לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
93799,379 עוקבים אודות עסקים

פורום אמנויות לחימה קלאסיות

שמות המנהלים: בודוקאן , samoyed, וזאב ארליך שמותיהם של מנהלי הפורום צבועים בכחול. כתובת הפורום: forum.tapuz.co.il/Classic_Martialברוכים הבאים! פורום אומנויות לחימה קלאסיות הוא מקום מפגש לתלמידים, מורים, מתחילים, ותיקים ומתענינים בתחום הרחב של אומנויות הלחימה הקלאסיות. הפורום מתמקד באמנויות לחימה אשר התפתחו וצמחו בתרבויות מזרח-אסיה ואשר שורשיהן נעוצים במסורת רבת השנים של אמנויות לחימה בחלק זה של העולם. הפורום נועד לדיון בכל ההיבטים של אמנויות הלחימה: היסטוריה, פילוסופיה, טכניקה ועוד.הפורום עוסק פחות באמנויות לחימה המתמקדות בהיבט תחרותי-ספורטיבי או קרבות זירה למיניהם ובאמנויות לחימה אשר נוצרו כשיטות הגנה-עצמית מודרניות.כמובן שמתאמנים מכל אמנויות ושיטות הלחימה מוזמנים להשתתף בפורום ולקחת חלק בדיונים!בכתיבה בפורום אנא הקפידו על הכללים הבאים: 1. עשו לעצמכם הכרות עם הפורום:השתדלו לעשות חיפוש לפני שאתם מציגים שאלה, במיוחד אם אתם חדשים כאן. לפעמים השאלה הבוערת שלכם נדונה לעומק רק שבוע קודם לכן, וכולם כבר עייפים ממנה. שימו לב שבעמוד המאמרים של הפורום מופיעים סיכומים חודשיים ובהם דיונים מרכזיים שנערכו בפורום בעבר.כדי להכיר את הכותבים בפורום, הקליקו על שם-המשתמש שמשמאל לכותרת ההודעה. כך תגיעו אל הכרטיס האישי של הכותב. 2. שמירה על סדר: אם ההודעה שלכם קשורה לדיון שמתנהל כבר בפורום, השתדלו לשרשר אותה למקום המתאים, ולא לפתוח הודעה ראשית חדשה. השירשור נעשה ע"י לחיצה על הלינק בתחתית ההודעה שאתם מגיבים אליה. 3. הודעות עם תוכן: השתדלו להימנע מהודעות סתמיות כגון "איזה כיף היה באימון!" או "מישהו כאן לומד קראטה?" ולפרסם הודעות עם תוכן שיעוררו עניין.כדאי לתת להודעה כותרת אינפורמטיבית ולא כותרת כללית כגון "שאלה" או "בעיה".4. בלי צ´אט: שימו לב, כאן לא צ´אט! שמתם שאלה? המתינו בסבלנות לפחות יום אחד. אין טעם להציף את הפורום בהודעות "תענו לשאלה שלי! למה אף אחד לא אוהב אותי?". הודעות אישיות כגון "מושיקו יא גבר אתה בא מחר לפלאפל?" מקומן במסרים ולא בפורום. 5. שפה נקיה וגישה חיובית: אין לקלל או לנקוט בסגנון בוטה ושפה גסה. הערות גזעניות, התקפות אישיות או רמיזות מרושעות מקומן אינו בפורום, וכך גם הודעות שליליות ובלתי מנומקות על מורה זה או אחר. 6. פרסום בפורום: הפורום אינו לוח מודעות. אם אתם מעוניינים לפרסם את השיטה שלכם או מוצרים שונים, יש לעשות זאת בלוחות ולא בפורום. 7. אלימות: בשום אופן לא יורשה בפורום תוכן של אלימות!אנו מזמינים את החברים להעלות תמונות או סירטונים הקשורים ישירות לתחום אומנויות הלחימה, אך תוכן, סרטון או תמונות שיש בהם אלימות, ימחקו מיד.8. אאוטינג: אסור בתכלית איסור להביא לפורום מידע על גולש כלשהו או כל אדם אחר שמקורו מחוץ לפורום: פרטים אישיים, מקום אימונים, תוכן משיחות או תכתובות שהיו מחוץ לפורום. כל הודעה המכילה תוכן כזה תימחק מיד.9. זכויות יוצרים: מותר וכדאי להפנות את קוראי הפורום למאמרים וכתבות מעניינים ברשת ובכלל. אסור בהחלט לפרסם בפורום עצמו (בין בגוף ההודעה ובין כקובץ מצורף) מאמרים, כתבות וטקסטים בלא אישור מפורש מהמפרסם המקורי. הודעות המכילות פרסומים כאלה ימחקו מייד.10. ניהול הפורום: הפורום אינו דמוקרטי. למנהלים יש זכות למחוק כל הודעה שהיא, בהתאם לשיקול דעתם הבלעדי, והם אינם מחויבים להצדיק את החלטותיהם בפני הפורום. המנהלים עשויים להוועץ מידי פעם בחברים בפורום, על פי הצורך ולפי בחירתם.לא יהיו בפורום שום דיונים על ניהול הפורום. אלה ימחקו מיד. כך גם השגות או טענות בדבר עצם קיומו של הפורום. שאלות או הערות בדבר עבודת המנהלים יש להפנות אליהם במסרים. אם לא קיבלתם תשובה מספקת, יש לפנות לפורום משוב.

