התפקדות המועדון היוקרתי ונטול הגלוטן

Reznik

New member
לא מגיב הרבה אבל מתפקד

בן/בת כמה את/ה? - 30 מהו איזור המגורים? (צפון, דרום, מרכז, עיר, כפר, כמה שמתאים לכם לשתף או לא לשתף) - דרום לפני כמה זמן גילו לך את הצליאק? 7-8 שנים לפני כמה זמן התחלת לשמור על אורח חיים נטול גלוטן- דיאטה נטולת גלוטן? - 7-8 שנים מה היתרון הכי גדול של הצליאק? - שאפשר להפחיד אנשים ששואלים "מה כבר יקרה אם תאכל קצת קמח? - כלום לא הרבה, סרטן, פירקוסים, קצף מהפה, אבל בקטנה." מה החסרון הכי גדול של הצליאק? - אין לאפה.... מה השינוי המשמעותי ביותר שחל מאז התחלת לאכול נ"ג? כולם אוכלים את האוכל שליץץץץ כשיום אחד ימציאו תרופה/חיסון לצליאק, מה אעשה? אהיה הראשון לקחת או שעדיף להמשיך באורח חיים נטול גלוטן? - קונה 30 ארגזים והולך לסבב ג'אנק פוד. פורום צליאק ב-
הוא עבורי...... מקום לפרוק. להתייעץ, ולראות שיותר טוב ביחד מלבד.

../images/Emo24.gif

הבנתי שיש משהו שקרוב ללאפה בבלוג של תמי, לא ניסיתי (אישית לא חובבת לאפות) אבל בימינו להכל יש תחליף!

מיקלול

New member
גם אנחנו

בן/בת כמה את/ה? 37 ו גיל 6. ( הבעל והבן) מהו איזור המגורים? (צפון, דרום, מרכז, עיר, כפר, כמה שמתאים לכם לשתף או לא לשתף)מודיעין לפני כמה זמן גילו לך את הצליאק?כמעט שנה לפני כמה זמן התחלת לשמור על אורח חיים נטול גלוטן- דיאטה נטולת גלוטן?כמעט שנה מה היתרון הכי גדול של הצליאק?סוף סוף עלינו במשקל ונגמרו כאבי הבטן מה החסרון הכי גדול של הצליאק?המבחר המצומצם של המסעדות שאפשר לאכול בהם ובעיקר חוסר המודעות מה השינוי המשמעותי ביותר שחל מאז התחלת לאכול נ"ג? הבית סובב סביב אוכל, לפני כן זה בכלל לא היה נושא ..אפילו החלפנו מטבח לכבוד הצליאק.
כשיום אחד ימציאו תרופה/חיסון לצליאק, מה אעשה? אהיה הראשון לקחת או שעדיף להמשיך באורח חיים נטול גלוטן? עונה כאמא וכאשה, לא הייתי סומכת על זה כבר בהתחלה, נותנת לתרופה לחיות כמה שנים ואז .. פורום צליאק ב- הוא עבורי...... מציל חיים

בהקשר של מבחר המסעדות המצומצם -

כמו שכתבתי, אני והחבר מאוד אוהבים לצאת לאכול, ומדי פעם אני אכן "נענשת" ומבלה כמה ימים בשירותים... ומכיוון שכך, מקום שעובר בהצלחה הופך כמעט אוטומטית למקום קבוע, והאמת היא שיש בזה גם יתרונות - במסעדות הקבועות ביותר שלנו כבר מכירים אותנו כולם, כל הצוות כמעט אומר שלום כשאנחנו מגיעים, נותנים לנו צ'ופרים חינם, שומרים לנו מקומות באירועים מיוחדים... ממש אורחים VIP
קשה לי להאמין שזה היה קורה אם לא הצליאק...

