לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1196411,964 עוקבים אודות עסקים

פורום צליאק

שלום וברוכים הבאים לפורום צליאק בתפוז!הפורום פתוח לכל מי שאבחנו אצלו צליאק, למי שרוצה ללמוד על המחלה, למי שרוצה ללמוד על ההתמודדות, ובעצם לכל אחד שיכול למצוא פה עניין. כולם מוזמנים להעשיר את הפורום בידע שלהם - על מתכונים, על מוצרים, על דרכי אבחון, על דרכי התמודדות בגילאים שונים, על התמודדות עם המשפחה והסביבה - לכל הנושאים האלה הפורום ישמש כבית חם ונטול גלוטן.השתתפות נעימה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום צליאק

שלום וברוכים הבאים לפורום צליאק בתפוז!הפורום פתוח לכל מי שאבחנו אצלו צליאק, למי שרוצה ללמוד על המחלה, למי שרוצה ללמוד על ההתמודדות, ובעצם לכל אחד שיכול למצוא פה עניין. כולם מוזמנים להעשיר את הפורום בידע שלהם - על מתכונים, על מוצרים, על דרכי אבחון, על דרכי התמודדות בגילאים שונים, על התמודדות עם המשפחה והסביבה - לכל הנושאים האלה הפורום ישמש כבית חם ונטול גלוטן.השתתפות נעימה!
x
הודעה מהנהלת הפורום
הודעות מנהלתיות לגולשים חדשים וותיקים - ממש ממש כאן!
המשך >>

לצפיה ב-'אוכלים , שותים , ממליצים '
אוכלים , שותים , ממליצים
<< ההודעה הנוכחית
21/08/2010 | 12:32
52
112
לצפיה ב-'דאקס: המלצה לא חדשה, אבל מתחזקת מידע קיים'
דאקס: המלצה לא חדשה, אבל מתחזקת מידע קיים
21/08/2010 | 12:21
3
22
אכלנו היום ארוחת בוקר בדאקס בדיזינגוף פינת גורדון. היה מצוין. ברגע שהמלצרית אומרת- מה שתרצי- נתאים עבורך- אני נרגעת...
ממליצה בהמשך להמלצות קודמות שהיו בפורום, אבל תמיד יש משתתפים חדשים, ויש דוקא מסעדות שמשתנות לא לטובה, אז חשוב לספר על דברים טובים שממשיכים וממשיכים....שבת שלום
צליאק >>
לצפיה ב-'שמחה שנהנית בדאקס'
שמחה שנהנית בדאקס
21/08/2010 | 19:47
2
6
גם עבורי זו פינה שבה אפשר להתרווח ולהנות מהאוכל בלי המתח שמלווה מסעדות..
צליאק >>
לצפיה ב-'זוכרת שקבענו ללכת לשם יחד?'
זוכרת שקבענו ללכת לשם יחד?
21/08/2010 | 23:41
1
7
לצפיה ב-'בטח!!!'
בטח!!!
22/08/2010 | 09:29
2
לצפיה ב-'המלצה - ביסטרו נועה ביפו'
המלצה - ביסטרו נועה ביפו
21/08/2010 | 12:05
10
היינו אתמול בביסטרו נועה, אחת מהמסעדות של השף ניר צוק. קנינו שובר בגרופר לארוחת פינוק זוגית ב-120 שקל (מחיר מקורי 240). זאת ארוחה קבועה מראש בתפריט, והבטיחו לי בטלפון שאין בעיה לצליאקים לנהגיע וכבר נעשה התאמות במקום אם צריך.

הגענו, ובהחלט קיבלנו פינוק...

השירות - המלצרית שלנו הייתה בבירור מלצרית מתחילה, ועשתה כמה טעויות (חלק בקשר לצליאק וחלק טעויות מילצור אחרות), אבל בזכות עירנות משותפת שלי ושל החבר הצלחנו להגיע למי שמבין. לדעתי זה היה מקרי שנפלנו עליה, ניכר שמבינים שם מה זה גלוטן, מה מותר ומה אסור, והמלצרית פשוט הייתה מתחילה וחסרת ידע וביטחון (ולמרות זאת הייתה מקסימה והשתדלה המון, אני בטוחה שהיא תתקדם ותצליח).
את מנהלת המסעדה הכרנו במקרה ממסעדה אחרת שהיא עבדה בה והיינו אוכלים בה בקביעות - וגם היא הייתה מקסימה, ניגשה אלינו כמה פעמים, עזרה לנו לבחור יין והוסיפה לחוויה.

אז מה זאת ארוחת פינוק?

