למה זה לא בסדר להימשך אלייך?

gilflover

New member
למה זה לא בסדר להימשך אלייך?

אני מביט בך, ויודע שבשביל "הסביבה" את נחשבת "מבוגרת"
אולי אפילו "מדיי"
עבור חסרי פתיחות מסויימים
אני יודע שאת בת כמעט 60
GIVE OR TAKE
(I'D LIKE TO GIVE...)
ואת יפה כל כך בעיניי
חיוך שאומר אור
ועיניים שאומרות חיים
ולעתים אני יכול להישבע שיש לך זיק של משובת חרמנות בפנייך
כשאת מביטה בעולם
בי
אני טועה?
יכול לדמיין את שדייך הכבדים נימוחים בכף ידי
את פטמותייך שבטוחני כי הן בולטות כמסמרים מדגדגות את לשוני
את ישבנייך נפערים
רכים ומתוקים
ומגלים שני נקבים
נשיים
שמי יודע כמה כבר טעמו/ליקקו/חדרו אליהם
כמה נהנו מהןם
עינגו אותם
כפי שהייתי כה רוצה
אז אני יודע
שרבים יסתכלו עליי כעל "מוזר"
או "סוטה"
או "משוגע"
כי אני מסתכל על "סבתא"
כנחשקת
מגרה,
מטריפה את הגוף והנשימה
אבל למה כשהייתי בן 17 זה היה בסדר להימשך למורה שלי שהייתה בת 30
ו-30 ויותר שנים אחרי
זה לא בסדר להימשך למישהי שגדולה ממני ביותר מעשור?
כי עם שיער שרובו שיבה
וקמטי בשלות מינית
וגוף קצת פחות גמיש וקצת יותר כבד
מבת 30
אבל הרבה יותר מגרה ונשי???

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
יש הרבה נשים מבוגרות שמושכות ומיניות

ויש הרבה גברים שזה לא ההעדפה שלהם ואי אפשר להשוות (לפחות בעיני)נער בן 17 שנמשך לאישה בת 30 כי אז הייתי "כוסית על"
הכל עומד במקום(כמו בשיר של גלי עטרי)לאישה בת 60 או אחר ואין ספק שבשלות מינית אצל אישה בגיל הזה היא שונה בתכלית מצעירה יותר ואבל זה אתה והמשיכה שלך ותוסיף את האישיות שלה מזוית עייניך.

gilflover

New member
א. אם היית "כוסית על" בגיל 30

בטוחני שגם כיום כמה שנים אחרי את לפחות ברמת "שווה אש"

ומעבר לכך, ודאי שהכל תלוי בטעם
ועליו ועל ריח לא מתווכחים
כל אחד וטעמו וזכותו

אולם אני מתרעם כנגד התפישה שאישה אחרי גיל 50 היא "סבתאל'ה" או "לא סקסית" וכד'.
לעתים כשאני חושף עם אנשים את משיכתי לנשים מבוגרות ממני, עוד לפני הכל אני מקבל מבט של תדהמה במקרה הטוב והעוויית אף במקרה הפחות נחמד.
"מה? זקנות? אבל הן מקומטות/מכוערות וכד'" מחד ו"אין על צעירות גמישות, מתוחות ויפהפיות" מאידך.
מה קרה ל"כל אחד וטעמו" ו"כל אדם יכול להיות יפה או סקסי בכל גיל"?
מה קרה לפתיחות?
בעיניי אישה יכולה להיות סקסית, מטריפה, מושכת גם בגיל 60 ואולי גם אחרי - אם היא מטופחת, שומרת על עצמה, דואגת להיות נשית ונעימה למראה.
אני אישית מעדיף בת 60 בטוחה בעצמה, מטופחת ונשית מבת 20 שלא יודעת עוד כלום על מיניותה ומהוססת, ו"משחקת משחקים" ועדיין לא יודעת מה היא רוצה ואיך לתת מעצמה.