מיקלול

New member
צודקת. האמת שרק בהדסון אני מרגישה בזה

אולי לא עושים לנו את הכבוד שעושים לך
, אבל מהחלט הרגשה טובה. האם יש לך המלצות על מסעדות עם אוכל לילדים חוץ מהמבורגר?

a m o u r

New member
שחר

ואני עונה בשמו: בן/בת כמה את/ה? 4 מהו איזור המגורים? (צפון, דרום, מרכז, עיר, כפר, כמה שמתאים לכם לשתף או לא לשתף) מרכז. איפשהו בין אישה מרציפן לתמיש לפני כמה זמן גילו לך את הצליאק? קרוב לשנה לפני כמה זמן התחלת לשמור על אורח חיים נטול גלוטן- דיאטה נטולת גלוטן? קרוב לשנה מה היתרון הכי גדול של הצליאק? שחר גדל. לא רק במשקל ובגובה, אלא בדיבור, באישיות שפתאום פורצת החוצה, ובכל היבט אחר מה החסרון הכי גדול של הצליאק? חוסר הספונטניות, והעובדה שאני כאמא לא יכולה אף פעם לרדת מהמשמר. מה השינוי המשמעותי ביותר שחל מאז התחלת לאכול נ"ג? הכל. קיבלנו ילד חדש כשיום אחד ימציאו תרופה/חיסון לצליאק, מה אעשה? אהיה הראשון לקחת או שעדיף להמשיך באורח חיים נטול גלוטן? לא הראשון, אבל ברגע שיוכיחו שהתרופה יעילה בלי תופעות לואי - בטוח פורום צליאק ב- הוא עבורי...... הפורום הוא עבורי כ"כ הרבה. מקור למידע ולתמיכה, ומקום שבו גיליתי כ"כ הרבה אנשים טובים

yaya87

New member
מתפקדת

אמנם לא אני הצליאקית אלא החבר אבל זה גם הולך... בן/בת כמה את/ה? 23 מהו איזור המגורים? (צפון, דרום, מרכז, עיר, כפר, כמה שמתאים לכם לשתף או לא לשתף) באר שבע לפני כמה זמן גילו לך את הצליאק? עדיין לא גילו...למרות שאני בטוחה שיגלו מתישהו... לפני כמה זמן התחלת לשמור על אורח חיים נטול גלוטן- דיאטה נטולת גלוטן? שנתיים בערך אבל אני עוד אוכלת מדי פעם גלוטן.בבית משתדלת שלא יהיה בכלל גלוטן. מה היתרון הכי גדול של הצליאק? אוכלים יותר מסודר ופחות יוצאים למסעדות והזמנות וכל מיני ג'אנק שאני בטוחה שהיינו אוכלים אם לא הצליאק מה החסרון הכי גדול של הצליאק? שאי אפשר ללכת לכל מסעדה ולאכול מה שרוצים ושכל ערב אני חייבת להכין/לוודא שיש לו אוכל מוכן לעבודה למחרת מה השינוי המשמעותי ביותר שחל מאז התחלת לאכול נ"ג? מרגישה פחות רע אחרי שאני אוכלת 2 לחמניות ברצף (למרות שזה ממש לא אומר שלא עליתי במשקל) כשיום אחד ימציאו תרופה/חיסון לצליאק, מה אעשה? אהיה הראשון לקחת או שעדיף להמשיך באורח חיים נטול גלוטן? אני חושבת שהיינו מחכים קצת לראות שזה עובד על אנשים אחרים וכשמגלים שהכל בסדר יוצאים לסבב ג'אנק ענק ובקבוקי בירה ליד... פורום צליאק ב- הוא עבורי......ה-מקום

לוסי161

New member
עונה בשמו של עומר

בן 7.5 גרים בכפר סבא גילו לפני שנה וחצי ומאז ללא גלוטן היתרון= שיש דברים לא בריאים שאסור לאכול (ציטוט של עומר...) החיסרון= שיש ממתקים שמגרים וזה קשה לילד לראות. השינוי המשמעותי מאז שגילו לי את הצליאק= שיש חמוציות ללא גלוטן... (ואמא שלו אומרת שהתחיל לגדול קצת). כשימציאו תרופה/חיסון - עומר אומר שירצה לקחת כדי שיוכל לאכול כל מיני דברים שחסרים לו כמו כריות... ואמא שלו אומרת- נראה ונבדוק. פורום צליאק בשבילי - אמא של עומר- הוא בית ומשפחה ובית ספר ללימוד הצליאק על משמעויותיו השונות. כשאני מבשלת או אופה משהו טעים אז הילדים אומרים לי שאפרסם את זה כאן. פגשתי אנשים מדהימים סביב הצליאק ובמיוחד כאן בפורום. הנתינה הרגשית וגם הקונקרטית (תבואי לקחת, כבר הכנתי...) מדהימה אותי כל פעם מחדש. תודה לסוניה ומתי וכל האחרים פה בפורום שנתנו ותמכו כשהייתי זקוקה לזה כמו אויר לנשימה.