למנות הראשונות, מקבלים 4 מנות לשולחן:
סביצ'ה דניס - היה מדהים מדהים מדהים
סלט חורף - סלט מאוד מרענן של חסה, עגבניה, פלפל, גבינת פרמזן וצלפים. מצוין.
סלט קלמרי - סלט של חסה וראשי קלמרי מוקפצים בשמן זית. מנה מאוד בינונית ולא טעימה, עד שהחבר המבריק שלי ביקש מהמטבח חצי לימון וסחט אותו בנדיבות מלמעלה - ואז זו הפכה להיות מנה טעימה בטירוף. לא ברור לי איך לא חשבו על זה במטבח... כזאת תוספת פשוטה שידרגה את המנה ממשהו שלא ממש התכוונו לאכול, למנה שהשאירה צלחת ריקה.
צ'יגה - זו המנה שמוצעת בתפריט המקורי של הארוחה, וזו מנה של סלט בורגול. ובעזרתה קלטנו שהמלצרית לא ממש מבינה מה מותר ומה אסור... החליפו לנו אותה בשמחה בקרפצ'יו בקר, אבל יש להודות שזה לא הקרפצ'יו הטוב ביותר שאכלנו, ואפילו רחוק מכך... המנה הוטבעה בשמן, הומלחה בחוסר רגישות, ובקיצור הייתה מאכזבת, אבל בכל זאת היינו מרוצים מאוד מהרצון לעזור ולהחליף מנה מהתפריט הקבוע.

עיקריות - כל אחד בוחר מנה מתוך 4 בתפריט, ורק אחת מהן אסורה לנו (מעין פסטה בולונז).
לקחנו:
בורי עם אורז ועדשים שחורים בקארי - וואו. פשוט, מרענן, מפתיע וטעים.
אוסובוקו בתבלינים על מצע פירה - נתח אוסובוקו לבן מבושל ביין ותבלינים עם פירה. הבשר היה קצת יבש והתבלינים לא הורגשו מספיק, אבל על הפירה היה מרוטב היין והתבלינים, מה שיצר פירה עם טעם מאוד עשיר ומעניין, וכשלוקחים ביס של הבשר ופירה ביחד השילוב מצוין.

התלונה היחידה שהייתה לנו על המנות הייתה הפתעות בלתי צפויות בצורת... גרגרי הל שלמים. גם במנת הדג וגם באוסובוקו הסתתרו 2-3 גרגרי הל בשלמותם, ולמרות שהם תרמו לטעם הכללי, ברגע שאחד כזה נכנס לך לפה ומקבל לעיסה - זה אחד הטעמים היותר נוראיים שיצא לי לפגוש. קשה לראות אותם, אז זה הפתיע לרעה כל פעם מחדש וקצת ביאס. לדעתי היו צריכים לשים את הגרגרים ברשת, לתת להם להתבשל ולהוסיף טעם, ואז להוציא אותם מהתבשילים...

קינוחים:
יש 3 קינוחים בתפריט, שלושתם מותרים לנו - דואט קרם ברולה, פנה קוטה, ומוס יוגורט (שמגיע עם שערות קדאיף, מבקשים בלי).
לקחנו:
פנה קוטה - מעין פודינג שמנת. היה חביב.
מוס יוגורט - מוס לבן חמצמץ. היה חביב.

המנות האחרונות היו טובות, אבל לא השאירו איזו תחושה יוצאת דופן, והרגשנו שאלה מנות פשוטות שיכולנו להכין בבית. הן היו מאוד מרעננות וקלילות והתאימו לסיום של ארוחה כזאת עשירה, אבל ציינו לעצמנו שאם היינו מזמינים אותן שלא במסגרת ארוחה, במחיר מלא - כנראה היינו מתאכזבים (מצד שני, למסקנה הזאת אנחנו מגיעים עם רוב הקינוחים ברוב המסעדות, נדיר למצוא קינוח שבאמת שווה את המחיר ומשאיר איזה רושם).

המקום עצמו מעוצב בצורה... מעניינת. שיק יפואי-שוק פשפשי שכזה. חבר שלי לא אהב, הוא אוהב מקומות עם מראה מוקפד. אני התלבטתי.
אחד מהדברים המעצבנים בעיצוב זה הריהוט - כחלק מהשיק היפואי-שוק פשפשי, יש כסאות ברזל ישנים שקיבלו עיצוב מחודש ומגניב. אז נכון, הם יפים ומגניבים, אבל לא נוחים...
הדבר האחרון שהיה מעיק הייתה המוזיקה, שממש לא התאימה לשום דבר, ולא תתאים גם לשום דבר אחר (דיסק שלם של רד הוט צ'ילי פפרס. למה? ואני עוד אחת שאוהבת אותם, ובשלב מסוים רציתי לשבור את הרמקולים כדי להפסיק את העינוי).

