חדשים בתחום.....שלום לכולם

Noeett

New member
חדשים בתחום.....שלום לכולם

שלום לכולם
רציתי לשאול היכן אפשר לקנות מוצרים ללא גלוטן באזור ראש העין, פתח תקוה וכו',
מחפשת מקום עם מגוון גדול יחסית, אינני יודעת עדיין מה מתאים לנו ומה לא, ומחירים סבירים....
אם אני זוכרת נכון בסופר במרכז יכין בפ"ת יש מתחם די גדול של אורגניק מרקט...לא בדקתי מעולם מחירים ולא יודעת מה יש שם והאם רלוונטי בכלל...

מה עוד יש באזור?

אשמח לעזרתכם
תודה רבה!

net the jet

New member
ברוכים הבאים. היום יש מגוון לא רע בסופרים הרגילים.

גם באורגניק מרקט יש מבחר מאד יפה.
לא יודעת לגבי מחירים, אני קונה ממש מעט דברים ( בעיקר 2-3 קמחים שאני מערבבת לבד ) דגני בוקר, פסטה ושקדי מרק. ככה שלא שווה לי להתחיל לנסוע לחפש איפה הכי זול ( דלק, זמן ) וקונה באורגניק מרקט שקרוב למקום מגוריי, או מה שמוצאת בסופר הרגיל.

Noeett

New member
תודה, אשמח להסבר קצר על קמחים

ראיתי שיש כל מיני מוכנים ויש גולמיים ... מעדיפה לערבב ולהכין לבד סביר שזה יותר בריא ויותר זול...

net the jet

New member
בקצרה ( הכל כתוב כאן במאמרים, ובקישורים למעלה

תחת הודעות נבחרות) אני אישית מעדיפה לערבב 3 קמחים במקום קמח רגיל.
למשל, לכוס קמח רגיל, אחליף: שליש קמח סורגום, שליש קמח אורז מלא ושליש קמח תפ״א.
אבל, וזה אבל גדול, בתור משהיא שגם לפני האיה ללא גלוטן התעסקה הרבה באפיה, אני ממליצה להתחיל עם התערובות המוכנות. אפיה ללא גלוטן קצת מאתגרת. הטעמים נרכשים, ולוקח זמן להתרגל.
הכל יחסית לא זול, אז חבל לזרוק
עיצה קטנה- כל מה שמנסים, להכין חצי כמות או פחות ( איך המתחלק הכי נוח ) . למקרה שלא מוצא חן, חבל לזרוק חומרי גלם....
&nbsp
מזמינה אותך להכנס לבלוג שלי http://mekashkeshet.blogspot.co.il/ , יש לי הרבה מצכונים ללא גלוטן והסברים על אפיה ללא גלוטן.

Noeett

New member
תודה על ההסבר ועל הטיפ

ראיתי שישי קמח מתי שאמור להחליף אחד לאחד קמח רגיל, נראה לי שאתחיל ממנו במתכונים שגם ככה אין בהן הרבה קמח או שיש טעמים חזקים אחרים ונראה... חייבת להתאפס מהר על מאפה שאפשר לאכול כארוחת בוקר במקום לחם ומתכון נורמלי לעוגות... הצליאקי החדש בן שנתיים וחצי ??

net the jet

New member
אישית אני מאד אוהבת את קמח " כרגיל ". אין לו שום טעם לוואי

יש שני סוגים, אחד לעוגות עוגיות ואחד ללחם.
&nbsp
לגבי ארוחת בוקר- יש מבחר גדול מאד של דגני בוקר ללא גלוטן ( רובם קצת ממותקים אז ילדים אוהבים )
כמו כן יש היום הרבה לחמים\לחמניות\פיתות.
&nbsp
כמו עם העיצה לנסות להתחיל אפיה בכמויות קטנות, כך גם ממליצה על קניית מוצרים- לקנות את האריזה הכי קטנה, לנסות כל פעם משהו אחר.
&nbsp
אם הוא לא מפונק מדי באוכל, אני מאמינה שיתרגל מהר. אצל ילדים קטנים שלא סרבני אכילה באופן כללי בלי קשר לצליאק, ההתאקלמות תהיה מהירה לדעתי.
&nbsp
&nbsp

Noeett

New member
כתבתי מהנייד קודם ראיתי שהתחרבש לגמרי..סליחה

מעדיפה להימנע מדגני בוקר כי יש בזה בדר"כ הרבה סוכר וגם כמויות החלב יחד עם זה לא הכי נחוצות לדעתי...מעדיפה משהו משביע יותר ופחות מלכלך ודורש התעסקות.

אקפוץ לסופר עוד מעט ונראה מה אמצא שם.

תודה

net the jet

New member
שתכנסי לענינים אפשר להכין פנקייק, ולהקפיא ולהוציא כל בןקר

כמה שצריך.
פנקייק נטולי גלוטן זה אחד הדברים היותר קלים שממש ממש טעימים.
&nbsp
לא יודעת מה היה רגיל לאכול לפני הצליאק, אבל כמעט לכל יש תחליפים נ"ג..

Noeett

New member
יופי של בלוג! המתכונים נראים לי אחלה, בהחלט אנסה

hillator

New member
ההורים שלי מראש העין

יש חנות טבע מומלצת במרכז טל יש לו מבחר די גדול
בשופרסל במרכז טל יש גם הרבה דברים

מיהשלי

New member
בוקר טוב

יש בסגולה פ"ת את סניף אושר-עד הלחמים שם ממש זולים ויש עוד מוצרים ללא גלוטן. ברמי לוי - ליד יכין סנטר גם שם יש מוצרים ללא גלוטן
בחצי חינם בשרונים - המון מוצרים .

המשך יום טוב .

למעלה