יש דברים שתמיד טוב לשמור לעצמך

בארץ הרבה דברים שונים ,בקהילת הסווינג תוכל להיות חופשי ולשתף ולרצות מבוגרת ,הנשים שם ובאתר סוינגרס המבוגרות פתוחות לנושא ולא רואות בעיה להזדיין עם צעיר !
השפע מרובה ואין להן בעיה להשיג,בטינדר וברשת ואתרי הכרויות הן יהיו צנועות וחסודות..

gilflover

New member
אין לי בעיה להודות בשום דבר

כל מי שאני חפץ ליידע יודע בדיוק מה הפנטזיות שלי.
גם אם חלקן פחות "נורמטיביות"....
כמובן שלא חברים ומנהלים לעבודה, או בני משפחה.
אבל אני לא מתבייש בתשוקותיי.

גם אני לא מתבייש

מכיוון שאני לא מזיין נשואות אז למי לספר ,אם הייתי ברומן או סטוץ הייתי מספר והייתי מבקש דרכה לצרף אלינו..

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
תסביר לי מה זה שייך "ללזיין נשואות"?

א. הוא לא כתב שהיא נשואה אלא את תשוקתו לאישה מבוגרת בשלה ומינית ולא נראה שאתה שומר לעצמך דברים כי לא אחת כתבת על נטיותייך המיניות ועוד .טעיתי? אז אם אתה לא מתבייש למה כתבת שאלו דברים שאתה שומר לעצמך כי בעצם אתה סותר הכל,

הסברתי לו

שמין הסתם אם הייתי מזיין נשואה הייתי מספר לה על המשיכה בגלל שהיא באותו סטטוס ואז הייתי מבקש ממנה לצרף אישה נשואה אם היא עם ראש פתוח..

מה שאני כותב ומרגיש זה רק חוץ 2 חברות פייסבוק שגם חברות נפש ומרגישות את התחושה באויר,אף אחת לא יודע עלי!

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
למה צריך לשמור את זה לעצמך?

אתה שומר לעצמך שאתה אוהב לאונן על עמוד,אתה שומר לעצמך מאהבת לוהטת ועוד אבל למה אתה לא יכול להביע את התשוקות שלך?זה שייך לאופי לדעתי והרבה אנשים קל להם לבטא את עצמם בכתיבה.

זה כמו שאני אספר לחברי וחברות הנפש

שלי על תשוקתי לקשר האסור והמגע האסור ולהיות בחדר צופה על לא פנויה ואני עם פנויה רק!
אנחנו בעולם שזה לא מקובל כלל,תאמיני לי אם ישמעו שאת מנהלת רומנים עם נשואים כבר יפיצו עלייך ,אצלי בעירי הקטנה כל מי שבגדה התפרסם ישר ,רובן עזבו את העיר וחלקן את הארץ גם!
מה שאני משתף כאן ,בפייסבוק ובמציאות אני אחרת לגמרי !אפילו שניהלתי קבוצה ש90 אחוז נשים מהארץ ומהעולם העדפתי לא לשכב מישם ,שלא יעלה בדל של כונה של מישהי לפנות למותג בארץ ולומר שאני מתעסק עם נשים בקבוצה של מותג מסויים!
הפסקתי את פעילות הקבוצה ברשת ,הובטח לי תמיכה כספית ושזה לא התממש הגשתי תביעה צרפת ,נראה מה אקבל בהסכם פשרה..

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
עשית לי סלט בראש

מה הקשר בין מה שהוא שיתף פה?
פה אין חברי נפש,ילדות ו/או אחר (חברי זימה אולי)הפנטזיות שלך נכתבו פה לא אחת והכל טוב ואם ניהלתי/מנהלת רומן זה עניין שלי ומעניין לי ת'תחת מה יגידו ובטח לא אשתף אחרים "ואנחנו בעולם שזה לא מקובל"?אני חושבת שסיימתי את טיעוניי.

התכוונתי בכלל ובחיים

תתפלאי כמה סיפרו לי על בגידות גברים שהייתי במילואים!!אותך לא מעניין מה יגידו,לי חשוב התדמית והיושרה והמוסר וטוב לב בחברה כאן וגם בעולם המציאות!
זכותך לא לשתף לא אמרנו שתשתפי וכו

gilflover

New member
קצת קשה לי לשמור שיווי משקל

כשיד אחת לופתת את העמוד
ויד שניה את הזין

אבל חוץ מזה
הכל גלוי למי שקשור לעולם המיני שלי.