בשורה התחתונה, אנחנו מאוד מאוד ממליצים. השירות מצוין, האוכל ברובו מצוין, הארוחה הספציפית הזאת מאוד עשירה וגם שאר התפריט נראה מעניין - יצאנו מפוצצים ועם שאריות לקחת הביתה. אני חושבת שגם במחיר המלא שלה (120 לסועד) היינו יוצאים מאוד מרוצים.
ורק כדאי לקוות להגיע כשיש מוזיקה קצת יותר נעימה לאוזן
צליאק >>
לצפיה ב-'גלידת אייסרבג כמו בסקנדינביה'
גלידת אייסרבג כמו בסקנדינביה
20/08/2010 | 13:29
8
אלנבי פינת רוטשילד, פשוט נהניתי ואין לי תופעות לואי.
לעומת הסורבה שאכלתי בחיפה וחשבתי שאני הולכת להתאשפז
מומלצת מאוד. הכל נקי ובמימדים קטנים, חויה לעיניים וללוע.
יש גם גלידות עם תחליפי סוכר.|
צליאק >>
לצפיה ב-'השבוע היינו בקריון ולירוני ראתה 2 ילדות '
השבוע היינו בקריון ולירוני ראתה 2 ילדות
21/08/2010 | 12:58
2
14
אוכלות גלידה.
בעלי ניגש להיידיס גלידת יוגורט ושאל האם יש מודעות לגלוטן.
ואכן כן האחמשי"ת ציינה שהרבה שואלים ואין בעיה וציינה מה מותר/אסור
ואפילו הוציאה את המיכלים שמהם מכינים את הגליה יוגורט.
היא הציעה לשטוף את הכף של הגלידה במים וסבון ולקחה גלידה ממקום שעדיין לא נגעו.

הגלידה היתה מצויינת היחס והסבלנות היו מעולים.
מ ו מ ל ץ ץ ! ! !

צליאק >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'בידיוק במצב כזה חוויתי התפרצות צליאק'
בידיוק במצב כזה חוויתי התפרצות צליאק
23/08/2010 | 06:04
1
48
מקום אחר, אותם תנאים: שטיפת הכף, לקחת ממקום שעוד לקחו, ואיזה התקף שבא אחר כך...
פירורי קונוסים (מכילי גלוטן כמובן) מתעופפים בכל מקום, גם "איפה שלא נגעו".
המלצתי היא להחמיר להבא...
צליאק >>
לצפיה ב-'המכירה של הגלידה בכוסות .'
המכירה של הגלידה בכוסות .
23/08/2010 | 07:41
7
לצפיה ב-'חזרנו מחופשה של שבוע באילת ולהלן ההמלצות:'
חזרנו מחופשה של שבוע באילת ולהלן ההמלצות:
21/08/2010 | 13:20
123
שהינו במלון אגמים (ישרוטל), כבר בצ'ק אין יצא אלינו לקבלה שף המלון ותאם איתנו את ארוחות הבוקר: פנקייקים, חביתה, קורנפלקס, לחם - אשר הוכנו במיוחד במטבח בכל בוקר והוגשו לשולחננו.
גם בערב הראשון, בו החלטנו לסעוד במלון, קיבלה ילדת הצליאק מנה של שניצלים ופסטה נ"ג וקינוח "פבלובה" שהוכן במיוחד עבורה במטבח!
בנוסף, סעדנו גם באגאדיר, שם הכינו במיוחד קציצת המבורגר וצ'יפס נקיים (בלי לחמניה). יצויין כי הם מזהירים בדבר זיהום משני ואינם מתחייבים לכלום - מאחר והיינו עם חברים שרצו לסעוד שם, ניג'סתי לאחראי המשמרת שיוודא כי הקציצה והצ'יפס לא נוגעים במשטח מזוהם וכו'.
הזמנו פעמיים אוכל מג'ירף, שם קיבלה מנת פאד תאי נ"ג טעימה ביותר, שנאכלה עד תום!
ולבסוף, אכלנו במסעדת ג'ינג'ר - שם הוכנה עבורה מנה מחוץ לתפריט של פרגית עוף ואורז נקיים וטעימים ביותר - לאחר תיאום טלפוני. גם כאן יצויין, כי המסעדה אינה מגישה אוכל נ"ג, אך רמת המודעות גבוהה ביותר (זיהום משני, תבלינים וכו') וכך הצלחנו להרכיב עבורה מנה מתאימה.
אז אמנם בשום מקום לא הרגשנו טוב כמו בהדסון, אבל בשביל חופשה באילת הכתרנו את "המבצע" בהצלחה.
צליאק >>
לצפיה ב-'כפר תבור: אזהרה והמלצה'
כפר תבור: אזהרה והמלצה
21/08/2010 | 17:39
21
מסעדת "בורדו" במתחם היקב, ליד מוזיאון המרציפן: מגעילה, עם יחס משפיל ומעליב.
הבעלים שהם גם המלצרים, קיבלו את פנינו בחוסר חשק, נתנו שירות מזלזל ומעליב
הגישו מנות עם גלוטן וערבוב בשר חלב אפילו שביקשנו דברים אחרים.
ושיא החוצפה - חייבו על המנות!!!