skooby

New member
מתפקדת

בן/בת כמה את/ה? בת 33 מהו איזור המגורים? (צפון, דרום, מרכז, עיר, כפר, כמה שמתאים לכם לשתף או לא לשתף) מושב בצפון לפני כמה זמן גילו לך את הצליאק?כ3 שנים לפני כמה זמן התחלת לשמור על אורח חיים נטול גלוטן- דיאטה נטולת גלוטן?כ3 שנים מה היתרון הכי גדול של הצליאק?אתה מודע יותר למה שאתה אוכל מה החסרון הכי גדול של הצליאק? קשה להיות ספונטני ביציאות וצריך לתכנן הרבה מראש מה השינוי המשמעותי ביותר שחל מאז התחלת לאכול נ"ג? חזרתי לחיים, קודם היתי בת 30 עם כאבים וכושר גופני של בת70, עכשיו אני עובדת במשרה מאלה, יש לי מרץ ואפילו עשיתי 4 טיולים ברמת מטיבי לכת הקיץ. כשיום אחד ימציאו תרופה/חיסון לצליאק, מה אעשה? אהיה הראשון לקחת או שעדיף להמשיך באורח חיים נטול גלוטן?קודם שיבנו את הגשר...ואחר כך נחצה אותו פורום צליאק ב- הוא עבורי......מקום להתעדכן, לשאול, לעזור לאחרים ולשתף

michal160

New member
מיכל אמא של גל . היא עונה אני כותבת

אני בת 4.5 אני גרה ברעננה לפני שנה וחצי לפני שנה וחצי היתרון(במילים שלה הדבר הטוב) שיש לי אוכל אחר. מפריע לי שאני צריכה להבדיל מה עם גלוטן ומה בלי גלוטן. היה לי כאב ענקי בבטן ועכשיו איןלי וכיף לי אני אקח אותו בכל מקרה גםאם זה חיסון וגם אם זה לא טעים. פורום צליאק הוא בשבילי (ופה זה כבר אני, מיכל בינתיים...) מקום מדהים לקבל המון מידע חשוב חום והבנה.

הריני.

- או טו טו בן 43. - גר ירושלים - אובחנתי לפני כ-10 שנים - יומיים אחרי האבחון הבנתי שאין ברירה וצריך להתחיל להפסיק עם הגלוטן לחלוטין. - החסרון הגדול ביותר של הצליאק הוא רגישות היתר שלי לחוסר התחשבות הסביבה בהקשרי צליאק, ערכים גליקמיים יחסית גבוהים של קמחים - דבר שמביא לנפילות סוכר במהלך ההקפדה על משטר ספורט וריקוד. - עליתי סוף סוף 20 קילו, חיוניות החלה להרים ראש בחיי, נהייתי בריא כמו שור, והסביבה שלי הבינה שאוכל ללא גלוטן - הוא לא מלה גסה. - ביום של המצאת התרופה... אקנה המבורגר במקדונלדס, אוכל סופגניה זוועתית במאפיה בחנוכה, אקנה לחם שחור טרי טרי בבוקר במכולת עם חמאה מעל ופרוסות מלפפונים ופלפל שחור, ואחזור מהר לחיים נטולי גלוטן, כי גלוטן הן כן מלה גסה. - פורום צליאק מאפשר לי לשתף ולהיות שותף

galiatomer

New member
גם אנחנו

דריה, בת 6 באוקטובר גרים כרגע בקליפורניה אובחנה לפני קצת יותר משלוש שנים התחלנו לשמור על אורח חיים נטול גלוטן מרגע האבחנה היתרון הגדול הוא אוכל טעים החיסרון הגדול הוא שאי אפשר לאכול את האוכל השונה השינוי המשמעותי שחל מאז תחילת הדיאטה, לפי אחותה של דריה, שדריה השמינה ביום שימציאו תרופה דריה אומרת שתברח (היא כנראה חושבת על דקירת מחט) פורום צליאק הוא ה-מקום לשמוע, לשתף, ללמוד, לקבל ולעבור את המשברים יותר בקלות. שבת שלום

