אוכלים
, שותים
, ממליצים

shulybuly

New member
חדש חדש - בי קפה ומאול אירועים קפהקפה יהוד

עדכון משמח. קניתי שם קפה לדרך במקרה, ובדיוק תפסתי את השף והבעלים של המקום. הצעתי לו ליווי והדרכה בחינם לו ולמלצרים כדי להגדיל מודעות. הוא הסכים. ישבנו כשעה, עברנועל כל התפריט , ציפס יטוגן בנפרד , ידבר עם בראל ללחמים, אין בעיה עם דגים וסלטים.את הספטות הוא לא אוהב אז הוא ויתר יקצה לטוסטים את הטוסטר של פסח שנכנסו אליו רק לחמניות מקבח תפוחי אדמה , בקיצור-נכונות מלאה, אתם מוזמנים... ותודה לליאור על האמפתיה וההבנה ונכונות....

שין שין5

New member
../images/Emo91.gif מלון לאונרדו קלאב באילת

חזרנו מחופשת "הכל כלול " במלון לאונרדו קלאב באילת . שיניתי את הזמנה ממלון אחר בזכות המלצה כאן בפורום (והמלון זכה בזכות הפורום ל -3 חדרים עם 6 מבוגרים ו - 8 ילדים ...) זכינו לשירות מצויין
בהיבט הצליאקי , מהיר , איכפתי ועם
מהשפים :
חמודי ו
לאוניד ומכל צוות המטבח מנות טעימות ומעוצבות (שגרמו לאנשים מסביב לגשת אלינו ולשאול "איך מקבלים מנה כזו ? " ) ולילדי החברים שישבו איתנו לרצות להיות גם צליאקים בזכות הפינוקים והתוספות המתוקות
.

djdanchen

New member
מרינדו בעין גב!!! מעולה!!! וידידותית לגלוטן

לבת שלי יש צליאק. בחודשיים האחרונים יצא לנו להיות פעמיים בצפון ובשתיהן פקדנו את מרינדו בעין גב. מסעדת בשרים מעולה. לפני שאני מדבר על הגלוטן והטיפול בו אודה אתחיל בכך שהבשר פשוט מצוין ומתקרב ברמתו לסטייקים של ניו יורק פינת ברוקלין. האוירה נעימה. יש מגוון יינות שאפשר לקחת מהמדף בחנות (המסעדה בעצם בתוך חנות מעדניה שכזו) - אני ממליץ על יין בוטיק צפוני שנקרא פלטר. מעולה! בקיצור - אחלה סטייק. לגבי הגלוטן - מאד מאד ידידותיים לגלוטן. כלומר למי שלא אוכל ממנו... צ'יפס מטוגן בנפרד. מנות ללא גלוטן רבות בתפריט. לקינוח אפשר לקחת משהו מהחנות כמו למשל ארטיק או קרטיב נטול גלוטן. יתרון מדהים במסעדות כשהולכים עם ילדים. מה עוד? זהו. לכו למרינדו!!!

איילי02

New member
סטקיית 72 ברחובות

רציתי לספר לכם שאתמול אכלנו שם ואלון (בעל המסעדה) פינק את אייל בשיפודי פרגיות וחומוס עם צ'יפס נקי נקי אומנם היתה חסרה הפיתה לניגוב אבל , האוכל נקי ואייל נהנה...

בקפה של משתלת איתמר בכניסה למושב אורה

יש מנות של פסטה נטולת גלוטן. המחיר אמנם גבוה - 54 ש"ח - המקום עצמו מקסים וכייפי. טרם טעמתי.

net the jet

New member
מסעדת "בורגרים" בתל אביב- רחוב הרצל 7 ( בפינה

ליד רוטשילד ) אמנם אני לא הצרכנית, אבל זה שאכל אמר שנפלא, והעיקר- יש אפשרות תמורת תוספת של שקל לקבל בלחמניה נטולת גלוטן !

סוניהלה

New member
שמחה שנהנית בדאקס

גם עבורי זו פינה שבה אפשר להתרווח ולהנות מהאוכל בלי המתח שמלווה מסעדות..

למעלה