תתרחקו בכל מחיר!

לעומת זאת בכניסה לכפר תבור יש מסעדת אנגוס אליה הגענו אחרי שנמלטנו מבורדו ושם היחס היה נעים, מתחשב, מבין עניין והכי חשוב טעים מאד!
צליאק >>
לצפיה ב-'אבל בכל זאת, משהו שמפריע'
אבל בכל זאת, משהו שמפריע
21/08/2010 | 19:41
8
19
למה על לחם נ"ג שמתלווה למנה  ושבא במקום הלחם רגיל שכלולבה, צריך לשלם תוספת במחיר? וזה עוד במקום שבעלת הבית בו בעצמה צליאקית?
צליאק >>
לצפיה ב-'אני מניח שזה בגלל עלויות שונות !!?? '
אני מניח שזה בגלל עלויות שונות !!??
21/08/2010 | 20:02
7
9
זה לא סוד שלחם נ"ג עולה לצערנו יותר.....
והתמחור בהתאם....
צליאק >>
לצפיה ב-'אבל בחישוב הכללי'
אבל בחישוב הכללי
21/08/2010 | 23:45
6
11
בחישוב הכללי של המסעדה העלויות פחות דומיננטיות לדעתי, ויש את החלק של איך הדברים נראים- ולכן מהבחינה השווקית (שלא לאמר המצפונית)-תוספת של עוד כמה ש"ח לשתי לחמניות קטנות....הרי גם הלחם שהיה כלול במנה (שאותו לא היגישו, כמובן)- עולה.
לא רוצה להיות קטנונית, ואני שמחה על כל מקום בו אפשר להרגיש שאוכלים כמו בני אדם, אבל אחרי שזה ייכנס למודעות, אפשר יהיה להתחיל לדבר על המחירים. אפרופו חו"ל- לא ראיתי תוספות מחיר על מנות נ"ג.
צליאק >>
לצפיה ב-'ואנחנו דווקא כן ראינו בחו"ל '
ואנחנו דווקא כן ראינו בחו"ל
22/08/2010 | 00:16
12
בדי הרבה מקומות, תוספת על מנות נטולות גלוטן.

למשל, בשבוע שעבר אכלנו במסעדה בPlymouth, MA, שמגישה סנדוויצ'ים והמבורגרים. את הכל אפשר לקבל עם לחם נ"ג, אבל בתוספת תשלום.
צליאק >>
לצפיה ב-'מסכימה איתך שזה מעצבן, לדעתי גם קטנוני, כי'
מסכימה איתך שזה מעצבן, לדעתי גם קטנוני, כי
22/08/2010 | 07:27
4
13
בעלויות של מסעדה זה בהחלט יכול להבלע, אפשר לחשוב שבמסעדה רגילה כמות מבקשי הלחם ללא גלוטן הוא כזה אדיר.

דרך אגב באיסלנד עלות השרות נכללת בתוך מחיר האוכל של המסעדה. מראש כשאתה נכנס אתה יודע שזה חלק מהענין. אין לי מושג כמה אחוזים הוא, אבל לדעתי סידור הרבה יותר מוצלח.

לא רוצה לעשות לעצמי פרסומת, אבל כשאני מכינה עוגה ללקוח שמבקש עוגה ללא גלוטן ( שעולה לי יותר ) אני לא גובה יותר כסף.... זה משום מה נראה לי כמו לבקש מנכה עם כסא גלגלים תוספת כסף לכניסה למקום בו התקינו רמפה .... קצת חוצפה.
צליאק >>
לצפיה ב-'אהבתי את האנלוגיה בסוף '
אהבתי את האנלוגיה בסוף
22/08/2010 | 07:40
6
לצפיה ב-'מסכימה חלקית'
מסכימה חלקית
22/08/2010 | 15:09
2
8
יש כאן את הקטע של העלות לפעמים לא חושבים עליו בצורה אובייקטיבית. בתור רגישה ללקטוז אני רגילה לשלם תוספת לחלב סויה וזה שברור לי שבתחשיב כללי מקומות רבים יכולים לספוג את ההפרש (כשמוכרים קפה שעלות ההכנה שלו היא 7 ש"ח במחיר כפול, מה זה עוד 3 ש"ח לחלב?) אבל מצד שני, במקרה של חלב סויה הם מחזיקים במיוחד ומשתמשים בו פחות מאשר בחלב רגיל ככה שיש פה השקעה שלפעמים מתבזבזת (אני לא אתפלא לגלות שבמקומות מסוימים מחזיקים חלב סויה שמתקלקל בגלל ביקוש נמוך יחסית). לחמניות אמנם מחזיקים בהקפאה, אבל עדיין אני מניחה שמחזיקים כמות מסוימת מראש וכולנו יודעים שהלחמניות שלנו עולות יותר מאשר כפול מלחמניות רגילות ויש מקומות שאופים לחם במקום ואת הלחמניות שלנו מביאים ממקום אחר... אולי אם היה יותר ביקוש ובעלי המסעדות לא היו מרגישים שלוקחים סיכון ומביאים מאפים שלא בטוח שיהיה מי שיקנה אותם...