גם אני אתפקד ../images/Emo9.gif ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

בן/בת כמה את/ה? 24
מהו איזור המגורים? רמת גן
לפני כמה זמן גילו לך את הצליאק? יולי 10
לפני כמה זמן התחלת לשמור על אורח חיים נטול גלוטן? יולי 10 ובאפריל אחרי הבדיקת דם
מה היתרון הכי גדול של הצליאק? מקווה שאמצע אותו בקרוב
מה החסרון הכי גדול של הצליאק? בא לי לאכול כל דבר שמכיל גלוטן, ובעיקר חוסר הספונטניות של להסתובב בחוץ ולאכול מה שבא בלי לחפש מקומות ספציפים, או ללכת לארוחה בבית של מישהו אחר ולגלות שאין לך מה לאכול אפילו לא אורז כי הכל עם אבקת מרק.... ולהסתכל על כולם עם דמעות בעיניים...
מה השינוי המשמעותי ביותר שחל מאז התחלת לאכול נ"ג? פחות עייפות, ובעיקר מודעות לכל מה שנכנס לפה
כשיום אחד ימציאו תרופה/חיסון לצליאק, מה אעשה? אהיה הראשונה לקחת!!! וללכת לטרוף כל מה שבא לי עכשיו
פורום צליאק בתפוז הוא עבורי...... אחד הדברים הכי טובים שעשיתי! אחרי שהקשבתי לחברה שלי (לא מהפורום הזה ספציפית) שהמליצה לי להכנס לפורום הזה. לא כ"כ רציתי בהתחלה אבל אחרי שנרשמתי ראיתי שזה ממש עוזר ושיש פה אנשים מקסימים שמדהימים אותי על כל העזרה והתמיכה!
לכל האנשים המקסימים האלה! מקווה שבקרוב הצליאק יהפוך לפרט שולי בחיי.

קרטמן1

New member
מתפקדת בשם בני../images/Emo68.gif../images/Emo22.gif

בן שלש וחודשיים
תל אביב
גילנו לפני שנה וחצי
שומרים בסביבות שנה וחצי
היתרון הגדול שהוא יודע מה זה מי זה למה זה והתנהלות החיים בהתאם
החסרון וזה יותר מבחינתי שאי אפשר לעצור בפיצה השכונתית אחרי הגן שעשועים
השינויי המשמעותי שאין בטן נפוחה ואין שילשולים ויש הרבה הרבה יותר כח
כשימציאו את התרפה נתמודד
פורום צליאק בשבילי הוא ללא ספק בית ומשפחה קשובה ותומכת
ת ו ד ה

chepupu1

New member
חדשים בפורום

שלום התחברתי בשם משתמש של בני ואענה על השאלות במקומו מאחר והוא קטן לזה: 1. אני בן 5.8 שנים. 2. באר שבע. 3. לפני כשבועיים. 4. שבועיים לפני התשובה הסופית של הביופסיה. ז"א לאחר הביופסיה שבוצעה לפני כחודש. 5. אין יתרון הכול חיסרון כל הדברים שאהבתי לאכול אי אפשר לאכול אותם. 6. תשובה בסעיף 5. 7. שאני כמאט ולא אוכל כלום, לא שהייתי אכלן גדול אבל עכשיו יש לי סיבה טובה לא לאכול. 8. אהיה הראשון לקחת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 9. הפורום הראשון שאני מצטרף אליו ומקווה שבו אמצא תפריטים והמלצה למקומות, מסעדות,וכן אורח חיים אשר אחרים סיגלו לעצמם ואוכל לסגל גם לי בהמלצתם ובתמיכתם. תודה

שלום chepupu1 וברוכים הבאים לפורום צליאק ../images/Emo140.gif

ברוכים הבאים למשפחת הצליאק. נשמח להכיר אתכם כאן בפורום
אנחנו כאן לכל שאלה. שבוע טוב, אמא של הבנים

למעלה