משיכתי למבוגרות ממני
משיכתי לטרנסקסואליות
משיכתי לאקסהיביציוניזם
משיכתי למקלחות זהב

הכל

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
הוא זה שאמרתי

שהבשלות המינית שלהם שונה כמו הרבה דברים אחרים ובנוגע אליי אני בהחלט אישה מטופחת ועוד (שומרת על זכות השתיקה חחח),.

gilflover

New member
ה ע ם ד ו ר ש צדק ויזואלי !!!!!

זכות השתיקה נשמרת רק למי שחורש רעות
ואני לא סובר שאת חורשת רעות
אלא טובות
(שהן בבחינת רעות - אבל נעימוווות)

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
העם דורש צדק חברתי

זכות השתיקה משום שאם אכתוב על עצמי ועל החיצוניות שלי(שבעיני לא רלוונטי לפורום)למרות שציינתי דאז חובת ההוכחה תהייה עליי ואז אצטרך להעלות תמונה ואז אתם תהיו בבעיה חח ואני לעולם לא חורשת רעות - רק טוב.

gilflover

New member
ראשית

תמונה אחת שווה אלף מילים
פטמה אחת שווה מיליון סימני קריעה (הטעות בכוונה)

אבר שלך אבר שלי
(ואני לא מתכוןן לתנוכי אזניים או שיני בינה)

דו-קרב אברים.
ואני מודע לכך שיש אברים שאצלנו לא זהים -
זה כל העניין !

יש לך ביצי(ות)ם???!

נו באמת...
תני קצת פינוקים לעבדיך הנאמנים (ולא נים)...

גם אני מוצא נשים מאוד נאות בבגרותם

מעבר ל50 יש מפתיעות וחכמות ומקסימות ,בארץ זה לא מקובל צעיר ומבוגרת בצרפת והסביבה מקובל !
כבר מבוגרות מאירופה שהן בחופשה מזניינות עם צעירים כשיש הזדמנות..

alongrin

New member
למה זה לא בסדר?

א. אם זה הטעם שלך - אז זה בהחלט בסדר ואפילו בסדר גמור...
לך על זה ותעשה חיים.

ב. הטבע הרבה חכם יותר מאיתנו.
הוא תיכנת אותנו הגברים להמשך מינית לנשים שנמצאות בשיא גיל הפוריות שלהן.
וברגע שהן עוברות את הגיל הזה - עד כמה שזה נשמע אכזרי הן כבר "פג תוקף".

עריכה של הרגע האחרון:
למה אתה חושב שיש תעשייה שלמה של מוצרי קוסמטיקה שמגלגלת מאות מליארדים כל שנה? איפור, צבעי שער, אודם וכו?
בנוסף גם כל התחום הזה של "רפואה אסטטית" ניתוחים פלסטיים, הזרקות וכו.

כל זה נועד רק למטרה אחת.
כדי לקנות לנשים עוד זמן ולדחות את תאריך התפוגה שלהן בעוד קצת..

לדעתי אם הנשים

יעשו חושבים ולא יתלהבו מכל טראש שמוכרים להן,ישאר להן יותר מזומנים ויותר כבוד והערכה ,אם הן ידעו שסקסיות ונשיות זה במה שאת משדרת מתנהגת מתלבשת ,אולי הן יחשבו להשתנות ,אני לא צריך לראות לנזרי זנותי ולהרגיש בסרטון פורנו ,אני צריך את המילים והלב שלך והטיפוח העדין והלבוש הנעים ,הציצי בחוץ אם הוא לא כמו שאני אוהב כל חזיה שתשימי לא ישנה כמובן שאתענג עליו אבל לא על כמו ציצי שאני חושק רוצה ומשתוקק!

בגלל שיש חוסר סקס בעולם לגברים אז כל אישה גם מבוגרת ומטופחת תהיי מבוקשת אם היא רק תרצה..

למעלה