עוד קצת סדר

danda9

New member
קישורים

מיטוס: http://www.rest.co.il/sites/Default.asp?txtRestID=5597 מגנדה: http://www.rest.co.il/sites/Default.asp?txtRestID=1552#pageStart

נצר1

New member
אנחנו אכלנו והיינו מאד מאד מאד מרוצים!!

אבל זה היה ב-2004 אז אולי השתנה מאז

hyli

New member
המקומות שאני הספקתי להיות בהם...

יש את mezze ברח' אחד העם בתל אביב שכבר הזכירו קודם, אחלה של מקום ויש הרבה אופציות כולל קינוחים. בבלאק כמובן, כל המלצרים יודעים בדיוק על מה מדובר (לפחות בכל הפעמים שאני הייתי שם) ויש סופלה ממש טעים! יש את בית קפה "תפוז" שבבצרה, הם אופים לחם ללא גלוטן ולכן אפשר להזמין שם טוסטים וסנביצים, יש שם עוגת שוקולד חמה מדהימה ביותר שמותר לנו, ותמיד עוד כמה עוגות... יש את ה wok בחיפה מסעדת נודלס, ממש ממש טעים וממש ממש מומלץ... יש שם מודעות ממש גבוהה לנושא הצליאק ולשף שם יש בן עם צליאק אז הוא ממש מקפיד. יש את פיצה אוטוטו בחיפה ברמת אלון, פיצה ממש טעימה, סוף סוף מרגיש כמו פיצה רגילה.. אני ממש אהבתי. פעם היה גם בכל הסניפים של פיצה סלסה בצק של נטורל קייקס אבל אני יודעת שבנתניה כבר הפסיקו לעשות ובנחלת בנימין לא ביקרתי כבר הרבה זמן אז אין לי מושג. וזהו...בטח שכחתי מלא מקומות...אבל אני מבטיחה לעדכן כדי שכולם יוכלו להנות :)

פומיקיז

New member
ברחובות - קפה 7

טוסטים, פסטות וופל בלגי מדהיםםםםםם. נדמה לי הרצל 220.. כשרים.

פומיקיז

New member
שמחה מאודד להודיע שממש ממש בקרוב גם ב"מוזס"

יוכלו להגיש לנו את ההמבורגרים שלהם בלחמניות נטולות גלוטן. אנחנו נוהגים לאכול בסניף שלהם ברמת החייל - מאוד מאוד נהנים מהיחס לילדים ומהאוכל ובנוסף לכל - מתפעלים כל פעם מחדש מהשירות.
כן ירבו!!

noosh 19

New member
24 רופי בתל אביב

מסעדת הודית בשוקן 14-16 אומנם האזור קצת מפחיד. אבל זאת מסעדה מאוד מגניבה שיש שם אפילו קרקרים בשם פאפאדם שעושיים מקמח עדשים בלבד. יש שם רק את הפיתה הודית שזה אוסר לנו, וחוץ מזה יש שם מנה הנקראת טאלי שזה צלחת כזאת עם תבשלים וכל יום יש תבשילים אחרים, ושואלים על המקום מה ללא גלוטן בדרך כלל מה שהם לא בטוחים הם אומרים לפעמים יש ימים שאין דבר אחד אפילו עם גלוטן. מלבד הפיתה הזאת. בכל אופן זה הטלפון 036818066 בנוסף מורדים את הנעליים בכניסה ויושבים על ספות כאלו. נחמד מאוד

בת"א

"מקום של בשר", שבזי 64, כשמו כן הוא - לאוהבי בשר איכותי; "קאי" רחוב הברזל ברמת החייל. סושיה שמחזיקה סויה נטול גלוטן; "סנטה פה", ברחוב הברזל - קשובים לבעיה, מבחר מנות ואפילו קינוחים נטולי גלוטן;

ADEELI

New member
עוגות ועוגיות של אור וקינמון - אזור מודיעין

עוגות עוגיות, ביסקויט פתי בר, לשונות חתול וקרמבו של "אור וקינמון". מיוצרים ע"י בחורה שהיא צליאקית בעצמה. בימי שישי מוכרת באחד הקניונים במודיעין (מצטערת שאני לא זוכרת את השם) הפלפון שלה 054-5531706. המוצרים טעימים ועברו את המבחן של הבת שלי בת השלוש שבדרך כלל לא מוכנה אפילו לנסות דברים חדשים.

net the jet

New member
המלצות שלי לקניות:

"עדן" אזור תעשיה אור יהודה- מחלקה גדולה ל"נטול גלוטן" ( יש גם באזור תעשיה נתניה, טרם ביקרתי ) "אורגניק מרקט"- סניף כפר אז"ר ( יש כמה סניפים, אני קונה בעיקר זה מפאת הקירבה, אבל יוצא לי לקנות גם בסניף בשנקין , ת"א ) מחלקה לא קטנה ל "ללא גלוטן" בין ה 2 הנ"ל יש כיסוי כמעט מושלם לכל המוצרים ללא גלוטן בארץ לדעתי... גלוטן פרי- באזור תעשיה פתח תקוה- יש ה-כ-ל ! "תאנה" אזור תעשיה רעננה- קונדיטוריה מ-ע-ו-ל-ה, הכל ללא גלוטן. ( סכנה לירכיים
)

מאפים ללא גלוטן

מכינה מאפים טריים ללא גלוטן באפייה ביתית לפי הזמנה: לחם, פשטידות, עוגות , עוגיות ועוגות לארועים (ימי הולדת, עוגות קצפת, עוגות מוס). אפייה ביתית ללא חומרים משמרים ממוצרים איכותיים בלבד. אפשרות למשלוח עד הבית באזור השרון. בימי שישי - בדוכן בשפיים ליד "סופר פארם" בשעות 9:30 עד 15:00 . לפניות: נועה [email protected]

פומיקיז

New member
סניפי רשת נטורל קייקס - הם כעת בפריסה ארצית

מצרפת קובץ. אנחנו, כמובן - מראשל"צ...

רמי לוי שיווק השיקמה מוצרים נטולים

אני לתומי משייטת לי ברמי לוי בתלפיות ירושלים תותב"א, ולפתע מדף שלם של מוצרים נטולים. מפסטה ועד לאבקת מרק, חטיפים ומשפרי אפיה. מחירים טיפה יקרים, אבל אולי שווה באלמנט של ריכוז קניות. להיט

נאוה ר

New member
והכל בגלל שנה של ניג'וסים בלתי פוסקים

קמח מרמולייט הם עוד לא הביאו אבל אני מנג'סת. תצטרפו גם אתם. וזה יהיה יותר מהיר. כל פעם שעושים קנייה ניגשים לאחראי באותו יום ומנג'סים....

למעלה