ולגבי השירות שכלול במחיר - בעבר היה מקובל דבר כזה במסעדות בארץ והפסיקו איתו בעקבות חקיקה חדשה, אישית אני חושבת שזה עדיף ואני זוכרת מה זה עשה לשירות...
צליאק >>
לצפיה ב-'אני ממש לא מסכימה. אני חושבת שמקום שיש לו'
אני ממש לא מסכימה. אני חושבת שמקום שיש לו
22/08/2010 | 16:11
1
12
עליות כל כך רבות ושונות, יכול ל"דלג" על הקטנות האילו, זה רק ענין של רצון טוב. הרי מנה  של אוכל תכלס לא מתומחרת בדיוק כזה רב ע"פ המצרכים שבה. זה די שרירותי, לכי תסבירי לי איך מתמחרים ארוחת בוקר שכוללת 2 ביצים, כמה פרוסות לחם שוות יותר או פחות, כמה גרמים של גבינות בין 50-89 שקל ??? אז נכון, יש מלצרים, יש מים, חשמל, גז, שכירות.... ה4 שקל של החלב סויה או הלחם נטול גלוטן לא מזיז את הקצה של התחשיב בכזה מקום, זו סתם קטנוניות לשמה!
ותאמיני לי שאני אובייקטיבית לגמרי- ונתתי את הדוגמא הכי טובה מה"עסק" שלי. אני בהחלט מרוויחה פחות על עוגה ללא גלוטן, אבל זה נראה לי שיא הקטנטניות לבקש מחיר יותר גבוה ממי שגם ככה משלם כל הזמן על דברים יותר.
צליאק >>
לצפיה ב-'ורק כדי לחזק אותך - בלאק'
ורק כדי לחזק אותך - בלאק
22/08/2010 | 23:01
8
לא גובים תוספת על לחמניה ללא גלוטן.

בן עמי גובים 4 שקלים תוספת על לחם ללא גלוטן.

