איפה לא לאכול

איפה לא לאכול ../images/Emo128.gif

כל אחד מוזמן להוסיף פה מסעדות שהוא לא ממליץ עליהן - בגלל שאין מה לאכול, בגלל שאין יחס נחמד ואין מודעות, ובגלל כל סיבה שגורמת לו להתרחק מהמקום. פרטים חשובים - שם המסעדה, וכמובן - למה זכו להיכנס לרשימה השחורה. כל פרטים נוספים שבא לכם להוסיף יתקבלו בברכה

כמו שאחותי היקרה כתבה- פריים

ברמת החייל רח הברזל. אפילו את הצ'יפס הם טובלים בקמח. הדבר היחידי שיש לאכול שם זה קולה

נועית7

New member
קפה גרג בחיפה

בקפה גרג בשדרות מוריה, 2 הדברים הנטולים היחידים בתפריט הם סלט פשוט, ושקשוקה. כל השאר (אנטיפסטי, תפו"א ובטטה, בשר) מכוסה ברוטב עם גלוטן, ולא עשו שום דבר כדי להתחשב. מבאס מאוד...

ידוע לך אם יש קשר ל"גרג" בטבעון?

במרכז בטבעון גם יש בית קפה "גרג". ידוע לך אולי אם יש ביניהם קשר? כי כבר זללתי שם פעמיים את הבטטות והתפו"א בתנור, ולא היו דברים חשודים במנה...

נועית7

New member
אני יודעת שזו רשת

אבל לא בטוח שבכל הסניפים מבשלים אותו דבר

נו חבר'ה, איפה כל נפגעי מקס ברנר

שלנו? ובטוח שיש עוד מקומות שיצאתם מהם בהרגשה של זלזול (או סתם בהרגשה של רעב
).

leali

New member
קפה גו' בקניון איילון../images/Emo31.gif

האפשרות היחידה מכל התפריט הייתה חביתה וסלט ביקשתי לצרף כמה סוגי גבינות וסרבו בטענה שאין בתפריט ולכן אין אפשרות להוסיף גבינות בנוסף שהשירות מצד המלצרית היה בחוסר סבלנות וגם כתוספת... מצאתי שערה בחביתה "איכס"

אני דווקא הייתי במקס ברנר

והיה מאד נחמד! נעזוב את זה שאכלתי את הסלט בכלל
אכלתי גם את הפונדו שוקולד שהיה נטול, הלצרית גלתה התעניינות רבה ואפילו באה אחר כך שנתדרך אותה מה זה צליאק. זה היה במקס ברנר בעתידים ולא ברוטשילד

daniela21

New member
הפונדו לא נטול..

ביררתי אתמול ואת השוקולד של הפונדו אסור.

וזו בדיוק הסיבה

שיש פה "נפגעי מקס ברנר" - בכל פעם שמנסים לברר איתם מקבלים תשובות סותרות ומידע מוטעה.

daniela21

New member
נכון,

זו ממש בעיה. חבל שאי אפשר לקבל רשימה של דברים מותרים ואסורים. למה בארץ המודעות והיחס לצליאק כ"כ "על הפנים". למשל, בקופי בין הם לא רוצים לקחת סיכון ואין להם דרך לבדוק, אז מראש הם מבקשים שלא תזמיני כלום פרט לקפה הפוך. בחו"ל, רשום באתר האינטרנט שמותר הכל חוץ מהאייס שוקולד לבן ומנטה. למה פה אי אפשר לציין באתרי אינרטנט/תפריטים וכו' דברים כאלה..?

לא יודעת..

המלצרית היתה די בטוחה בעניין... בכל מקרה אנימ עדיפה לחשוב שהוא נטול! *די גם לי מותר משהו טעים פעם ב*

moria007

New member
קפה הילל בעזריאלי

הזמנתי ארוחת בוקר, ולמרות בקשתי המפורשת להפריד את הלחם לגמרי מהמנה (חברים שלי חוגגים על תוספות הלחם...) - קיבלתי את החביתה שלי על פרוסות לחם. כששלחתי את המנה בחזרה, עשו לי פרצופים, וכשקיבלתי את המנה שוב, שמתי לב שכל מה שהם עשו זה להוריד את החביתה מהלחם ולהחזיר את זה לצלחת (ברור שבשלב זה החביתה היתה מלאה כבר בפירורים של לחם...). שוב החזרתי את המנה ושוב קיבלתי פרצופים. וזה אחרי שהדגשתי בפני הקופאית שאני רגישה לקמח, ולא סתם רוצה את הלחם בצד. ומאז אני לא נכנסת לכל סניף של קפה הילל. ויש לי גם ציון לשבח! דווקא ראיתי שכתבו פה על קפה ג'ו, אבל כשאני אכלתי בקפה ג'ו בעזריאלי, היתה לי מלצרית חמודה וצליאקיסטית, שהביאה לי במקום לחם תוספות לסלט. כנראה שזה ממש תלוי במלצרים.

"המשולש" פינת דינזגוף/בן גוריון ת"א

רציתי לאכול אתמול עם חברה שלא ראיתי מזה זמן בבית קפה. התיישבנו ב"המשולש", בתל אביב, ליד פינת בן גוריון-דיזנגוף. כבר אכלתי שם פעם אחת ומאוד נהניתי: אסקלופ ברוטב עשבי תיבול (מלה פלצנית לפילה עוף...) ופירה. לאחר בירור אז הבנתי שמותר לי לאכול את זה. אתמול שוב ביקשתי להזמין אותה מנה, ומה מיסתא-בר? שבהכל יש אבקת מרק: בפירה, בבטטות האפויות, אפילו בתפוחי האדמה האפויים. כלום לא יכולתי לאכול. הייתי מותש ורעב אחרי אימון. המלצרית הציעה אולי לאכול את האורז. לא התחשק לי אורז. תודה. אורז לבן פושטי אני יכול גם לאכול בבית. רציתי לאכול דברים מיוחדים שם. "אז תאכל סלט". תלכחי את את עשבים. אני ר-ע-ב! אני צריך פחמימות טובות ככה, לא עשבים"... הקיצר אחרי שהמלצרית קצת התרוצצה על לא עוול בכפה (אלא בכפי) היא סיננה משהו אנטיפטי נורא: "אתה לא יכול להפיל עלי את זה שאתה חולה צליאק". כמעטו הפכתי את השולחן. מזל שספרתי עד עשר. סיננתי באותה נשימה: השפים היו יכולים לעשות מאמץ יצירתי בשביל לקוח לא מרוצה. והם לא. גם את לא. הפסדתם מכירה, וגם את הלקוחות הפוטנציאליים שיכולתי להביא לכם". בקיצור - יחס מגעיל, חוסר אוריינות מוחלט בצליאק ושום כוונה לצאת לקראת הלקוח. חוץ מזה - אבקות מרק שמים במסעדה? למה זה מסעדת פועלים? איזה שפים אלה שרק ככה ידועים לתבל? בקיצור, גם עלית, גם המשולש. ויאללה. לנקסט ליום חדש.

למעלה