אודות הפורום אמנויות לחימה קלאסיות

שמות המנהלים: בודוקאן , samoyed, וזאב ארליך שמותיהם של מנהלי הפורום צבועים בכחול. כתובת הפורום: forum.tapuz.co.il/Classic_Martialברוכים הבאים! פורום אומנויות לחימה קלאסיות הוא מקום מפגש לתלמידים, מורים, מתחילים, ותיקים ומתענינים בתחום הרחב של אומנויות הלחימה הקלאסיות. הפורום מתמקד באמנויות לחימה אשר התפתחו וצמחו בתרבויות מזרח-אסיה ואשר שורשיהן נעוצים במסורת רבת השנים של אמנויות לחימה בחלק זה של העולם. הפורום נועד לדיון בכל ההיבטים של אמנויות הלחימה: היסטוריה, פילוסופיה, טכניקה ועוד.הפורום עוסק פחות באמנויות לחימה המתמקדות בהיבט תחרותי-ספורטיבי או קרבות זירה למיניהם ובאמנויות לחימה אשר נוצרו כשיטות הגנה-עצמית מודרניות.כמובן שמתאמנים מכל אמנויות ושיטות הלחימה מוזמנים להשתתף בפורום ולקחת חלק בדיונים!בכתיבה בפורום אנא הקפידו על הכללים הבאים: 1. עשו לעצמכם הכרות עם הפורום:השתדלו לעשות חיפוש לפני שאתם מציגים שאלה, במיוחד אם אתם חדשים כאן. לפעמים השאלה הבוערת שלכם נדונה לעומק רק שבוע קודם לכן, וכולם כבר עייפים ממנה. שימו לב שבעמוד המאמרים של הפורום מופיעים סיכומים חודשיים ובהם דיונים מרכזיים שנערכו בפורום בעבר.כדי להכיר את הכותבים בפורום, הקליקו על שם-המשתמש שמשמאל לכותרת ההודעה. כך תגיעו אל הכרטיס האישי של הכותב. 2. שמירה על סדר: אם ההודעה שלכם קשורה לדיון שמתנהל כבר בפורום, השתדלו לשרשר אותה למקום המתאים, ולא לפתוח הודעה ראשית חדשה. השירשור נעשה ע"י לחיצה על הלינק בתחתית ההודעה שאתם מגיבים אליה. 3. הודעות עם תוכן: השתדלו להימנע מהודעות סתמיות כגון "איזה כיף היה באימון!" או "מישהו כאן לומד קראטה?" ולפרסם הודעות עם תוכן שיעוררו עניין.כדאי לתת להודעה כותרת אינפורמטיבית ולא כותרת כללית כגון "שאלה" או "בעיה".4. בלי צ´אט: שימו לב, כאן לא צ´אט! שמתם שאלה? המתינו בסבלנות לפחות יום אחד. אין טעם להציף את הפורום בהודעות "תענו לשאלה שלי! למה אף אחד לא אוהב אותי?". הודעות אישיות כגון "מושיקו יא גבר אתה בא מחר לפלאפל?" מקומן במסרים ולא בפורום. 5. שפה נקיה וגישה חיובית: אין לקלל או לנקוט בסגנון בוטה ושפה גסה. הערות גזעניות, התקפות אישיות או רמיזות מרושעות מקומן אינו בפורום, וכך גם הודעות שליליות ובלתי מנומקות על מורה זה או אחר. 6. פרסום בפורום: הפורום אינו לוח מודעות. אם אתם מעוניינים לפרסם את השיטה שלכם או מוצרים שונים, יש לעשות זאת בלוחות ולא בפורום. 7. אלימות: בשום אופן לא יורשה בפורום תוכן של אלימות!אנו מזמינים את החברים להעלות תמונות או סירטונים הקשורים ישירות לתחום אומנויות הלחימה, אך תוכן, סרטון או תמונות שיש בהם אלימות, ימחקו מיד.8. אאוטינג: אסור בתכלית איסור להביא לפורום מידע על גולש כלשהו או כל אדם אחר שמקורו מחוץ לפורום: פרטים אישיים, מקום אימונים, תוכן משיחות או תכתובות שהיו מחוץ לפורום. כל הודעה המכילה תוכן כזה תימחק מיד.9. זכויות יוצרים: מותר וכדאי להפנות את קוראי הפורום למאמרים וכתבות מעניינים ברשת ובכלל. אסור בהחלט לפרסם בפורום עצמו (בין בגוף ההודעה ובין כקובץ מצורף) מאמרים, כתבות וטקסטים בלא אישור מפורש מהמפרסם המקורי. הודעות המכילות פרסומים כאלה ימחקו מייד.10. ניהול הפורום: הפורום אינו דמוקרטי. למנהלים יש זכות למחוק כל הודעה שהיא, בהתאם לשיקול דעתם הבלעדי, והם אינם מחויבים להצדיק את החלטותיהם בפני הפורום. המנהלים עשויים להוועץ מידי פעם בחברים בפורום, על פי הצורך ולפי בחירתם.לא יהיו בפורום שום דיונים על ניהול הפורום. אלה ימחקו מיד. כך גם השגות או טענות בדבר עצם קיומו של הפורום. שאלות או הערות בדבר עבודת המנהלים יש להפנות אליהם במסרים. אם לא קיבלתם תשובה מספקת, יש לפנות לפורום משוב.
x
הודעה מהנהלת הפורום
קוראים - כותבים חדשים: לפני כתיבה בפורום, יש לקרוא את כללי הפורום. הפורום מתנהל על פי כללים אלו.
המשך >>

