חבר'ה: סקר חשוב

נצר1

New member
חבר'ה: סקר חשוב../images/Emo124.gif

אני כותבת בפורום הזה כבר למעלה מחודש, ובהרבה מהמקרים אני מרגישה "חפיפניקית" לעומתכם
מצד שני אני מאד מקפידה, מעולם לא התפתתי והטעויות היחידות שהיו נבעו משימוש ברטבים מוכנים אצל חברים או משפחה (רוטב HP וטריאקי וכו'). אני בת 24 וצאליאקית כבר 4 שנים. אז חשבתי לי שמסקרן לדעת מה הגיל שלכם וכמה זמן אתם כבר צאליאקים ב-100%(כלומר כאלה שכבר אין להם ספק ולא עוברים כבר בדיקות)

Reznik

New member
25 צליאקי 4 חודשים

ומחפף על ימין ועל שמאל, בעיקר בשתיה, באוכל לא. המוזר הוא, שלאחרונה, נעלמו התגובות לשתיה... ממש ממש מוזר.

סביוני

New member
אני מאובחן כבר...

שנה חמישית. ואני מקפיד על קלה כבחמורה. עליתי היטב במשקלי, והגוף שלי נראה פצצה. כעת צריך לתחזק את הקיים (ספורט, אובל נכון ובריא)... המשך ערב נעים,

hermonir

New member
33, בעסק מגיל 5.

וככל שאני קורא ושומע סיפורים אני מבין כמה מזל היה לי ליפול על הרופא הנכון, ולא לסחוב את זה עד גיל מאוחר. ניר.

daniela21

New member
בת 23, צליאקית מזה 4 וחצי חודשים

בחודשיים האחרונים במיוחד שומרת על דיאטה מאוד קפדנית.

נצר1

New member
אני לא חפיפניקית בכלל ../images/Emo10.gif

לפחות לא מרגישה כמו חפיפניקית....... מצד שני אף פעם לא חשבתי שיש משהו בחלבון צמחי למשל שיכול להכיל גלוטן. אני סומכת על הכתוב על גבי האריזה. אבל אף פעם לא שברתי את הדיאטה במודע, ולא חסר לי בכלל שום דבר שמכיל בצק...

Lihi05

New member
בת 27, עם צליאק 9 חודשים. וזה נכון

מה שכתבו בשרשור, על כך שזה מזל ליפול על רופא טוב שחושב קצת מעבר...

גם אני נחשבת?

שבוע הבא כבר לא בת 24, כעיקרון הרופא הסכים שיש מצב לצליאק לפני כחודש, אבל אני מרגישה את תופעות הלוואי ומנסה להתמודד איתן כבר כמה שנים ע"י הימנעות.

בת 27-וצליאקית מגיל 9 חודשים

סיפור חיי כתינוקת היה מזוויע....כבר כמעט הספידו אותי בגיל שנה וחודשיים שקלתי 4.5 קילו-כמעא כמו תינוק שנולד..... בקיצור סיפור לא נעים אבל עכשיו הכל בסדר( יעני....)

shavririt

New member
הבת שלי- 22.5 - ידוע כ-9 שנים

נצר - רק בבקשה שינוי בנוסח הסקר- כולם צליאקים מלידה, לכן צ"ל כתוב- גיל-וכמה שנים מאז אובחן הצליאק. ובעניין רופא- אכן ואכן, במשך 7 שנים נבדקה הבת בקביעות אצל אחד המומחים ולא נמצא הצליאק, עד שהתעקשתי להגיע לרופא אחר.

shavririt

New member
הצליאק תורשתי- עד כמה שידוע לי.

פעמים רבות הוא סמוי למשך שנים, עד שמתפרץ עקב מצב פיזי או נפשי ירוד, ויכול להתבטא בצורות רבות ושונות, שמהן יש הנראות כמשהו אחר לגמרי.

daniela21

New member
לא מדוייק

אצלי הצליאק לא מלידה. אם אכן נולדתי עם צליאק, לא הייתי גבוהה. אני מניחה שאצלי התפרץ לפני כשש שנים ואובחן רק לאחרונה.

למעלה