יום שישי זה - סדנת קשתוּת

../images/Emo39.gifיום שישי זה - סדנת קשתוּת../images/Emo39.gif

ל"ג בעומר, יום ו' 27.05.05, נקיים סדנת ירי בחץ וקשת כמדיטציה בתנועה. להוראות הגעה לחץ כאן. קשתוּת היא דרך למקד תרגול של עקרונות המשותפים לאמנויות לחימה רבות: ריכוז, שחרור, נשימה, יציבה, דיוק, שליטה בתהליך, ועוד. לעוסקים באמנויות תנועה ולחימה, תרגול קשתות מהווה הזדמנות לעבוד על עקרונות מוכרים בדרך חדשה, ובכך מסייע להדגיש דברים שלפעמים קשה להגיע אליהם בתרגול הרגיל. בתוכנית : 9:30: התכנסות 10:00: פתיחה, תרגול בלי ירי 11:00: כללי בטיחות ותחילת ירי 12:00 הפסקה 12:15 ירי רגיל, ירי בעיניים עצומות, ועוד 14:00 סיכום, שיחה, שתיה חמה/קרה, נשנושים... מחיר השתתפות: 100 ₪ (20% הנחה לתלמידי המרכז הישראלי לטאי-צ'י) מקום: הדוג'ו של יונה מלניק, בית הספר האיזורי כפר מל"ל, הוד השרון מספר המשתתפים מוגבל. קיום הסדנא תלוי במספר הנרשמים. הסדנא מתאימה לילדים רק בתיאום מראש ובליווי הורה. לפרטים והרשמה: דוד כפרי 050-2024596

בבקשה לא לצרף הודעות להודעה זו

שאלות והודעות ניתן להפנות ישירות אל הבלוג של דוד או לפתוח שרשור חדש.

בודוקאן

New member
תודה לדוד על סדנת הקשתות ../images/Emo140.gif

מענין, מהנה, מסקרן, קשה, והכי הכי - איזה מורה נהדר. תודה לדוד שהזמין אותי ואת המורה שלי לסדנה. הגיע גם חבר של המורה שלי, אבינועם קוסובסקי הצייר, ששולח ידו גם בקשת. כווולם מאוד נהנו. תודה רבה דוד, והנה כמה תמונות למזכרת.

בודוקאן

New member
יום הולדת שמח ../images/Emo65.gif ../images/Emo77.gif

מתנה מאוד נחמדה ליום ההולדת של סנסיי יונה
(היום, היום...)

../images/Emo65.gif../images/Emo47.gifיומולדת שמח ליונה מלניק!

שמחתי לתת מתנה כזו - אינשאללה, בשנה הבאה עוד אחד!

תודה על התמונות! ../images/Emo24.gif

אחד הדברים שעושים הכי הרבה כיף בחיים, זה לשתף אנשים במה שאתה אוהב. היום היתה לי הזדמנות כזו, וכיף של אנשים לשתף איתם. תודה רבה רבה ליונה מלניק סנסאי שתרם את המקום, לבודוקאן שצילמה ועזרה, לכל מי שעזר לתלות את הרשת ולאסוף את הלכלוך בסוף (מה לעשות - הרשתות שלנו עובדות קשה...), ולכל מי שהיה ונהנה. הדבר הכי מרשים, הוא לראות את ההבדל בין השעה הראשונה, שהכל מסורבל ו"לא מצליח", לבין השעה האחרונה, שבה החיצים עפים בלי בעיה, הבלונים מתפוצצים אחד-אחרי-השני, והתנועה "זורמת" למרות שהעייפות היתה אמורה לגרום את ההיפך. יצא לי לעמוד מאחורי אחת הקשתיות (איה?) ופשוט לדעת שניה לפני שחרור החץ שהוא יפגע בבלון. תענוג לעבוד עם תלמידים כאלה! (גל, איתי יקבל רק שבחים עליכם
) היה כיף גם לי!

איקידו

New member
איזה יופי ../images/Emo23.gif ../images/Emo23.gif ../images/Emo23.gif

כמה נפלא לראות את כל התמונות הללו ולשמוח בשמחת המתאמנים והמורה החביב. כל הכבוד דוד על הסגנון הייחודי שפיתחת. בהצלחה!

Johnny Rico

New member
מזמין מקום לסדנא הבאה!

בתנאי שתתקיים בקיץ - אחרי תקופת המבחנים....

shingi

New member
תודה רבה

היה מענין מאוד וחשוב להבין את העקרונות של הטאיצ'י דרך הקשת, אני לא בעל ניסיון רב באומניות לחימה אבל נראה לי שבקשת או בכול דבר אחר ששונה מהאימון הקבוע והרגיל העקרונות וההבנה חודרים להכרה בצורה שונה זה מענין ויוצר גירויים להמשך ועוזר לי לימצוא את החוסרים של השלמות אותה אני מחפש בתרגול ובאימון (חסרים לי המון) , זה בא לידי ביטוי ב: הנשימה העמידה הבנת מרכז הגוף תפישת המרחב אני ממליץ בחום על הסדנא

למעלה