לצפיה ב-'יום שישי זה - סדנת קשתוּת'
יום שישי זה - סדנת קשתוּת
24/05/2005 | 23:43
19
3
ל"ג בעומר, יום ו' 27.05.05, נקיים סדנת ירי בחץ וקשת כמדיטציה בתנועה.

להוראות הגעה לחץ כאן.

קשתוּת היא דרך למקד תרגול של עקרונות המשותפים לאמנויות לחימה רבות: ריכוז, שחרור, נשימה, יציבה, דיוק, שליטה בתהליך, ועוד. לעוסקים באמנויות תנועה ולחימה, תרגול קשתות מהווה הזדמנות לעבוד על עקרונות מוכרים בדרך חדשה, ובכך מסייע להדגיש דברים שלפעמים קשה להגיע אליהם בתרגול הרגיל.

בתוכנית :
9:30: התכנסות

10:00: פתיחה, תרגול בלי ירי

11:00: כללי בטיחות ותחילת ירי

12:00 הפסקה

12:15  ירי רגיל, ירי בעיניים עצומות,  ועוד

14:00  סיכום, שיחה, שתיה חמה/קרה, נשנושים...  

מחיר השתתפות: 100 ₪
(20% הנחה לתלמידי המרכז הישראלי לטאי-צ'י)

מקום: הדוג'ו של יונה מלניק, בית הספר האיזורי כפר מל"ל, הוד השרון

מספר המשתתפים מוגבל.

קיום הסדנא תלוי במספר הנרשמים.

הסדנא מתאימה לילדים רק בתיאום מראש ובליווי הורה.

לפרטים והרשמה:

