ושות'

m i s t e r T B

New member
בעניין הג'ודו

עד בערך גיל 14 התאמנתי בג'ודו (או כמו שקראו לזה פה, "חוג ג'ודו" - שזה ממש היה חוג לכל דבר). לאחר מכן הפסקתי בגלל (לא יודע אם לקרוא לזה) חוסר עניין, או שאולי בגלל שהיינו מתאמנים בדוג'ו מאד קטן, ולא היו הרבה מתחרים ולא כל כך עניין אותי להמשיך שם. היום, אחרי 6 שנים, אני מסתכל על ההישגים של הישראלים בג'ודו (אפילו בגילאים של 16-) ואני ממש כועס על עצמי שהפסקתי להתאמן. (היו לי זכיות אבל לא ממש רציני, האמת שגם היו פעמים שהאימונים לא היו רציניים). אולי אם היו מאתגרים אותי יותר הייתי ממשיך (כלומר להתאמן באיזה אגודה מסודרת עם יותר תחרויות ושהמאמן יכניס יותר כושר ומוטיבציה לתחרויות). בקיצור אני לא יודע אם לחזור עכשיו, באמצע החיים לאימונים מסודרים, שזה אומר להתחיל את הרוב (אם לא את הכל) מההתחלה. מה גם שאני לא יודע איפה יש באזור שלי (חולון) מקום לזקנים כמוני

על רגל 1

New member
קורס עזרה ראשונה

מתארגנת קבוצת סטודנטים הצריכים לעבור קורס עזרה ראשונה. הקורס מעניק תעודה מוכרת של קורס עזרה ראשונה 20 שעות לימוד כנדרש. הקורס יתקיים בשעות שיהיו נוחות לרוב החניכים. עלות הקורס זולה באופן משמעותי מהמחיר הרגיל. המעוניינים להצטרף מוזמנים ליצור קשר במייל: [email protected]

GilBates

New member
שלום לכולם, היתה כאן הודעה לגבי

סרט על אייקידו בערוץ 48 (בכבים או 35 ב-YES) היום ב- 21:30 פספסתי אותו והיו עוד כמה מועדים של שידורים חוזרים. אשמח לדעת על מה הסרט ומתי יש עוד שידורים, כי לא מצאתי את השרשור כאן

nirk_aikido

New member
../images/Emo32.gifסדנת משחק ואימפרוביזציה

שלום חברים נפתחת קבוצה חדשה בסדנת המשחק והאימפרוביזציה שאני משתתף בה. אני ממליץ בחום לכולם להצטרף. בסדנא ניתן דגש על משחק יוצר, על אימפרוביזציה, על הקשבה לעצמי ולקבוצה, ועל עבודה ספונטנית מתוך ריקות ולא מתוך תכנון. הסדנה מאד מהנה. אין צורך בידע קודם (והיא יכולה להיות הכנה לבתי ספר למשחק למי שמתעקש). לסדנא שתי מדריכות, מיכל ומירית, שחקניות בוגרות ניסן נתיב. פרטים: ערב בשבוע (20-23) במרכז תל אביב. להתקשר למיכל, 054-4951143.

איקידו

New member
תחתונים חברה זו המילה האחרונה

משהו שדגתי באיזה בלוג יפאני. תגבירו את הווליום, עם אזניות או בלי אזניות. הישענו לאחור והיכונו לסרטון שיעשה לכם שבועו שכולו טוב. תראו איך תחתונים טובות זה הכל אצל קוף אמנויות הלחימה מוריי. DOZO

(סוף) הדרך לאירווזיון ../images/Emo66.gif

הערב ב-20:00 שידור חי נוסף מחדר העיתונאים של האירוויזיון באוקראינה. שי ברק יעדכן מה עבר היום על שירי מימון, נציגתנו לאירוויזיון ויארח אנשים באולפן.
ב-22:00 מיד אחרי סיום פרק בסדרה "סוף הדרך 2", נארח live את המתמודדים שיעזבו את התוכנית

CountDust

New member
השאלה היא מה המטרה שלך

אם אתה רוצה ללמוד בשביל לעסוק בכך בצורה תחרותית מקצוענית - זו בהחלט שאלה כבדה. אם זאת ההתלבטות - האם להקדיש את חייך לג'ודו או לא - זו דילמה רצינית. אבל מה שבטוח - אתה לא חייב להחליט מראש. אם אתה רוצה להתאמן בשביל הכיף (ובין השאר גם להתחרות) - אז ודאי אין שום סיבה שלא להתחיל. אתה מצטער ש"ביזבזת" זמן - אבל במיוחד אם אתה לא בונה על קריירה מקצועית של ג'ודוקא - אז לאן אתה ממהר? נניח שתתחיל להתאמן ומאוד תהנה ותמשיך כך במשך שנים. אתה חושב שבגיל 40 או 50 זה ישנה אם התחלת בגיל 14 או בגיל 20? אני מציע לך ללכת לכמה מקומות, לראות אם המקום מוצא חן בעיניך, ואם כן - להתחיל להתאמן (לא בלחץ, לא במטרה כמה שיותר מהר להכנס לכושר ולהתחרות - אלא סתם ככה בשביל הכיף). אם תהנה - נהדר. אם גם תתחרה בצורה רצינית - יופי. אם לא ימצא חן בעיניך - תמיד תוכל לחפש מקום אחר או להפסיק.

nage

New member
פרטים לא ממש מדוייקים...

זה היה ממש עכשיו בערוץ 48 בכבלים. די נחמד.

../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

צדיקים, מלאכתם וגו' -
טאו

למעלה