ללא גלוטן..החברה הגרמנית

oren1947

New member
ללא גלוטן..החברה הגרמנית

נכדתי חולת צליאק,התבקשתי ע'י הבת לחפש לה מוצרים ללא גלוטן בבוקרשט שם שהיתי ימים מספר,והנה באחד המרכולים מצאתי את מוצרי החברה הגרמנית ''schar'' ורכשתי כמה מוצרים מתוקים,וופלים עוגיות שונות וכל מיני צ'ופרים.
אז אם מישהו מכם בחו''ל או מכריכם בקשו מהם..

טליאמתי

New member
ברוך הבא לפורום אורן
ל schar יש מוצרים מצויינים

שאת חלקם אפשר למצוא גם בארץ בויקטורי, בשופרסל ובבתי הטבע.
אמנם המגוון קטן יחסית למגוון החברה בחו"ל אבל יש מתוקים, מלוחים וקמחים.

net the jet

New member
תיקון קטן, ״שר״ היא חברה אטלקית. ניתן למצוא את המוצרים שלה

באירופה, בארה״ב, גם בארץ.
ואטליה אגב, בין המובילות בעולם עם מוצרים ״ללא גלוטן״.

Ccyclist

Well-known member
חברה עם שם בגרמנית מדרום טירול, כיום איטליה, לשעבר אוסטריה.

הערך הוויקיפדי (בגרמנית): https://de.wikipedia.org/wiki/Dr._Schär
&nbsp
לפי תרגום הערך העניינים עוד יותר פאן-אירופאיים ואפילו גלובליים. דר' שר מאינסברוק שבאוסטריה, והמפעל בדרום טירול קיים במתכונת קודמת עוד מ1922. בסוף שנות השבעים רוקח בשם אולריך לאדורנר מהעיר מראן / מראנו שבדרום טירול יזם את הקמת החברה במתכונתה המודרנית כיצרנית מזון ללא גלוטן. לחברה מפעל בדרום טירול, במדינת המחוז הסה במערבה של גרמניה ובתורינגיה שבמזרחה. בהמשך החברה התרחבה לארה"ב והקימה מפעל בניו ג'רזי , לפני כמה שנים היא קנתה יצרנית לל"ג בספרד ויש לה מפעל גם שם. מסובך אבל זו טבעה של אירופה המאוחדת הרב-לאומית. אתר הרשת של החברה שעולה בחיפוש משתמש ב .com בינלאומי וכנראה יפנה כל גולש לאתר בארצו לפי ה IP.
&nbsp
יצא לי לקנות את מוצריהם באיטליה, צרפת וספרד. לא ראיתי את מוצריהם בבריטניה והטריטוריות שלה באירופה ( גרנזי, גיברלטר ). טוב לשמוע שהם נמצאים בארץ.
&nbsp
&nbsp

טליאמתי

New member
רק לידיעה: באנגליה יש על המדפים מוצרי שר+באתרי הסופרים

הגדולים יש מגוון יפה של מוצרים שלהם וכמובן שישנו אתר של שר שמיועד לבריטניה

Ccyclist

Well-known member
בהתחשב בכך שאני גר בבריטניה בקיץ קשה ליידע אותי.

המותג Schär אינו קיים על המדפים בבריטניה.
&nbsp
מעיון בתמונות שצילמתי ממדפי הלל"ג בשני סופרים שונים באזורי עולה שישנם מוצרים ספורים הנמכרים כ DS, אך לא בשמה המפורש של החברה. עיקר התוצרת הוא מוצרי רשת, וישנם מותגים אחרים כמו ג'יניוס, אודי'ס ו-אמילי'ס קיצ'ן.
&nbsp
המותג עם האומלאוט שקורץ מהמדף באירופה (במיוחד במדינות שסימן הניקוד הזה לא קיים בשפתן) לא יתפוס את תשומת לבך באף סופר בריטי ולא ברשת הטבע המובילה שם הולנד אנד בארטס אלא רק ביבוא מקביל פרטי של חנויות קטנות.

טליאמתי

New member
עם כל הכבוד, בכל זאת:

DS זה ייצור של SCHAR. מותג שלהם.
צבעי האריזות זהים לצבעים של שר וכמו כן כתוב בבירור על גבי הקופסאות.
(כאן דוגמה למה שיש לי כרגע בבית והגיע לפני כשבוע עם הבן שלי מלונדון).

אז אפשר לומר ש'אין את המותג' בבריטניה כשאתה מסתכל ומחפש אך ורק על המילה SCHAR אבל הוא ישנו בהחלט ובמגוון יפה אבל תחת השם DS אשר, כפי שכתוב על גבי האריזות, הוא חלק מSCHAR.

oren1947

New member
בכל אופן היה נחמד למצוא את מוצרי החברה הזאת.

באחד מהקניונים הגדולים בבוקרשט שברומניה

למעלה