ואני מתקשה להבין את ההגיון בזה.
צליאק >>
לצפיה ב-'בארומה הורידו את הבראוניז'
בארומה הורידו את הבראוניז
21/08/2010 | 19:51
1
9
נטולי הגלוטן בטענה של חיי מדף קצרים. לעומת זאת יש מארז 3 עוגיות לא משהו.אבל יותר טוב מכלום וצריך גם על זה להודות.
צליאק >>
לצפיה ב-'עניין של טעם, כמובן'
עניין של טעם, כמובן
22/08/2010 | 07:40
4
הבראוניז היו ממש לא לטעמי ואילו העוגיות טעימות לי מאוד(:
ובכל זאת, חבל מאוד שהורידו את הבראוניז.
בעיני, העיקר שיהיו מוצרים נ"ג על הדלפק, בלי קשר לטעם האישי שלי.
נכון ליום שישי, אצלנו עדיין יש בראוניז.
אולי זה גם תלוי בביקוש בכל סניף?
צליאק >>
לצפיה ב-' מסעדת "אמא" בירושלים!'
מסעדת "אמא" בירושלים!
21/08/2010 | 20:47
2
7
חוץ מזה שהמסעדה מעולה בפני עצמה, היחס שלהם לצליאק מרשים ביותר!
הכינו צ'יפס בסיר נפרד והפרגיות שהזמנו תובלו רק בשמן זית מלח ופלפל והיו מעולות!!!
צליאק >>
לצפיה ב-''
21/08/2010 | 21:44
1
לצפיה ב-'הייתי אמורה ללכת אליהם'
הייתי אמורה ללכת אליהם
22/08/2010 | 15:16
7
בסוף לא הסתדר, אבל עוד בשלב הבירור הטלפוני הם מאוד הרשימו אותי, נאמר לי במפורש מה מותר לי והמליצו להביא פיתה איתי ובנוסף אמרו שאני יכולה להתקשר חצי שעה לפני שמגיעה והם יתארגנו על סיר נפרד לצ'יפס.
צליאק >>
לצפיה ב-'לה קרפ ז'קוב'
לה קרפ ז'קוב
21/08/2010 | 21:46
11
היינו בסופשבוע באכזיב, באכסנית מור באכזיב, היה ממש נחמד, אפשרו לנו להכניס לארוחת הבוקר מה שרצינו (קורנפלקס, לחם, עוגיות), אחרי הצהריים היינו במסעדת לה קרפ ז'קוב במושב בן עמי והיה נפלא. כל הקרפים המלוחים שלהם ללא גלוטן! הם עשויים מקמח חיטה שחורה ללא גלוטן (כוסמת) שמיובא מצרפת. את הקרפים המתוקים הכינו לנו במיוחד מהקמח הזה וכך כל התפריט היה מותר! וטעים ביותר. השרות היה אדיב ומהיר וכולם (11 אנשים) קיבלו די מהר את המנות שלהם. מומלץ!
צליאק >>
לצפיה ב-'לונדון. שכחתי לספר שברשת סטארבאקס יש'
לונדון. שכחתי לספר שברשת סטארבאקס יש
21/08/2010 | 22:02
7
14
בראוניז נטול גלוטן טעים ביותר !
צליאק >>
לצפיה ב-''
21/08/2010 | 22:34
לצפיה ב-'ואם כבר סטארבקס '
ואם כבר סטארבקס
22/08/2010 | 00:17
1
63
השבוע הייתי בניו יורק, ומצאתי את עצמי בתוך סניף של barnes and nobles שיש בו סניף גדול של סטארבקס (הסניף היה בפינה של ברודוויי ורח' 66). הם מכרו שם חבילות עוגיות נ"ג של lucy. לא יודעת אם יש שם עוד דברים נטולי גלוטן, ואני גם לא בטוחה אם זה משהו שיש גם בסניפים אחרים, אבל חשבתי לציין.
צליאק >>
לצפיה ב-'מענין אם זאת הלוסי האנגליה'
מענין אם זאת הלוסי האנגליה
22/08/2010 | 10:22
5
או שיש לכם גם כן לוסי. זכורה לי מסעדה מקסימה שבה אכלנו באגמים של לוסי שגם מייצרת קמחים ואוכל נ"ג.
צליאק >>
לצפיה ב-'נטע, דפנה,'
נטע, דפנה,
22/08/2010 | 18:34
3
3
אתן שותות את הקפה בסטארבאקס? (נטע וחנן הכוונה). מה לגבי הקפה ברד שלהם, הפרפצינו?
צליאק >>
לצפיה ב-'על הקפה עצמו של סטארבקס לא ניסינו בכלל לבדוק'
על הקפה עצמו של סטארבקס לא ניסינו בכלל לבדוק
22/08/2010 | 18:58
1
4
כי הקפה שלהם כל כך גרוע (כמו רוב הקפה בארה"ב), שאין טעם.
ניסיתי כמה פעמים לבדוק לגבי המוצרים האחרים שלהם (הfrapuccino ודומיו), ואני חושבת שעד עכשיו לא קיבלתי תשובה חד משמעית.
לפי הרשימה של clan thompson, סטארבקס בארה"ב לא נותנת התחייבות לגבי המשקאות שהם מוכרים בחנות כי מאחר וזה לא אריזות סגורות ומוכנות מראש, הם לא יכולים להתחייב שאין זיהום משני.

אני כן יכולה להגיד לך שהfrapuccino המבוקבק שהם מוכרים בסופר (של סטארבקס) כן נטול גלוטן, וכנ"ל ה-doubleshot (פחיות אספרסו סגורות) ופולי הקפה הסגורים שהם מוכרים בחנות.

אבל אולי באמת אני אנסה לקבל מהם ישירות תשובה לגבי המשקאות בחנות.
צליאק >>
לצפיה ב-'קפה בארה"ב זו באמת צרה צרורה'
קפה בארה"ב זו באמת צרה צרורה
23/08/2010 | 21:28
11
לצפיה ב-'אני לא שותה קפה ודומיו, לא אוהבת, שותה את '
אני לא שותה קפה ודומיו, לא אוהבת, שותה את
22/08/2010 | 19:45
4
משקאות פירות שלהם ( פרפוצינו תות וכ"ו ) עבר בשלום....
צליאק >>
לצפיה ב-'בת יער ונימר בצפון'
בת יער ונימר בצפון
21/08/2010 | 22:37
1
12
בדרך לצפון עצרנו במסעדת נימר שליד צומת גולני. כבר היינו שם כמה פעמים ומכירים אותנו.
הם מאוד נחמדים ומוכנים לכל הבקשות "המשונות" שלנו. מטגנים צ'יפס בשמן נקי,
שיפודים רק עם מלח, ומוצאים לנו סלטים חדשים מהמטבח. תמיד טעים שם והשירות נהדר.

