תסבירו לי בבקשה- איך????

stass231178

New member
תסבירו לי בבקשה- איך????

אני לא מאמינה...תהרגו אותי- לא מאכלת שזה יכל לקרות...בעלי (13 שנים יחד) פשוט עזב את הבית עם שני ילדים- בת תשע ותינוקי בן חצי שנה...
לא אגיד כי היית לנו זוגיות מושלמת...מאתגרת, מלאה במטענים ומורדות...אבל גם לא מעט עליות, רגעים יפים, אהבה, יחד הלכנו והתגברנו על כל הבעיות וקשיים...חשבתי כי הזוגיות שלנו רק מתחזקת!!! החלטנו להביא עוד ילד!!! ואז...
חודש אחרי שהתינוק נולד, בעלי טס לחול מטעם העבודה וישר קפץ לרומן חדש...
חזר הביתה, המשיך לשמור איתה על קשר וכעבור מס' חודשים...מחליט לקום, לעזוב אותנו, משכיר דירה ומביא אותה לארץ...מציג אותה בפומבי מול המשפחה והחברים...מביא חוזה גירושין...אומר שלא אוהב אותי יותר והאני גמרתי לו על החיים ושאני הרסתי את הכל והוא כבר לא יכל להיות איתי אף לא שנייה!!! למה הבאת עוד ילד???? כי חשבתי שאולי זה יציל את הזוגיות הגוססת שלנו!!!!!?
אני מאוכזבת, שבורה, נבגדת, הורמונלית, לא מצליחה לקלוט שזו המציאות....
תסבירו לי בבקשה- איך????

אני מנחש שמאחורי "מאתגרת, מלאה במטענים ומורדות"

יש בטח הרבה יותר ממה שאת מתארת. או אולי מה שלך נראה כמו "מאתגרת, מלאה במטענים ומורדות" אצלו היה נשמע "13 שנים של סבל צרוף"
אבל זאת רק ספקולציה שלי.
ואולי הוא נדלק על מישהי, קצת בגלל שהיא יפה יותר וקצת בגלל שהחיים איתך לא היו כל כך טובים מבחינתו והחליט לשנות
וגם זאת ספקולציה
אולי הוא סתם השתגע?
עוד ספקולציה.

סטנגה Joe

New member
עניין של התאמה

כנראה שבשלב מסויים בחייכם הקשר כבר לא התאים לו.
אין פה עניין של יותר טוב או פחות טוב.
לו זה לא מתאים יותר.
אז תתאבלי כמה שאת צריכה אבל אחר כך תאספי את עצמך והמשיכי הלאה.
בהצלחה

FreeHeart

New member
כי יש אנשים אגואיסטים בעולם...

מצד שני רב הנסתר על הגלוי בסיפור הזה ולכן אי אפשר באמת לענות על שאלתך.

קודם כל

המילה הראשונה שקפצה לי לראש היתה - אידיוט.
ואני באמת לא מבינה, ההריון לא היה בהסכמת שניכם? (שאלה צינית),

אני רק יכולה להמר....הזוגיות החדשה שלו לא תחזיק לאורך זמן,
ואחרי שהדי ההתאהבות יפוגו, הוא יחזור על ארבע.
עכשיו מה שנשאר לך, זה להחליט מה תעשי כשזה יקרה.

אני מכיר מישהי...

שעדיין מחכה
&nbsp
כנראה שההיא רק הטריגר שלו לעזוב את הבית וכשזה קורה
לא חוזרים

קודם כל תאמיני

כי דברים כאלו קורים וזה לא כזה מפתיע
בכדי להגיד לך למה זה קרה צריך להכיר את שניכם ואת מערכת היחסים שלכם
יש הרבה סיבות לעובדה שאנשים בוגדים אבל לפרק משפחה זה משהו שגם לי קשה לעכל
ולא מזמן שמעתי סיפור הרבה יותר גרוע אז מסתבר שהכל יכול לקרות
&nbsp
אבל למה בעצם לשקוע בשאלות ותהיות
תרימי את עצמך ותחשבי מה את עושה בשביל עצמך ובשביל הילדים
תתמודדי ותתקדמי הלאה
&nbsp
בהצלחה
&nbsp

Fairy Light

New member
עצוב נורא

כואב ומתסכל. מכירה סיפור דומה ובמבט לאחור היא יכלה לשים אצבע אפילו מהחתונה על קטעים שהצביעו שלא התאימו או היו שם בזוגיות והרסו הכל.
הדבר הכי קשה זה להתמודד עם התוצאות הכואבות ובעיקר לא להאשים את הילד בסיטואציה הזו לכשיגדל.
הגועל שלו זה ההטחות, מה קרה אי אפשר לסיים יפה את הסיפור כי יש מישהי ברקע ? כמו שאמרה המכשפה אדיוט ואוסיף בריבוע. את אמא של הילדים שלו וצריך במעט לכבד אותך.

