איפה.. איך... תנו עיצה לבוגד המזדקן

איפה.. איך... תנו עיצה לבוגד המזדקן

בוקר טובוש,
לקח לי 3 ימים לחזור לנשום אחרי האוגוסט הזה.

אז אני מבין כבר שהיכרויות כאן בפורום זה קצת קשה.
אני לא מצליח להבין איך חבר'ה כאן מנסים את מזלם בפייסבוק.
דפדפתי כמה וכמה דפים, נשבע לכם, לא מצאתי איזשהם טיפים.
עכשיו בסדר, הגיוני שלא תרצו להוסיף עוד מתחרים, אבל בחייאת, זרקו עצם.
פרט לאתר דיסקרטי וכאן בפורום - ובעולם האמיתי כמובן (לא אומר זה עבד לפעמים) - איך אפשר עוד?
איך עושים את זה בפייס? יש סימנים בפרופילים? יש קבוצות מתאימות?

RunToMe1

New member
רציני?

"בוקר טובוש"...?
אני מקווה שזה לא היה עם קול נשי כזה של כוסית

ממש ביקשת "מדריך למשתמש חדש"... או לא ממש חדש?

לפי מה שהבנתי, פייס זה קבוצות..

איך כל כך ריק כאן?

ועוד אחרי הקיץ..
מזג אויר כ"כ טוב בבקרים ובערב בשבוע האחרון
אולי באמת כולם בפייס או במקומות אחרים??
&nbsp
ספרי עוד על מה שהבנת... יש קבוצות ספציפיות בפייס? או שאנשים פונים סתם לאנשים ומנסים לוקחים סיכון שאולי הצד השני רוצה?
&nbsp
לגבי הבוקר טובוש.. יותר מדי ילדות בבית, ובנוסף, אני לא זר לצד הנשי שלי ... בקטנה

RunToMe1

New member
כן כן.. די ריק כאן...

אני אענה לך ככה... כולם במקומות שטוב להם..=)

חלק בפייס, חלק בקיק, חלק בחיק משפחה, חלק עזבו כי מצאו אהבת אמת, חלק בפנסיה, חלק מציץ בלי להגיב...

לגבי פייס - נראה לי זה קבוצות סגורות שרק מישהו שמכיר אותך יכול להכניס...
אבל אין לי יותר מידי מידע כי זה לא ממש מעניין אותי..

בהצלחה

פעם הוירטואליה

הייתה מאוד מסקרנת מעולם הצאטים והפורמים,אני לא פיתחתי ציפיות ומה גם שאני אוהב מלאות ,אז מצאתי ב70 אחוז את מה שחשקתי בעבר כאן ובנענע ובעוד מערכת פורומים ,נשואים פחות יקחו סיכון ברשת וגם בווטאספ,מהסיבה שזה נשמר ,אם פגשת ברחוב והיה קליק ושלחת חברות וראית שהיא זורמת לא ישר אומרת לך נשואה שתבין את הרמז אז סבבה!
אמי לא מחסידי הבגידות זה רק פנטזיה אהובה בראש,בעקרון רוב הקבוצות המין והסקס בפייבבוק לא מעט מוזרות ברמות על מבלי עוד לשמוע אותן,תנסה להכיר בקבוצות של טרנטרה יש חופש שם..

פעם הוירטואליה

הייתה מאוד מסקרנת מעולם הצאטים והפורמים,אני לא פיתחתי ציפיות ומה גם שאני אוהב מלאות ,אז מצאתי ב70 אחוז את מה שחשקתי בעבר כאן ובנענע ובעוד מערכת פורומים ,נשואים פחות יקחו סיכון ברשת וגם בווטאספ,מהסיבה שזה נשמר ,אם פגשת ברחוב והיה קליק ושלחת חברות וראית שהיא זורמת לא ישר אומרת לך נשואה שתבין את הרמז אז סבבה!
אמי לא מחסידי הבגידות זה רק פנטזיה אהובה בראש,בעקרון רוב הקבוצות המין והסקס בפייבבוק לא מעט מוזרות ברמות על מבלי עוד לשמוע אותן,תנסה להכיר בקבוצות של טרנטרה יש חופש שם..

RunToMe1

New member
סליחה, אני רק שאלה..

לפי התמונה אתם שרים המנון הלאומי ?

בדרך כלל

קשרים אסורים מתנהלים דרך חברים משותפים ,אקס אהוב מיתולוגי ששלח חברות בפייס,סדנאות לשני המינים,קבוצות מסויימות
בפייסבוק לא כדאי לך עם החשבון שלך ,גם ראיתי אך נשואה התחילה עם 2 חברים בפייס ,ו2 הנשים פשוט תייגו אותה ואת בעלה בפוסט קסום ונהייתה לה פאדיחה ,פשוט הזמינה אותם לקפה ושלחה כמה תמונות קסומות אירוטיות מוסווה!
אני מכיר פנויות בטינדר,וגם יש לי אפליקציה שאני רואה מי צופה בי ונכנס לתמונות ולמידע עלי ,אם היא מוצאת חן בעיני שולח חברות ופוצח בחיזור קסום שהיא פנויה רק!
אם הייתי מתעסק אז הייתי פותח חשבון פקטיבי,גם אלו שבסוגיות פתוחה מסתירים את התמונות שלהן!
תצטרף לקבוצה של זוגיות פתוחה ,הרבה חסמים יורדים שם..

patoruzu85

New member
עזוב את העולם הווירטואלי

עדיף העולם האמיתי, מניסיוני הדל, לא הצלחתי לפצח את הקודים של העולם הווירטואלי, לא באתר הזה וגם לא בצ'אטים או באתרי הכרויות.
לאומת זאת בעולם האמיתי מצליח לא רע, אז כנראה הגיל עושה את שלו.

למעלה