מסכן בעלה של ליהיא גרינר

מסכן בעלה של ליהיא גרינר

קראתי את הכתבה ,היא מחורפת היא תשב בכלא ותחתוך לו את האבר אם הוא יבגוד בה,פשוט אין לה טאקט המוזרה הזאת,את חושבת שתוכלי למנוע בגידה עם איום כזה?
החיים משתנים את לא יודעת מה יקרה בעוד שבוע ,אל תצהירי הצהרות שלא תשארי בסוף גרושה פלוס 3

זה מטורך כל הזוי ומוזר וטמבל נהיה כאן מיני סלב בעזרת התקשורת..

הזדעדעתי

ומזועזע מכל כוכב מיני סלב ופליט ריאלטי שיוצא כאן בכל תוכנית ,יום שישי קדח לנו אסי עזר עם האלברט שלו מה אגיד לך ממש עצוב כאן עם גיבורי התרבות..

מה הזעזעת? היא נעל בית

היא קיימת בשביל לדבר שטויות בשביל שמטומטים כמוה יתרגשו ממנה

זה הבעיה בגלל

הכוכבות האלו וגיא פינס אימי התמכרה לטארש הזה ,המזל של דנה גורצקי שהיא מתוקה כזאת שבא לי לאכול אותה היא גרושה עם תנוקת ,צופה בה פעם בשבוע ומתגרה:)

אין לי מושג מי זאת דנה

אני באמת לא רואה את הטראש הזה.
גיא פינס, "סלבים" איכס.... כהדבר היחיד זה שהם נראים טוב, אין כלום בקופסה.

רגע, להיא גריניר זאת לא זאת שבגדה בחבר שלה באח הגדול?

אני לא ממ עוקבת, אבל אם זאת היא אז קארמה איז אה ביץ.

יבגדו בה כל הזמן והיא תצטרך לשבת בשקט כי אחרי שהיא תחתוך אף אחד לא יממן אותה יותר. חבל.... :)

בוקר טוב:)

מה נשמע?
היא טוענת שהייתה בקשר בעייתי והאירוסים היו אלק אירוסים לא רצתה אותו,נשמעת מפלצת שגודלת לאט לאט,טוב שהוא לא סלב,אחת שמדברת ככה תהיי בטוחה שגם מסוגלת לעשות דברים מטורפים,בינתיים אנחנו סובלים מהקדיחה שלה בטלויזיה,כמה עצוב שכמעט ואין מעניינות בתקשורת ,יש אחת מעייןבתוכנית עם ניב רסקין ,היא הייתה היועצת תקשורת של מירי רגב חמודה מתוקה וסקסית נראה לי ביטלה חתונה !
נראה לי ליהיא מיוצאי עדת לוב עדה שלא כדאי להתעסק איתם יותר מידי..

marvel73

New member
דווקא היפך , השגעון שלה והשטויות שלה עושות אותה מעניינת ולא

משעממת .צריכים גם כאלה .
נקרע ממנה בהשרדות .

מוותר

מה שנקרא מעדיף צנועה שקטה ועם חוכמה בראש !כל פלוץ נהיה לי סלב כמו עם רן קובי מטבריה
במקום לתת למישהו מהפריפריה להתחרות ולזכות בסכום כסף,עושים לי יחצנות עם כוכבי ראלטי בדעיכה ..

נשים סתומות עושות לי בחילה....

והיא סתומה רצח ומטומטמת( וגם נראית על הפנים למרות הסיליקונים שהיא דחפה בכל החורים)
אבל... כנראה שיש לה כישורים מיוחדים אחרים

חחחחח

ראיתי אותה כמה פעמים במרכז תל אביב ,בסך הכל יש לה יחצן וקומבינה עם התקשורת ,סתם לא יקחו אותה להשרדות אז היא החית מחמד שלהם..

למעלה