חיפשנו מקום לחגיגה משפחתית וכיוון שבמרינדו אי אפשר כבר להזמין מקומות מראש בשבת,
ובדוריס קצבים לא ממש שיתפו איתנו פעולה בטלפון, נסענו לבת יער.
המלצרית ידעה שיש מנות בלי גלוטן אבל לא כל כך ידעה מה זה.
ביקשנו לדבר עם השף והוא הבטיח לדאוג לנו והכין לצליאקית צ'יפס נקי וסטייק.
הארוחה הייתה נהדרת ולקינוח אכלנו ארטיקים במיזנון שבחוץ.

ואם כבר המלצות, ביקרנו גם בסניף החדש של אייסברג בסוקולוב ברמת השרון.
הבחורה ששירתה אותנו הוציאה לנו את הטעמים שביקשנו מהמקרר שבפנים,
בכף נקייה והייתה מאוד נחמדה.
צליאק >>
לצפיה ב-'נימר ובת יער- שתי מסעדות מעולות ומומלצות'
נימר ובת יער- שתי מסעדות מעולות ומומלצות
22/08/2010 | 10:26
11
דווקא כשאני ההייתי בבת יער ישר ידעו על מה אני מדברת מבחינת הגלוטן והרגשתי שם מאוד בטוח.
צליאק >>
לצפיה ב-'"הקישריה" בגבעתיים '
"הקישריה" בגבעתיים
22/08/2010 | 17:56
4
12
ראיתי במקומון שמגישים בקישריה (בית קפה שמגיש קישים מכל המינים והסוגים) קישים ללא גלוטן
המקום נמצא ברחוב  כצנלסון בגבעתיים
טרם יצא לי לשבת שם, אתם בהחלט מוזמנים לנסות ולדווח
צליאק >>
לצפיה ב-'באיזה מספר זה?'
באיזה מספר זה?
22/08/2010 | 18:18
3
2
בחיים לא שמעתי על המקום הזה...

אגב, פתחו ברמב"ם פינת המגדל קונדטוריה ובית קפה של בן עמי. עוד לא יצא לי להגיע לשם, אבל אני יודעת שבשאר הסניפים שלהם אפשר לקנות עוגות נ"ג וגם בבתי קפה.
שווה לבדוק!
צליאק >>
לצפיה ב-'כצנלסון 147'
כצנלסון 147
22/08/2010 | 18:44
2
צליאק >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'תודה (איך מעולם לא שמעתי על זה?)'
תודה (איך מעולם לא שמעתי על זה?)
23/08/2010 | 18:15
1
ייבדק.
צליאק >>
לצפיה ב-'הם די חדשים'
הם די חדשים
24/08/2010 | 16:34
אכלנו אצלם קיש גלוטני שהיה טעים להפליא.
אני יכולה לציין שהבעלים מאד נוח לבקשות מיוחדות ומוכן לעבוד קשה כדי שהלקוחות יהיו מרוצים (אין לי קשר אליו, זו פשוט התחושה שהוא דואג לתת כשמגיעים אליו)
צליאק >>
לצפיה ב-'מסעדת מגנדה..'
מסעדת מגנדה..
22/08/2010 | 22:00
2
12
חגגנו הערב. לא חשוב מה..היה יופי! מודעות, חביבות וגם אכזבה של המלצר שלא רציתי צ'יפס כי הוא נורא רצה שיכינו לי אותו בכלי נפרד.. מה לעשות שחוץ מצליאק יש לי גם פולקעס
בקיצור-ממליצה.
צליאק >>
לצפיה ב-'היכן נמצאת?'
היכן נמצאת?
23/08/2010 | 18:47
1
2
לצפיה ב-'בכרם התימנים'
בכרם התימנים
24/08/2010 | 09:04
3
http://maganda.index.co.il/ כנסי לקישור
צליאק >>
לצפיה ב-'חדש חדש - בי קפה ומאול אירועים קפהקפה יהוד'
חדש חדש - בי קפה ומאול אירועים קפהקפה יהוד
23/08/2010 | 13:08
1
2
עדכון משמח.
קניתי שם קפה לדרך במקרה, ובדיוק תפסתי את השף והבעלים של המקום.
הצעתי לו ליווי והדרכה בחינם לו ולמלצרים כדי להגדיל מודעות. הוא הסכים.
ישבנו כשעה, עברנועל כל התפריט , ציפס יטוגן בנפרד , ידבר עם בראל ללחמים, אין בעיה עם דגים וסלטים.את הספטות הוא לא אוהב אז הוא ויתר  יקצה לטוסטים את הטוסטר של פסח שנכנסו אליו רק לחמניות מקבח תפוחי אדמה , בקיצור-נכונות מלאה, אתם מוזמנים...
ותודה לליאור על האמפתיה וההבנה ונכונות....
צליאק >>
לצפיה ב-'אתר בלי גלוטן'
אתר בלי גלוטן
23/08/2010 | 16:00
10
אני אשמח להתעדכן ולהוסיף לאתר כשיתחילו להגיש מנות ללא גלוטן.

