רופא מומחה

daffyness

New member
רופא מומחה

הי כולם
האם מישהו יכול להמליץ לי על רופא מומחה לצליאק המקבל בכללית באזור המרכז?
אני יודעת שכל רופא גסטרו אמור להתעסק בצליאק אבל מעדיפה אחד שמתעסק בזה ביומיום.
תודה רבה!

ובלי קשר- נטע ג'טה טוב לראות אותך שוב! בדיוק השבוע הכנתי עוגת חתונה ונזכרתי בך :)

net the jet

New member
הי, לא הבנתי כל כך לאיזה רופא התכוונת.

רופאי גסטרו מתעסקים עם כל מחלות המעי והכבד, אני מניחה שכל אחד מהם פוגש גם חולי צליאק וגם חולים במחלות מעי אחרות...
אני אצל דר ברוידא, ( רמת גן, אני כמעט בטוחה שקבלת גם בכללית )היא נהדרת , מבינה, בענינים וסימפטית. הבעיה היחידה זה שתורים אליה ממש ארוכים ( 3 חודשים מינימום ) , אבל ממה שאני רואה, יש יחסית מעט רופאי גסטרו בקופות חולים, וכמעט אצל כל אחד זה ככה התורים.

daffyness

New member
תודה!

אני יודעת שכל רופאי גסטרו מתעסקים בהכל אבל בד"כ לכל אחד יש תת התמחות והעדפה לסוג שונה של מחלה- זיהומיות, מחלות דלקתיות וכו.. אז חיפשתי מישהו שעיקר עיסוקו זה צליאק. (אל תשאלי למה, זו לא אני הבעייתית....)

בכל אופן תודה רבה!

lishorsh

New member
ביקרתי אצל שני רופאי גסטרו בבלינסון לאחר שאובחנתי

לא התרשמתי במיוחד. שניהם פשוט הקריאו את הפרוטוקול: אל תאכל גלוטן, בדיקת דם פעם בחצי שנה וזהו.

דווקא רופא הגסטרו של הבת שלי בשניידר, איתו גם דיברתי על המצב שלי נשמע הרבה יותר מומחה בתחום הצליאק ציתת לי מסקנות ממחקרים חדשים שבוצעו בסקנדינביה.

אולי זה מקרה, אבל יש לי הרגשה שרופאי גסטרו ילדים מבינים בתחום הצליאק יותר מרופאי גסטרו כללים, גם עבור חולים בוגרים.

למעלה