Rihanna2

New member
לא נעים לקרוא...

אבל לא מצליחה להבין למה פה?? בפורום בגידות?
ולאו דווקא בפורומים אחרים...
אם אכן ככה המצב שאת מתארת
אין לך אלא לעבור את המשבר להיעזר בכל עזרה
שתוכלי לקבל
ולהרים את עצמך!!!
לשאלה שלך..״ למה?״ לא תמצאי תשובות רק כאב לב נוסף
ומיותר
אני מאמינה שמכל מצב קשה ככל שיהייה יכול לצמוח
דבר טוב... צריך רק להאמין ולעשות
בהצלחה!!!!!!

קודם כל

הסיפור שלך צבט לי את הלב...
אנסה לאגד פה כמה דברים שכבר אמרו
לדעתי- את בפורום הלא נכון
אז באת לפורום בוגדים וסיפרת לנו על בעלך הנלוז
בתקווה שמה?
שתראי שכולנו כאלה? שתמצאי נחמה באנשים שדומים לו?
המקרה שלכם הוא הקיצוני בסקאלת הבגידות
וממש לא משקף מה שקורה כאן בדר"כ
חוצ'מזה סיפורך לוקה בחסר
כי כמובן יש בו רק את הקודת מבטך
יכול להיות שחשבת שהתגברתם על קשיים ובעיות
אבל הנה- קיבלת בפרצוף את התשובה האמיתית
&nbsp
כמה קל לכתוב- תסתכלי קדימה, תרימי את עצמך
יש לך 2 ילדים שצריכים אותך ועוד ועוד
זה בטוח לא קל
הייתי פונה לייעוץ ותמיכה
שמישהו יעזור לך גם בבית עם הילדים
לאט לאט תשקמי את עצמך
ואני מקווה שדברים יסתדרו הכי טוב בשבילך

&nbsp

כנראה נרדמת בשמירה...

אין כזה דבר פתאום ועוד ילד בטח לא עושים כדי 'לשפר זוגיות'
&nbsp
מה שלא ברור לי אצלו זה איך הוא הביא איתך עוד ילד לפני שעזב?
זה סתם יעיק עליו כלכלית
&nbsp

הבוס

New member
אתך הסליחה

אבל נדמה שהתשובה בגוף השאלה
&nbsp
(יאללה, מי רוצה לתלות אותי עכשיו על הצלב?)

טוב, זה פשוט:

את מדברת בגוף ראשון רבים: "הלכנו, התגברנו, החלטנו". אני לא בטוח שגם בעלך רואה את הדברים כפי שאת רואה אותם.
מה הוא היה אומר על הדברים שלך? מה היה הסיפור שלו?
אני אהיה לרגע האיש הרע, אבל יש בונוס בסוף...
"אני נשוי לה כבר 13 שנה, מתוכם 7 שנים שאני משתעמם, עובד מחוץ לבית כל היום, חוזר הביתה, לא מקבל הערכה, מילה טובה, חיבוק, חיוך.
הסקס כבר מזמן לא מספק, היא תמיד עייפה, כואב לה הראש. רציתי לעניין אותה באביזרי מין חדשים כדי להצית את הכיף וההנאה שוב, אבל היא מעדיפה את התנוחה המיסיונרית, 3 דקות ולהירדם.
אחרי החתונה היא התחילה להזניח את המראה שלה, נרשמנו יחד לחוג ספורט ולשמירה על כושר, אבל היא זנחה אותו אחרי שבועים, ואני המשכתי. היא מעדיפה ללבוש את הטרנינג המהוה והבלוי שלה, מאשר את הבייבי דול שקניתי לה.
אפילו את ההחלטה להביא ילד לעולם, היא החליטה בעצמה, כי חשבה שזה ישפר את הזוגיות בינינו. היא שיתפה אותי לאחר שנכנסה להריון.
מתישהו התייאשתי והפסקתי להימשך אליה. יום אחד הכרתי מישהי סקסית, חייכנית, וכל מה שאשתי לא נתנה לי, קיבלתי מאותה אשה.
התאהבתי והחלטתי לעזוב את הבית....."