אלון.
www.bligluten.co.il
צליאק >>
לצפיה ב-' מלון לאונרדו קלאב באילת '
מלון לאונרדו קלאב באילת
23/08/2010 | 22:48
7
חזרנו מחופשת "הכל כלול " במלון לאונרדו קלאב באילת .
שיניתי את  הזמנה ממלון אחר בזכות המלצה כאן בפורום (והמלון זכה בזכות הפורום ל -3 חדרים עם 6 מבוגרים ו - 8 ילדים ...)
זכינו לשירות מצויין בהיבט הצליאקי , מהיר , איכפתי ועם מהשפים : חמודי ו לאוניד ומכל צוות המטבח

מנות טעימות ומעוצבות (שגרמו לאנשים מסביב  לגשת אלינו  ולשאול "איך מקבלים מנה כזו ? " ) ולילדי החברים שישבו איתנו לרצות להיות גם צליאקים בזכות הפינוקים והתוספות המתוקות .

צליאק >>
לצפיה ב-'מרינדו בעין גב!!! מעולה!!! וידידותית לגלוטן'
מרינדו בעין גב!!! מעולה!!! וידידותית לגלוטן
24/08/2010 | 01:24
10
לבת שלי יש צליאק.
בחודשיים האחרונים יצא לנו להיות פעמיים בצפון ובשתיהן פקדנו את מרינדו בעין גב. מסעדת בשרים מעולה.
לפני שאני מדבר על הגלוטן והטיפול בו אודה אתחיל בכך שהבשר פשוט מצוין ומתקרב ברמתו לסטייקים של ניו יורק פינת ברוקלין. האוירה נעימה. יש מגוון יינות שאפשר לקחת מהמדף בחנות (המסעדה בעצם בתוך חנות מעדניה שכזו) - אני ממליץ על יין בוטיק צפוני שנקרא פלטר. מעולה!
בקיצור - אחלה סטייק.
לגבי הגלוטן - מאד מאד ידידותיים לגלוטן. כלומר למי שלא אוכל ממנו...
צ'יפס מטוגן בנפרד.
מנות ללא גלוטן רבות בתפריט.
לקינוח אפשר לקחת משהו מהחנות כמו למשל ארטיק או קרטיב נטול גלוטן. יתרון מדהים במסעדות כשהולכים עם ילדים.
מה עוד?
זהו.
לכו למרינדו!!!

צליאק >>
לצפיה ב-'השרשור הוכנס להודעות נבחרות'
השרשור הוכנס להודעות נבחרות
28/08/2010 | 15:59
5
לצפיה ב-'סטקיית 72 ברחובות'
סטקיית 72 ברחובות
24/08/2010 | 09:07
6
רציתי לספר לכם שאתמול אכלנו שם ואלון (בעל המסעדה) פינק את אייל בשיפודי פרגיות וחומוס עם צ'יפס נקי נקי
אומנם היתה חסרה הפיתה לניגוב אבל , האוכל נקי ואייל נהנה...
צליאק >>
לצפיה ב-'מסעדת "בורגרים" בתל אביב- רחוב הרצל 7 ( בפינה'
מסעדת "בורגרים" בתל אביב- רחוב הרצל 7 ( בפינה
25/08/2010 | 15:46
9
ליד רוטשילד )
אמנם אני לא הצרכנית, אבל זה שאכל אמר שנפלא, והעיקר- יש אפשרות תמורת תוספת של שקל לקבל בלחמניה נטולת גלוטן !
צליאק >>
לצפיה ב-'בקפה של משתלת איתמר בכניסה למושב אורה'
בקפה של משתלת איתמר בכניסה למושב אורה
25/08/2010 | 14:51
8
יש מנות של פסטה נטולת גלוטן. המחיר אמנם גבוה - 54 ש"ח  - המקום עצמו מקסים וכייפי.

טרם טעמתי.
צליאק >>

הודעות אחרונות

07:06 | 30.11.19 אורחים בפורום
15:54 | 29.11.19 אורחים בפורום
12:21 | 21.11.19 אורחים בפורום
21:01 | 20.11.19 mothermotherworg
09:46 | 13.11.19 טובה744
14:47 | 10.11.19 אורחים בפורום
18:27 | 25.10.19 טובה744
13:14 | 20.10.19 אורחים בפורום
12:18 | 17.10.19 אורחים בפורום
10:25 | 27.09.19 אורחים בפורום
01:07 | 18.09.19 אורחים בפורום
20:47 | 24.08.19 אורחים בפורום
07:43 | 02.08.19 אורחים בפורום
09:17 | 01.08.19 אמא של הבנים
21:41 | 24.07.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