דוד כפרי 050-2024596

אמנויות לחימה קלאסיות >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'בבקשה לא לצרף הודעות להודעה זו'
בבקשה לא לצרף הודעות להודעה זו
24/05/2005 | 23:51
13
2
שאלות והודעות ניתן להפנות ישירות אל הבלוג של דוד או לפתוח שרשור חדש.
אמנויות לחימה קלאסיות >>
לצפיה ב-'תודה לדוד על סדנת הקשתות '
תודה לדוד על סדנת הקשתות
<< ההודעה הנוכחית
27/05/2005 | 15:28
6
מענין, מהנה, מסקרן, קשה, והכי הכי - איזה מורה נהדר.
תודה לדוד שהזמין אותי ואת המורה שלי לסדנה.
הגיע גם חבר של המורה שלי, אבינועם קוסובסקי הצייר, ששולח ידו גם בקשת.
כווולם מאוד נהנו.
תודה רבה דוד, והנה כמה תמונות למזכרת.
אמנויות לחימה קלאסיות >>
לצפיה ב-'דוד מסביר ובעיקר מזהיר '
דוד מסביר ובעיקר מזהיר
27/05/2005 | 15:30
1
לצפיה ב-'מותחים אחד את השני'
מותחים אחד את השני
27/05/2005 | 15:31
2
2
שהכתפיים יפסיקו לצרוח
אמנויות לחימה קלאסיות >>
לצפיה ב-'כמה זיעה!'
כמה זיעה!
27/05/2005 | 19:00
1
1
רואים שזה איש טאי-צ'י...
אמנויות לחימה קלאסיות >>
לצפיה ב-'בטח...'
בטח...
27/05/2005 | 19:05
ושאין לנו מזגן בדוג'ו
אמנויות לחימה קלאסיות >>
לצפיה ב-'קסובסקי משתעשע '
קסובסקי משתעשע
27/05/2005 | 15:32
לצפיה ב-'יום הולדת שמח '
יום הולדת שמח
27/05/2005 | 15:35
3
2
מתנה מאוד נחמדה ליום ההולדת של סנסיי יונה
(היום, היום...)
אמנויות לחימה קלאסיות >>
לצפיה ב-'יומולדת שמח ליונה מלניק!'
יומולדת שמח ליונה מלניק!
27/05/2005 | 19:02
שמחתי לתת מתנה כזו - אינשאללה, בשנה הבאה עוד אחד!
אמנויות לחימה קלאסיות >>
לצפיה ב-'יונה סנסאי יום הולדת שמח'
יונה סנסאי יום הולדת שמח
27/05/2005 | 19:56
3
לצפיה ב-'קצת באיחור, אבל עד 120'
קצת באיחור, אבל עד 120
28/05/2005 | 14:41
לצפיה ב-'כולם דורכים - אששש!!!!1'
כולם דורכים - אששש!!!!1
27/05/2005 | 15:37
1
לצפיה ב-'תודה על התמונות! '
תודה על התמונות!
27/05/2005 | 18:21
1
אחד הדברים שעושים הכי הרבה כיף בחיים, זה לשתף אנשים במה שאתה אוהב.
היום היתה לי הזדמנות כזו, וכיף של אנשים לשתף איתם.

תודה רבה רבה ליונה מלניק סנסאי שתרם את המקום, לבודוקאן שצילמה ועזרה, לכל מי שעזר לתלות את הרשת ולאסוף את הלכלוך בסוף (מה לעשות - הרשתות שלנו עובדות קשה...), ולכל מי שהיה ונהנה.

הדבר הכי מרשים, הוא לראות את ההבדל בין השעה הראשונה, שהכל מסורבל ו"לא מצליח", לבין השעה האחרונה, שבה החיצים עפים בלי בעיה, הבלונים מתפוצצים אחד-אחרי-השני, והתנועה "זורמת" למרות שהעייפות היתה אמורה לגרום את ההיפך.

יצא לי לעמוד מאחורי אחת הקשתיות (איה?) ופשוט לדעת שניה לפני שחרור החץ שהוא יפגע בבלון. תענוג לעבוד עם תלמידים כאלה!

(גל, איתי יקבל רק שבחים עליכם )

היה כיף גם לי!
אמנויות לחימה קלאסיות >>
לצפיה ב-' תודה דוד'
תודה דוד
27/05/2005 | 21:28
1
לצפיה ב-'איזה יופי '
איזה יופי
27/05/2005 | 19:56
1
כמה נפלא לראות את כל התמונות הללו ולשמוח בשמחת המתאמנים והמורה החביב.
כל הכבוד דוד על הסגנון הייחודי שפיתחת.
בהצלחה!
אמנויות לחימה קלאסיות >>
לצפיה ב-'מזמין מקום לסדנא הבאה!'
מזמין מקום לסדנא הבאה!
27/05/2005 | 23:13
3
1
בתנאי שתתקיים בקיץ - אחרי תקופת המבחנים....
אמנויות לחימה קלאסיות >>
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
28/05/2005 | 07:05
1
1
היה מענין מאוד וחשוב להבין את העקרונות של הטאיצ'י דרך הקשת,
אני לא בעל ניסיון רב באומניות לחימה  אבל נראה לי שבקשת  או בכול דבר אחר ששונה מהאימון הקבוע והרגיל  העקרונות  וההבנה  חודרים  להכרה בצורה שונה זה מענין ויוצר גירויים להמשך ועוזר לי לימצוא את החוסרים של השלמות אותה אני מחפש בתרגול ובאימון (חסרים לי המון) , זה בא  לידי ביטוי ב:
הנשימה
העמידה
הבנת מרכז הגוף
תפישת המרחב
אני ממליץ בחום על הסדנא
אמנויות לחימה קלאסיות >>
לצפיה ב-'שמחתי להכירך '
שמחתי להכירך
28/05/2005 | 15:47

הודעות אחרונות

15:03 | 02.04.13 אריות יהודה
14:34 | 02.04.13 זאב ארליך
18:19 | 30.03.13 pinan
15:59 | 25.03.13 דוד כפרי
23:19 | 23.03.13 זאב ארליך
16:14 | 23.03.13 זאב ארליך
03:03 | 20.03.13 pinan
23:16 | 15.03.13 זאב ארליך

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