קבלו את האיש על הבס...גל פרמן

1מאיוש

New member
קבלו את האיש על הבס...גל פרמן../images/Emo49.gif

מזל טוב [?!] משפט ידוע :) מאחלתת לךך שתיהיה הבן אדם הכי מאושר המוןן אושר עם המשפחה שלך שטומי הקטן הצטרף יחסית לא מזמן :) שתיהיה לך הצלחה בכל דבר שרק תעשה בעבודה[?!] אין... פשוט כישרון על הבס :) בן אדם נפלא אתה - תמשיך ככה תמיד ויום הולדתת הכיי מקסיםם שיכול להיות יאללה צא לחגוג עם
ואיזה
טוב

הוד11

New member
37 שנים

ואתה רק משתבח עם הזמן גל שלנו. אז מה אאחל לך, המון הון המון אושר ובריאות, הצלחה בכל מעשה ידיך. הצלחה ובריאות לאישה ולמשפחה. שתיהיה השנה הבאה עלייך טובה ומאושרת. ותזכה עד 120 וש 83 השנים שוד מחכות לך יהיו טובות מרתקות ומאושרות לא פחות מהקודמות. מאחל הוד זגורי, פורום טיפקס

טיפקסית

New member
גלוש נשמה

אין חגיגה בלי עוגה,ואין יותר מיוחד מיום כזה שמגיע רק פעם בשנה. כמו כולנו גם אתה סופר את הימים ומחכה לכך בכיליון עיניים,וכעת שהיום הזה הגיע,רציתי לאחל לך דבר או שניים. מאחלת לך אושר רב לשנים הבאות,והמון הצלחה בעתיד,ושיהיה מלא הרפתקאות. תמשיך להיות בנאדם עם לב זהב ונשמה גדולה,חבר אמיתי שתמיד כיף כשהוא בסביבה. שתהיה איש משפחה למופת שתמיד מהווה דוגמא לכולם,אחד שאפשר תמיד לסמוך עליו,ידיד נפש של כולם. מקווה שאתה יודע עד כמה אני מעריכה אותך,ושמחה איתך ביום זה שהוא יום הולדתך. עבורי אתה כמו אח גדול שאף פעם לי לא היה,ולכן זה הזמן שלנו לחגיגה. השנים עוברות,זהו מנהגו של עולם,אבל זה קורה כשהדרך מתמשכת,זה קורה יש ללכת,ללכת. אני מאחלת לך שהמשך מסע החיים יהיה משמעותי לא פחות מזה שכבר היה,ושהעתיד יהיה מזהיר,ומלא באור ושמחה. מאחלת לך שתמיד תדע להסתכל קדימה בתקווה,על הטוב של החיים,ותמיד על חצי הכוס המלאה. אין לי ספק שתדע לבחור תמיד אך ורק בטוב ביותר,ומקווה שלמרות כל הקשיים שיוצבו לפניך תדע לעולם לא לוותר. אני רוצה שתזכור שברגעים הקשים צריך לדעת לבקש עזרה,ואני עבורך פה בעת כאב וצרה. מאחלת לך לשנים הבאות את כל הטוב שקיים בעולם,שתהיה אהוב ושתאהב את כולם. שתדע לפרוס כמו הנשר את הכנפיים,ותצליח לעוף גבוה,למעלה לשמיים. אני ואתה מכירים לא מהיום או אתמול,ואני כל כך גאה בך,אתה פשוט בנאדם גדול. תמשיך להתמיד ולהיות כזה מיוחד כמו שרק אתה,ומקווה שתעלה על הדרך הנכונה. שתדע תמיד מאין באת ולבחון לאן אתה הולך,ותזכור איפה טעית,אחרת תסתבך. שתהיה גאה [לא במובן הזה,טמבל],במסלול שעברת עד היום,ושתצליח להגשים כל מטרה או חלום. ורגע לפני שנמשיך יחד קדימה,רוצה להודות לך על שנות קשר מופלאות,שבהן הצלחתי ללמוד ממך המון על מוזיקה וגם על תובנות. מאחלת לך הצלחה עצומה בכל דרך אליה תבחר לפנות בעתיד,ותזכור שעליך אני חושבת תמיד. מאחלת לך המון בריאות וכושר,והמון אושר ובעיקר יושר. אז לך גל נשמה,לך הגל של הים,תדע שאותך אני אוהבת יותר מכולם [טוב בעצם חוץ מענבל]. מאחלת לך יום הולדת נפלא וחגיגי,בגלל שאתה הכי מיוחד,אתה הכי אחי. שיהיה לך יום הולדת מקסים כמו מהחלומות,כזה יום הולדת מיוחד שיהיה לך,איש מהאגדות. אני אוהבת אותך וסומכת עליך תמיד בעיניים עצומות,ורק מאחלת לך עוד שנות חיים רבות ומאושרות. שלך לתמיד ואולי גם עד עולם,וזכור שאותך אני אוהבת יותר מכולם שולחת נשיקות והמון חיבוקים לעוד אולי 1,000,000 שנים אוהבת הכי שבעולם ותמיד אותך אוהב,עבורי גל אתה ה-כוכב אוהבת בשמת

טיפקסית

New member
ואחרונה לבינתיים

הכי חשוב שתיהנה זה יום ההולדת שלך שיהיה לך רק מזל טוב

טיפקסית

New member
בבקשה אח שלי

מקווה שהיה לך יומולדת שמח עוד 364 יום עד לפעם הבאה. לא נורא,עובר מהר אם אתה כבר כאן,מה דעתך לעדכן אותנו לגבי הופעות חורף? יש תכנונים?

למעלה