אי אפשר להכיר גבר נורמלי??!

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
אי אפשר להכיר גבר נורמלי??!

#גברים_של_היום____יומן_מסע.
היי אפשר להכיר? ( מתחיל לא רע המסע)
"אפשר לעבור לווטספ?! לא נוח לי בפרטי..
אפשר לחשוב שאתה כותב בעמידה ועל רגל אחת.
בווטספ במשך שבוע שלם "בוקר טוב " בוקר טוב" בוקר טוב" מרגיש לך שאת יוצאת עם שעון מעורר.
בערב שולח .
ללא הפסקה כאילו עושה השלמת הכנסה ב"פרחי הדסה"
אחרי שבועים בא לך להפגש באמצע הדרך?!
מה ?! מה זה החלפת שבויים?! תבוא, תאסוף, תחזיר,כיאה לגבר.סוף סוף דייט...יושבים מדברים תוך כדי בונה לך עתיד ויתד ו2 עדים ואלף מוזמנים.
מחזיר הביתה,באוטו שעה דופק נאום על כך שיצא עם מישהי ששכבה איתו בדייט ראשון והם היו ביחד שנתיים.אהה בטח, בטח,רק התכוון לשעתיים..
חוזר לבית שלו נכנס למיטה ושולח ההודעה הבאה
"בא לך לבוא ולהיות לידי ערומה ולכסות אותי"?!
אין לי בעיה לכסות אותך אבל עם מלט...כפרה.
ואז,ששששש שקט דממה המחזר הינו על המפה.
אחרי חודשיים ככה בהפתעה את מקבלת "ערה"?!
לא עונה, לא עונה, שולח "?" זה הקיצור של ערה..
חוסם..משחרר..חוסם..מחייג.."מה כועסת?!"..לא.
"עברה עלי תקופה קשה" מי ישמע נלחם במכבים.
"שכחתי קצת ממך אבל שתדעי את תמיד בראש שלי" התחלה של אלצהיימר חייב טיפול דחוף דחוף!!!
שבוע הבאה ניפגש אני לא מוותר עלייך...
אחרי חצי שנה ...את מעלה תמונה והוא עושה לייק אם תגובה " מי שיזכה בך יהיה מלך
י'נדירה"

#כול_ההזויים_עלי_ !!!!חחחחחחח.

Ellis Murphy

Well-known member
אויאויאוי....

איזה צרות...
כשתתחתני תוכלי לבגוד. אצלינו, הבוגדים, הכול יותר פשוט...

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
אין לי כוונה להתחתן

אבל כשאני בקשר אני לויאלית,,טואטלית משאת נפשו וזימו של כל גבר כמעט וחוצמיזה, לא ראיתי שיש לכם הרבה מה להציע חוץ מצימר אז במה זה שונה מהבחור שכתבתי?

Ellis Murphy

Well-known member
לפעמים טוטאלית זה נוגד את הלויאלית

עושה רושם שאלה שבקשר אסור מדברים פי 100 יותר מפנויים..

חחחח

תמיד אמרתי שנשים נחשפות לכל מה שמוציא את חשק מגברים מזדמנים!מה זה צורת השיחה איתך?מה זה ווצאפ ולהציף שם?
בקיצור גבר חרמן שרוט לדעתי לא מנוסה עם נשים...

קודם כל לנטרל ווטאספ בהכרויות עד היציאה לדייט שיחות קצרות בטלפון ולקבוע,כל מה שכותבים בווטאספ זה מתועד אז חבל שתצא מטומטם עם צילום מסך שישלח לחברות..

בקיצור גבר משועמם שרצה לשכב איתך מהר מבלי להשקיע כלל!

alongrin

New member
מצבך עוד טוב...

הבנות שלי מספרות לי סיפורים הרבה יותר הזויים מזה.
באמת מה נהיה?
ממש צר לי עליהן...

החברה צריכה לתקן את עצמה

ואז גם היחס לשני המינים יהיה שונה,אישה או גבר שלא יודעים לכבד דייט והכרות שימשיכו לבכות ולחפש אביר על הסוס !כיום כבר אין לגבר יותר מידי ברירות חפש לך אישה שנדלקת עלייך ולא אחת שתהיה חוקר ונחקרת ושישפטו אותך על מילים ועל סיפורי אקסיות..

Anigodin75

Member
מצטער להיות זה ששופך לך דלי מים קרים על הראש
אבל הפוסט הזה דווקא חוזר אלייך כמו בומרנג ומציג אותך באור שניסית להציג את הגברים הנ"ל.
זה גם פוסט שכבר לפני 20 שנה היה שחוק ולעוס, גם בדיחות קרש, גם תפיסות שמורידות ממך ולסיום הביטוי שפוסל במומו - 'כל ההזויים עלי'.
אם כל ההזויים עלייך, אז או שתהליך הסינון שלך מסתכם ב'הוא פנוי' או שזה סוג האנשים שאת מושכת או כל התשובות נכונות.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
אין לי בעיה עם מים קרים

את הפוסט ראיתי בפייסבוק והוא מאד דיבר אליי כי חויתי ובין היתר חברות שלי שמשתפות אותי.
על מה אתה כועס? שאני חשה כך או נשים אחרות?תפיסות שמורידות ממני?
אני לא כתבתי " כל ההזויים עליי או אחר ואם זה ממש חשוב גם כאלה פגשתי,מה לעשות.
תודה על ההתייחסות.

Anigodin75

Member
אז ככה
לא כל מי שמבקר אותך או חושב שאיזה פוסט שהעלית הוא טחון שחוק וקלישאתי -בהכרח הופך אותו לכועס. ולפרוטוקול - לא כועס ולא נעליים. אכפת לי מה את חשה או נשים אחרות חשות לגבי גברים? תחושו מה שבא לכן. אגב, גם אני יכול להגיד לך שמה את כועסת. מה אכפת לך שכך אני חש לגבי הפוסט האומלל הזה.
מעבר לזה, אל תצפי שאנשים יבינו דרך כוחות הטלפתיה שזה פוסט מפייסבוק או כל מקור חיצוני אחר אם לא ציינת את זה. יחד עם זאת, ברגע שהעלית את זה ועוד ציינת אחר כך שהזדהית עם זה - אלה מילים שלך. זה כמו שאני אעלה לכאן איזה פוסט גזעני, מיזוגני, או סתם קלישאתי ומטומטם ואגיד שזה פוסט שמאוד דיבר אלי ואז כשיבקרו אותי על זה אני אגלגל עיניים ואתחבא מאחורי העובדה ש'לא אני כתבתי אבל נתקלתי בכאלה'. על זה אמרו חכמים - פחחחחח.

למעלה