עזרתכם בבקשה

grateful1

New member
עזרתכם בבקשה

שלום לכולם
אני בן 30 נשוי.. הכרתי בחורה צעירה גרושה דרך הפייסבוק. די התחברנו ומאוד כיף לנו לשוחח. החלפנו תמונות ולאחר מס' ימים אפילו הציעה לי להיפגש.
ישנה רק בעיה אחת שמאוד מטרידה אותי בבחורה הזאת ואני לא מצליח להבין מה עליי לעשות!! בכל פעם שאני מנסה להתכתב איתה לוקח לה שעות רבות עד שהיא עונה, והרבה פעמים אני שם לב שהיא אפילו קוראת את מה שאני כותב והיא לא עונה.. רק אחרי שעות רבות ואחרי שאני די נסער מהסינון הוא חוזרת לדבר. וכשאני שואל אותה למה היא מסנתת אותי ולמה לא עונה בזמן היא טוענת כי היא עסוקה. סיכמנו בינינו שכשהיא תהיה עסוקה שתשלח לי לפחות שהיא עסוקה ונדבר מאוחר יותר, אך הדבר זה לא קורה לצערי והיא ממשיכה לסנן מבלי להגיד כלום.
אני כבר לא מבין אם היא מעוניינת בי או לא. כי מצד אחד בהודעות היא די מסננת אותי, אבל כשאנחנו מדברים בטלפון הכל טוב ויפה והיא מכחישה את העניין וכל הזמן מזכירה עד כמה היא נמשכת אליי ומעוניינת להיפגש..
מאוד מוזר לי כל הקטע הזה.. מרגיש כמו טמבל כל הזמן להיכנס ולבדוק אם היא ענתה בכלל להודעות שלי.. וזה מחרפן אותי למוות ודי מעצבן אותי כל העניין.. ועניין הפגישה מתעכב בגלל זה הרבה..
לא מבין את הראש שלה, למרות שדיברנו על זה כבר כמה פעמים.
אנא מכם מי שמעוניין ללעוג או לעשות ממני צחוק בתגובות תחסכו את זה ממני.
אשמח לשמוע את דעתכם בעניין והאם עדיף לי לחתוך וזהו ..

היי

לדעתי קשר עם מישהי שלא בסטטוס שלך זו בעיה בפני עצמה... מהמון סיבות. אבל אחת הסיבות היא שאולי אתה אחד מכמה.. שהיא יכולה לעשות מה שהיא רוצה בכל זמן ובכל מקום ואתה לא. קשר אסור מבחינתך אמור למלא לך איזה חלל רק שהותיר הזמן... לה אין חלל ריק.. היא לא רואה בהתכתבות במהלך היום כמשהו מעורר... כן תענה או לא תענה היא לא תבין את הכמיהה והציפיה... בהצלחה בכל מקרה

לא מתפשרת כלל

Well-known member
איך את יודעת

שאין לה חלל ריק?
בכך שהיא לא מוצאת בהתכתבות משהו מעורר?

כשרוצים מישהו לא תמיד נמצאים במוד של התעוררות. לפעמים 'סתם' רוצים לדעת מה שלומו ולשמוע את קולו (וכן. גם במילים אפשר. נשבעת)

אם נשים רגע בצד את דעתי על ההתנהלות של פותח הפוסט אני חושבת שאם היא לא מרגישה צורך ורצון כמוהו, על אחת כמה וכמה שאמר לה שזה מפריע לו וזה לא ממש הזיז לה אז מה השאלה פה בכלל

אני לא יודעת..

אני משערת... אבל באמת מאמינה שמישהי שפנויה לעשות כרצונה לא תבין מה שהנשוי מחפש בחוץ... לא מדברת על אלו שמחפשים רק גיוון וסקס אחר אלא על חלקנו שרוצים יותר ממגע פיזי אחר.

שובב 42

New member
לכבוד זה

אני מוכן להרים כוסית!

שובב 42

New member
עלי!

גם שישיית בירות.
משהו מועדף?
משהו לנשנש ליד?
בד"כ אני מנשנש 300-350 גר' אנטריקוט עם זה...

צודקת לגבי קשר בסטטוס שונה....

כבר יצא לי לכתוב על זה בפורום, הסיכונים בקשר כזה גדולים ויכול להיות שהיא בכלל חושבת על פרק ב' בחיים.

FelTempRep

New member
בנוסף למה שנכתב מעליי

לכל אחד "מפה" שלו במה שקשור לאלו ערוצים וחוויות עושות לו את זה. אולי אצלה תקשורת כתובה נחשבת לא חשובה ולא מחייבת כי היא לא מרגישה משהו אינטימי, בניגוד לשיחה קולית. משכול לא זניח אם אתה מחווט הפוך ממנה, אך אפשר ללמוד לקבל אחד את השניה ולהתגבר עליו.

איפה פה ההתלבטות ?

לא נראה לך ולא טוב לך תחתוך
לא מבינה למה להיות במקום כזה

grateful1

New member
התגובה שלך עזרה לי מאוד

זה המשיך גם היום ואתמול. הבנתי עד כמה אני לא צריך להיות במקום כזה של חוסר אונים וחתכתי.
תודה לך שחידדת לי את המחשבה בזמן של חולשה.

FelTempRep

New member
טוב לה וטוב לך

רק בן 30, בוגד ולא מתרגש מלפגוש את הבחורה ולממש את הקשר בחיים האמיתיים.
אתה מצרך נדיר במגדר שלך והגעת למקום הכי נכון.
אשריך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

alongrin

New member
יש לה עוד הרבה צ'אטים פתוחים במקביל

ואתה כנראה לא בעדיפות עליונה אז היא מייבשת אותך.
התנהגות נשית טיפוסית :)

לאנשים

יש חיים.
לפעמים יש לך אפשרות לקרוא, אבל לא להגיב ולומר שזאת התנהגות נשית טיפוסית,
זא טיפהל'ה מכליל.

למעלה