עזרה דחופה- טיול בוויאטנם, פיליפינים וסין

sophie421

New member
עזרה דחופה- טיול בוויאטנם, פיליפינים וסין

שלום לכולם.
אשמח לכל פיסת מידע עדכנית בנוגע לאוכל ללא גלוטן בפיליפינים, וויאטנם וסין... לצערי המידע בפורום הוא די דל וישן...

כל מידע לגבי ההסתדרות במדינות הללו יעזור לי מאוד... אני עתידה לצאת לטיול של שלושה חודשים סה"כ ואני ערוכה לגבי אוכל מהבית, אך מאחר והטיול הוא בעל אופי תרמילאי (שינה בהוסטלים ומלונות בסיסיים יחסית) אני צופה בעיתיות בעניין... כמו כן אני לא מתכוונת ממש לבשל בעצמי אז גם זה לא אופציה

כמובן שאדפיס כרטיסי מסעדות...

תודה רבה רבה ושבת שלום

net the jet

New member
הייתי בסין לפני כ 4 שנים. היינו בהמון מקומות, בכל מקום

עם מדריך מקומי דובר אנגלית. הסברתי בעזרת כרטיס מסעדות למדריך, והוא הסביר במקומות בהם אכלנו. הבעיה המרכזית היא רוטב סויה. ( אני גם צמחונית ) אז אכלתי בעיקר אורז וירקות. ירקות בסין זה בעיקר סוגים שונים של כרוב, מעט ברוקולי ותירס לפעמים.
הסינים אוכלים אותו דבר כל היום. ז"א אין הרבה הבדל בין בוקר צהריים וערב.
" על הדרך" מצאתי לפעמים ברחוב מוכרים עם קלחי תירס, ותפוחי עץ.
מהבית סחבתי פריכיות ופירות יבשים.
&nbsp
לא הכי קל.. אבל מסתדרים..
אכלנו לא מעט במסעכדות עממיות בכל מיני חורים ( הם לא הבינו מאיפה נפלנו עליהם ובהו בנו כאילו אנחנו מהירח ) בלי שום יכולת להסביר מלבד תנועות ידיים, ובלי בושה נכנסתי ל" מטבח" והראתי מה אני רוצה ( ווק יחסית נקי
, בלי רטבים )
סה"כ היה טעים, ולמרות שירדתי לא מעט במשקל בשבועיים וחצי, לא גוועתי.
&nbsp
לויאטנם לצערי נאלצתי לפני כמה שנים לבטל נסיעה.. זה על הפרק ..
נסיעה טובה

Ccyclist

Well-known member
אפשר להוריד סינית (simplified כנהוג בסין) בגוגל טרנסלייט.

זה מגשר על חוסר היכולת לתקשר, ואפשר לשמור את השפה על הסמארטפון עצמו כך שלא תלויים בגישה לרשת. מאז המשבר הכלכלי נפתחו באזורי שבספרד עשרות בזארים סיניים ומנסיוני התרגום הזה עובד כל עוד נצמדים למילים פשוטות. קחו במזוודה רוטב סויה ללא גלוטן ותציעו אותו לטבח אם אין להם, יתכן מאד שבעיצוב יהיה שם אחר לרוטב או אייקון שיבהיר להם שזה רוטב קצת שונה, כך שלא יעלבו מהצורך להשתמש בו במקום ברגיל.

למעלה