החברה הג'ינג'ית של ג'ורג' קוסטנזה ב"מס הכנסה"

aphrodita19

New member
החברה הג'ינג'ית של ג'ורג' קוסטנזה ב"מס הכנסה"

איך קראו לחברה הרזה והג'ינג'ית של ג'ורג', זאת שמופיעה בפרק בשם "מס הכנסה"? זו שג'ורג' אומר לה את האמת על כמה שהיא שחצנית, היא נכנסת לדיכאון ומאשפזת עצמה בבית משוגעים, ואח"כ ג'ורג' חוזר אליה כדי לעזור לג'רי עם מסמכי מס הכנסה. היא מאד מוכרת לי ואני לא מצליחה להזכר מאיזה סרט, זה משגע אותי!

SaintJohn

New member
איך קוראים לשחקנית או לדמות?

אין לי מושג איל קוראים לשחקנית, אבל לדמות קוראים ביאטריס, אאל"ט.

dor and more

New member
ממש קרוב !!!

אני חיפשתי מלא עד שחשבתי על הרעיון הפשוט ללכת למאמרים המצויינים :) לא היית בכיוון אפילו. ואולי אומרים את השם שלה פעם אחת בכל הפרק בחיי.

SaintJohn

New member
המאמרים באמת מצויינים.../images/Emo45.gif

הם מקור מידע מעולה.

aphrodita19

New member
תודה רבה! ../images/Emo13.gif

על תשובה מהירה ועניינית (תודה גם לג'ון על הניסיון)

אני אגיד לך מאיפה היא בטח מוכרת לך

היא שיחקה את אלמה הודג' ב"עקרות בית נואשות", היא שיחקה את גרייס בסרט "החתונה הראשונה שלי", היא שיחקה את ג'וי אבוט ב-"אי.אר", היא שיחקה את סנדי קופר ב"כנפיים". היא שיחקה בעוד לא מעט סרטים וסדרות, לא אמנה כאן את כולם. זה היה סרט או סדרה לדעתך ? אני מהמר שראית אותה ב"עקרות בית נואשות" או ב"חתונה הראשונה שלי", ושם נזכרת בה.

SaintJohn

New member
Mulva!

אני נקרע מאיך שג'ורג' מחפש שמות שמתחרזים עם איבר גוף נשי וכאילו מקבל הארה, פוקח את העיניים לרווחה ואומר בבטחון את השם הזה
.

dor and more

New member
יש גם את הג'ינג'ית..

זאת שגם הייתה במלרוז פלייס- לא זוכרת פרק.. וכמובן... יורשת הממתקים.

aphrodita19

New member
וואי, איזו השקעה - תודה!../images/Emo106.gif

האמת שלא ראיתי אף אחד מהדברים שציינת, אבל אני חושבת שנזכרתי.
היא מוכרת לי מסרט פסיכי לגמרי ששידרו מלא פעמים ב"הוט-סרטים" על איזה גרושה אחת שעוברת לגור בבית של פסיכולוג פרוידיאני משוגע, עם הבן המתבגר שלה.
ראיתי רק חלקים של הסרט, אבל אני חושבת שהיא משם.

aphrodita19

New member
אתה כ"כ צודק, כמה שעות אחרי שכתבתי את

ההודעה נזכרתי באמת שהשחקנית בסרט הפסיכי לא נראתה ככה. מה שמשאיר אותי עדיין תוהה מאיפה אני מכירה את וואלרי מהאפי (קראתי בלינק ששלחתי לי ועדיין אין תשובה)
למכור לסיינפלד: היא מוכרת לי מסרט בתפקיד די ראשי.

aphrodita19

New member
למכור לסיינפלד

יכול להיות שאתה לגמרי צודק. בכל אופן, כבר עברה לי המוזה לחפש, לא נורא, לפחות אני יודעת מי היא עכשיו... תודה רבה על התשובות

למעלה