מפגש פורום

אלים אדירים וגו'

זה נקרא לטפל בבעיה? יממה אח"כ הבעיה כשהייתה... ועל ההודעה המקורית - עבר זמנו בטל קרבנו.

בודוקאן

New member
שום בטל, רק קורבן פסח....

צריך לבדוק מה קורה עם החברים שמגיעים מרחוק: דוד מב"ש, שי מהקוטב הצפוני... אני מציעה לבדוק את האפשרות של הקדמה בשעה, אלא אולי עדיף לבדוק את זה לא מיד, אלא יותר קרוב למפגש, כשיהיה יותר ברור מי מגיע. מה דעתך?

אני מתכנן להגיע בכל מקרה, אבל אם לא

יהיה שינוי, אאלץ לעזוב מוקדם מאוד. לגבי השאר, צודקת.

WaveGal

New member
חנוכה? באביב? (לא מגיע ../images/Emo10.gif)

לצערי, אהיה כאן ולא שם.

../images/Emo140.gifהבהרה

נכתב מעל שאני מארגן את המפגש. ראוי לציין שאני מארח את המפגש בדוג'ו שלי אך האחריות בנושא הארגון נופלת שווה בשווה על מנהלי הפורום שישתתפו במפגש.

CountDust

New member
הכוונה היא שאתה, זאב, דוד ובודוקאן

אחראים כולכם שווה בשווה לזה שזאב יביא כיבוד

Pyongwon

New member
מעוניינת להגיע, כן. רק תני לחזור

מהולנד בחתיכה אחת! ג'ס. מישהו מגיע מרעננה, את יודעת? :) ג'ס.

../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif

חכה-חכה, אחרי האימון אני אשכיב אותך ואעשה לך שיאצו...

../images/Emo150.gif ענייני ביטוח

הדוג'ו שלי (ואני) מבוטחים בביטוח אחריות מקצועית. מבחינת הביטוח אני המארגן של הסמניר. אני שמח לארח את המפגש ומצפה בכליון עיניים לראותכם. כל אחד מביא כיבוד (מעשה ידיו או ידיים אחרות שעליהן הוא סומך) ושתיה כלשהי. יהיה שמיייח ויהיה כייף. העיקר ההנאה שבמפגש ואוכל טעים. כל השאר (אימונים והדגמות) זה רק התירוץ. להתראות בעוד כחודש.

בודוקאן

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

אכן, עיניני פורמליזם
כפי שכבר הוצע בעבר על ידינו: שמורה אחד יקח על עצמו את האירגון, כדי שכולנו נהיה בסדר. אני כבר מנדבת את ביה"ס שלנו לפעם הבאה
, אלא אם מישהו אחר יתעקש... לעינין הכיבוד, אני לוקחת על עצמי לבדוק את נושא הקרמשינדט ברצינות, כי לדברים רציניים צריך להתיחס ברצינות
אנחנו מדברים כאן על הזהות שלנו, לא סתם על כיבוד.

זהירות! אל תקחי על עצמך דברים שאי-

אפשר לעמוד בהם! רק בגלל ההתחייבות לקרמשניט חינם אנחנו עלולים למצוא את הדוג'ו של זאב מוצף בהמוני רחובותים שכל קשר בינם לבין אמנויות לחימה אין אלא מקרי בלבד! במקום להתאמן בכיף נצטרך להילחם בחירוף-נפש או לאבד את הקרמשניט שלנו! (במלים אחרות, כדאי לבדוק כמה אנשים יגיעו, שלא אצטרך לשבת לבד בחושך בלי קרמשניט כי אני כבר גדול ואני יכול לוותר...
)

מקסימום...

תהדוף אותם עם במבה
כמובן, שאין באמור לעיל כדי למנוע אכילת מלאבס לפני, אחרי ותוך כדי האימון (אלא אם כן זה יהיה אימון קרקע, כי אז עדיף לדחות ל"אחרי", אחרת אי אפשר יהיה להתגלגל
).

למעלה