והבונוס: אני בהחלט חושב שבעלך מנוול ומגיע לו שהיא תזרוק אותו בקרוב (סביר להניח שזה מה שיקרה לאחר שיפוגו אדי ההתאהבות המדומה, למרות שלא בטוח שדווקא אלייך ירצה לחזור). הוא מנוול בגלל שעזב אשה עם תינוק בן חודש,
הוא מנוול כי לפני ששחרר אותך, הוא כבר הציג את החדשה בפני משפחתו.
ובונוס (2): אני חושב שמכאן החיים שלך אולי נראים נוראיים ומו סוף העולם, אבל לאחר שתתפכחי ותתעוררי, תראי שהדבר הנורא שקורה לך היום, הוא אולי אחד הדברים הטובים ביותר שקרו לך, כשתפני לדרך חדשה וטובה...

הייתי מוסיף את דעתי, לגבי הבחירה שלך לפרסם ספציפית בפורום הזה, אבל זה כבר לפוסט אחר...

מאחל לך בהצלחה מכל הלב

stass231178

New member
פיתה על הגז-יפה לך!!!

קדם כל תודה ענקית על מה שכתבת!!!
"אני נשוי לה כבר 13 שנה, מתוכם 7 שנים שאני משתעמם, עובד מחוץ לבית כל היום, חוזר הביתה, לא מקבל הערכה, מילה טובה, חיבוק, חיוך.-בול פגיעה!!!

הסקס כבר מזמן לא מספק, היא תמיד עייפה, כואב לה הראש. רציתי לעניין אותה באביזרי מין חדשים כדי להצית את הכיף וההנאה שוב, אבל היא מעדיפה את התנוחה המיסיונרית, 3 דקות ולהירדם.- בכלל לא:
בעלי גומר תוך חמש דקות....לי יש ארסנאל של צעצועיי מין מכל הסוגים...סקס בשבילי זו אומנות ואני מתענגת עליו בכל דרך אפשרית ( עד היום בעלי מסכים כי הסקס בינתנו היה ועד עכשיו מצוין).

אחרי החתונה היא התחילה להזניח את המראה שלה, נרשמנו יחד לחוג ספורט ולשמירה על כושר, אבל היא זנחה אותו אחרי שבועים, ואני המשכתי. היא מעדיפה ללבוש את הטרנינג המהוה והבלוי שלה, מאשר את הבייבי דול שקניתי לה.- חודשיים אחרי הלידה אני חזרתי לעצמי: בת 37 , גובה 168, משקל 56 ק"ג- ספורט, יוגה, תספורת חדשה, מאופרת, באמת נראת טוב...בעבודה לא האמינו כשראו אותי!!!
אפילו את ההחלטה להביא ילד לעולם, היא החליטה בעצמה, כי חשבה שזה ישפר את הזוגיות בינינו. היא שיתפה אותי לאחר שנכנסה להריון.- עסק של בעלי קרס לפני כמה שנים אז לקח זמן עד שהתאוששנו...בעלי הציע להביא עוד ילד- תמיד הייתי סקפטית...חשבנו ושקלנו לפחות חצי שנה+4 חודשים עד שנכנסתי להריון...
לעובר התגלה מום פיזיולודי...אני באה מתחום הרפואה אז היו לי לא מעט התלבטיות להמשך ההריון ובעלי תמך בי לאורך כל הדרך ושיכנע שהכל יהיה בסדר ושצריכים להשאיר אותו...

חשוב לציין כי אני עליתי לארץ לבדי...כבר 20 שנה...שני תארים..עבודה מכובדת ומפרנסת...אני קוראת ספרים, רוקדת נפלא, חברה טובה, משחקת באולינג מקצועית, בעלת רשיון שייט....ועוד המון מרכיבים שבונים אותי כאדם מרחיב אופקים ולא נח לרגע...
אז כן, בגלל התינוק יותר עייפה, יותר עצבנית, יותר דורשת ומצפה לעזרה....סליחה...טעיתי...

והבונוסים- לגמרי פירגנת!!!! אשמח לקבלם!!!!

שוב תודה מכל הלב!!!! מציאות בומבה בפנים, כמו שאני אוהבת...

אוח.... מכשפה

קודם כל תודה רבה, תמיד שמח לעשות את זה לעלמה במצוקה.
אבל...
עשיתי לי הרגל, לא להשיב בחיוב להצעות נישואין מעל גבי דפי הפורום...
בכל זאת, זה פורום שהקו המנחה שלו הוא שמירה על דיסקרטיות

למעלה