02.08.03 יוחנן כהן גדול2

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